Lajme

October 16, 2020

Pragmatic Play's Live Casino tani është në dispozicion me BlueOcean Gaming

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Lojë pragmatike e bëri ofertën e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë në dispozicion me BlueOcean Gaming, i cili është një ofrues i kazinove në internet B2B me mbi 10 vjet përvojë në këtë industri. Ata zotërojnë platformën shumë të njohur të lojërave GameHub, si dhe White Label dhe Turnkey për kazinotë në internet. Lojë pragmatike ka siguruar angazhimin e saj për zgjerim duke rritur ofertën e saj në rritje të kazinove live me disa produkte të tjera vitin e kaluar. Në ditët e sotme portofoli përfshin klasike si Baccarat, Blackjack, Roulette, si dhe produkte dhe variante të lokalizuara. Të gjitha këto janë tani në dispozicion për lojtarët e BlueOcean Gaming. Nënkryetari në Lojë pragmatike, Lena Yasir tha se BlueOcean Gaming ka një reputacion të jashtëzakonshëm në këtë biznes dhe marka është padyshim shumë e lumtur të zgjerojë audiencën e saj me kompaninë. Qëllimi i Pragmatic Play është të përmirësojë markën dhe gjithashtu të ofrojë lojërat e tyre inovative për sa më shumë lojtarë të jetë e mundur. Ata janë jashtëzakonisht të lumtur që bashkëpunojnë me BlueOcean Gaming. Këtë e tha CEO në BlueOcean Gaming Lojë pragmatikeKazinoja moderne e artit elektronik live është një nga më të njohurat në treg dhe do të bëjë një shtesë të mahnitshme në ofertën e tyre të ndryshme dhe fantastike. Duke u ofruar lojtarëve të tyre përvojën më të mirë të mundshme, do të thotë përfshirja e produkteve më inovative të sektorit dhe fansat e tyre do të jenë patjetër të kënaqur me këtë ofertë.

Pragmatic Play's Live Casino tani është në dispozicion me BlueOcean Gaming

Pse të zgjidhni kazino live

Gjatë këtyre kohërave me pandeminë është normale që njerëzit zgjedhin të qëndrojnë në shtëpi në vend që të shkojnë në një kazino fizike. Epo, nëse dëshironi të keni një përvojë të ngjashme me një kazino fizike, atëherë duhet të provoni një kazino live ku ka tregtarë të drejtpërdrejtë pasi këto janë padyshim diçka shumë e mirë për t'u provuar. Do të argëtoheni shumë. Përveç kësaj, ju mund të luani lojëra Pragmatic Play. Në ditët e sotme është shumë e lehtë të regjistrohesh në një kazino live online dhe të fillosh të luash, gjë që është padyshim një përvojë e mrekullueshme. Dhe nëse jeni duke luajtur lojërat më të mira, atëherë është edhe më mirë. Ju patjetër do të keni një avantazh me Pragmatic Play dhe BlueOcean Gaming. Pra, kërkoni për ato. Një tregtar i drejtpërdrejtë është diçka nga e cila mund të përfitoni, pasi mund të flisni me të ose me të dhe në këtë mënyrë mund të ndërveproni gjithmonë me ta. Do të argëtoheni shumë ndërsa luani në një kazino live. Këto janë më inovative dhe ju ende mund të luani lojërat tuaja të preferuara si blackjack, poker, baccarat dhe madje ruletë. Dhe disa kazino live kanë më shumë lojëra që mund të luani. Varet se cilët janë ofruesit e tyre.

Rritja e kazinove live

Rritja e kazinove të drejtpërdrejta është normale. Edhe kur nuk ishim të prekur nga kjo pandemi, ato po rriten në mbarë botën, gjë që është e jashtëzakonshme. Kjo do të thotë që e ardhmja po duket e mirë edhe për këtë lloj kazino, kështu që mund të vazhdoni të luani ose të filloni nëse jeni të interesuar. Ju patjetër do të jeni të lumtur që e keni bërë, pasi ka shumë përparësi. Në Shtetet e Bashkuara, New Jersey është shteti më i madh ku është e mundur të luash kazino live. Ky treg vlen mbi 225 milionë dollarë në vit në këtë shtet, që nuk është shaka. Sigurisht, me rritjen që ka ndodhur është e natyrshme që vitin e ardhshëm edhe këto të ardhura të rriten. Shpresojmë që pjesa tjetër e shteteve ku lojërat e fatit janë të ligjshme dhe të rregulluara do të kenë një rritje të të ardhurave të tyre, gjë që është një përfitim i madh. Kjo do të thotë që njerëzit po i përmbahen shumë mirë idesë për të luajtur në kazino live dhe, veçanërisht, për të luajtur përmes kompjuterëve të tyre. Sigurisht, kjo është shumë e mirë për ofruesit dhe për operatorët gjithashtu.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme