Arlequin Casino - Bonuses

Age Limit
Arlequin Casino
Arlequin Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Arlequin Casino pranon të gjithë lojtarët dhe i shpërblen bujarisht. Kazinoja është e vetëdijshme se mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj është të ofrojë bonuse që ata thjesht nuk mund t'i refuzojnë. Secili lojtar do të marrë një bonus mirëseardhjeje dhe më vonë kur të bëhen të rregullt, do të kenë mundësinë për ta bërë këtë kërkoni bonuse të ndryshme të rimbushjes gjithashtu.

Lojtarët që krijojnë një llogari në Arlequin Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhjes. Kjo eshte nje Bonus depozite 100% ndeshje deri në 300 dollarë dhe 10 rrotullime falas në Karnavalin Harlequin. Lojtarët kanë një mundësi për të kërkuar ofertën 100% të rrotullimeve falas ku do të marrin 150 rrotullime falas vetëm në Karnavalin Harlequin.

Ky bonus vjen me kërkesa për bast 50 herë, dhe fitimet nga ky bonus mund të tërhiqen pasi të pastrohet bonusi. Shuma maksimale e bastit kur luani me paratë e bonusit është 5 dollarë.

Bast një bonus

Kazinotë online ofrojnë bonuse si një mënyrë për të tërhequr lojtarët, por ata po e bëjnë këtë në një mënyrë të tillë që të mbrojnë biznesin e tyre në të njëjtën kohë. Kjo vjen nga kërkesat e basteve, që do të thotë se një lojtar duhet të rrezikojë paratë që ka marrë nga kazino një numër të caktuar herë.

Sa herë që një lojtar vendos të bashkohet me Arlequin Casino, do të ketë një bonus që e pret atë. Lojtarët duhet të mbajnë mend se bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm vetëm për lojtarët që regjistrohen për një llogari të re dhe bëjnë depozitën e tyre të parë.

Bonuset në kazino zakonisht vijnë në tre forma, duke përfshirë këto:

  • Bonusi i mirëseardhjes – ky është bonusi më tërheqës që mund të ofrojë një kazino. Në disa raste, bonuset e mirëseardhjes mund të dyfishojnë ose edhe trefishojnë depozitën e lojtarit.
  • Bonus pa depozitë – ky lloj bonusi është një tjetër bonus shumë tërheqës për lojtarët. Ky bonus ofron një shans për të fituar para pa pasur nevojë të shpenzoni fare para.
  • Referojuni një bonus shoku – ky është një tjetër bonus i shkëlqyeshëm që ndoshta e bën kazinonë më të lumtur. Çdo lojtar që referon një mik që bën një depozitë do të marrë një bonus.

Ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend kur pranojnë një bonus është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë. Video lojërat elektronike në internet do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë do të kontribuojnë vetëm 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Pasi një lojtar plotëson kërkesat e basteve, ai mund të bëjë një tërheqje të fitimeve të tij.

Ka edhe disa gjëra të tjera të rëndësishme që lojtarët duhet të kenë parasysh kur luajnë me fonde bonus:

  • Të gjitha bonuset kanë një shumë maksimale që lojtarët mund të tërheqin. Lojtarët që e kalojnë kufirin do të bëjnë një tërheqje dhe shuma e tejkaluar do të konfiskohet.
  • Të gjitha bonuset vijnë me një afat kohor brenda të cilit lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve përndryshe ata do të humbasin fondet e tyre.
  • Kur luani me fonde bonus, lojtarët duhet të respektojnë kufirin maksimal të basteve.
  • Është shumë e rëndësishme të lexoni Termat dhe Kushtet e një bonusi para se ta pranojnë atë.
Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (11)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Cashlib
Credit CardsDebit Card
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
iDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (25)
Barbados
Belize
Côte d'Ivoire
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Franca
Ishujt Marshall
Japonia
Kaledonia e Re
Kanadaja
Katari
Kosta Rika
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Omani
Papua Guinea e Re
Tunizia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (41)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFazi InteractiveFelt Gaming
Fugaso
GameArt
Ganapati
Habanero
Iron Dog Studios
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet