MB

Të luash lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë në internet është një aktivitet i njohur kumari në Mbretërinë e Bashkuar. Shumë operatorë ofrojnë përmbajtje dhe shërbime të ngjashme për lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar. Të gjithë ofruesit legjitimë të softuerëve të kazinosë live janë të regjistruar dhe kontrolluar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Këto kazino synojnë të ngrenë përvojën e lojërave live në një nivel të ri kënaqësie dhe emocioni me veçoritë e tyre realiste.

Kazinotë e drejtpërdrejta janë opsioni më i mirë për lojtarët që preferojnë të marrin pjesë në lojëra në internet në kohë reale sesa në lojëra të bazuara në gjeneratorë të numrave të rastësishëm. Shtëpi të shumta ofrojnë lojëra në kohë reale nga Mbretëria e Bashkuar. Siguria e nivelit më të lartë, transmetimet video me cilësi të lartë, tabelat me kufij të ndryshëm të basteve, krupierët e ekspertëve dhe shpërblimet dhe promovimet e mëdha janë ndër gjërat më të mira që ofrojnë.

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Karakteristikat unike të Studios në Mbretërinë e Bashkuar

Karakteristikat unike të Studios në Mbretërinë e Bashkuar

Operatorët në MB përpiqen të arrijnë ekuilibrin e duhur midis lojërave të kazinosë live, ofertave të bonusit dhe bonuseve të tjera.

Shumica e studiot e kazinove live nga të cilat këta operatorë ofrojnë transmetim të drejtpërdrejtë të videove nga tregtarët me cilësi të lartë janë në Londër. Lojërat drejtohen nga krupierë profesionistë, të sjellshëm dhe të edukuar që flasin anglisht amtare. Ka shumë shkolla profesionale croupier në Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropë, duke përfshirë The Gaming Academy, Croupier Training dhe Blackpool and Fylde College, duke ofruar trajnime profesionale për tregtarët aspirues të kazinove.

Pse të zgjidhni një Studio Kazinoje Live në Mbretërinë e Bashkuar?

Faqet në Mbretërinë e Bashkuar përdorin teknologjinë më të avancuar për të dhënë transmetim të përsosur dhe një përvojë të veçantë të lojërave. Lojtarët në këto kazino mendojnë se po luajnë në një kazino fizike, por nga komoditeti i shtëpive të tyre.

Tregtarët lokalë në kazino live flisni anglisht britanike me lojtarët, duke e bërë mjedisin e lojërave më mikpritës dhe familjar. Bonuset dhe promovimet më të mira janë të rezervuara për lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar në këto kazino. Të gjitha faqet janë të drejta, të rregulluara dhe kanë një licencë aktuale në Mbretërinë e Bashkuar. Përveç kësaj, aktiviteti i lojërave monitorohet në kohë reale për të adresuar problemet menjëherë. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë ofrohen çdo ditë në kompjuterë, telefona dhe tableta.

Karakteristikat unike të Studios në Mbretërinë e Bashkuar
Ofruesi më i mirë i softuerit në Mbretërinë e Bashkuar Live Casino Studios

Ofruesi më i mirë i softuerit në Mbretërinë e Bashkuar Live Casino Studios

Lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë kombinoni eksitimin dhe dramën e kazinove tradicionale me komoditetin e lojërave online. Lojtarët janë në gjendje të luajnë me tregtarët aktualë ndërsa i shikojnë ata në një burim video nga studiot e kazinove të drejtpërdrejta. Kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë janë rritur në popullaritet vitet e fundit, sepse ato ofrojnë një përzgjedhje të larmishme lojërash, bonuse në para dhe teknologji të avancuara.

Evolution Gaming

Shumica e lojërave nga kjo kompani softuerike transmetohen nga studiot e Londrës. Evolution Gaming ka tavolina live blackjack, normale dhe VIP. Tavolinat janë të pajisura të gjitha me opsionin X-Mode dhe bast anësor Bet Behind.

Ekzistojnë gjithashtu variacione të ndryshme të ruletit live. Dashamirët e Baccarat-it mund të luajnë gjithashtu Baccarat Squeeze, gjë që u lejon atyre të kërkojnë nga tregtari të shtrydhë letrat. Për shkak të vendndodhjes së kamerës X-Mode, lojtarët mund të shikojnë veprimin e lojës nga afër dhe të ndërveprojnë me tregtarin. Kjo mënyrë e bën lojën Evolution love shumë autentike dhe tërheqëse.

Playtech

Playtech është ofruesi kryesor në botë e lojërave dhe lojërave elektronike të kazinosë në internet. Playtech krijon lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë me jackpote progresive, të tilla si Age of the Gods Roulette. Platforma back-end është lideri i tregut, duke u ofruar të licencuarve kontroll dhe dukshmëri të plotë të operacioneve të tyre nga një pikë e vetme. Playtech përmban atributet dhe cilësimet e tabelës së lojës, kufijtë VIP, veçoritë e klientit dhe aksesin në mjetet e personalizimit. Gjithashtu, lojërat e drejtpërdrejta të ofruesit kanë një mekanizëm raportimi dhe një sistem njoftimi, për të përmendur disa.

Operatorët kanë qasje të drejtpërdrejtë në të gjitha këto veçori. Gjithashtu, ata marrin njoftime për produktet dhe mashtrimet operacionale. Të licencuarit e Playtech mund të ndryshojnë një sërë veçorish të produkteve të tyre të drejtpërdrejta në kohë reale. Ka kontrolle të thjeshta dhe një ndërfaqe tërhiq dhe lësho, si banderola, shkronja të shkruara dhe ngjyra.

NetEnt

NetEnt, një konglomerat skandinav i lojërave të fatit, ofron lojëra elektronike dhe lojëra tavoline për kazinotë në Mbretërinë e Bashkuar. Megjithatë, ata janë zgjeruar në lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke ofruar një sërë aktivitetesh interesante, duke përfshirë baccarat live dhe blackjack.

Ofruesi më i mirë i softuerit në Mbretërinë e Bashkuar Live Casino Studios