Programe kompjuterike

May 22, 2021

Pragmatic Play i çon ofertat e saj Live Casino në GGPoker

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Lojë pragmatike është një nga liderët kazino live online furnizuesit sot. Kompania është e famshme për ofertat e saj të kazinosë live me cilësi të lartë si live blackjack, ruletë, poker, dhe baccarat. Për më tepër, Pragmatic Play u premton fansave të saj të paktën pesë tituj të rinj video slot çdo muaj. Epo, e gjithë kjo përmbajtje do të jetë e disponueshme në GGPoker, një sajt kryesor i pokerit në internet, sipas një njoftimi për shtyp më 14 prill 2021. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë rreth marrëveshjes.

Pragmatic Play i çon ofertat e saj Live Casino në GGPoker

Lojtarët e GGPoker për të hyrë në lojërat e kazinosë Pragmatic Play

Sipas marrëveshjes, lojtarët në GGPoker do të kenë akses në të gjitha produktet kryesore të kazinosë live nga kjo bazë në Gjibraltar software zhvilluesi. Lojtarët do të zgjedhin nga titujt e njohur si Mega Roulette dhe Mega Wheel, të gjitha me shumëzues të rastësishëm të zakonshëm në lojërat slot të zhvilluesve. Kjo do të thotë që lojtarët e GGPoker do të shohin që fitimet e tyre të rriten dhjetëfish. Përveç këtyre dy lojërave të frymëzuara nga shfaqjet, GGPoker do të shpërndajë gjithashtu klasikët e Pragmatic Play, duke përfshirë Blackjack, Baccarat dhe Roulette. Dhe kjo është pa përmendur lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve si ONE Blackjack dhe Dragon Tiger që do të publikohet së shpejti. Me titullin ONE Blackjack, lojtarët në këtë kazino të drejtpërdrejtë duhet të presin fitore deri në 2000x të aksioneve të tyre fillestare. Edhe më mirë, loja lejon lojtarë të panumërt të marrin një ndjenjë të veprimit në të njëjtën kohë.

Reagimi nga të dyja kompanitë

Sipas Zëvendës Presidentit të Operacioneve të Maltës në Pragmatic Play, Lena Yasir, kompania është e emocionuar me historinë e saj të suksesit të Kazinosë Live. Ajo vazhdon se kompania tani është më shumë se kurrë e përqendruar në zgjerimin e industrisë së saj dhe kërkon të arrijë shumë momente të tjera së shpejti. Ndërkohë, Paul Burke, Shefi i Përmbajtjes dhe PR në GGPoker, tha se kazinoja në internet ishte e lumtur t'u ofronte lojtarëve të saj lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë Pragmatic Play. Ai i përshëndeti produktet si "të mirënjohura" në industrinë e iGaming dhe ata mezi presin të shohin reagimin nga lojtarët e tyre. Marrëveshja e fundit çimenton partneritetin tashmë të lulëzuar midis këtyre Pragmatic Play dhe GGNetwork (Rrjeti i lojërave të mira), operatori i GGPoker. Që tani, GGPoker tashmë po u ofron lojtarëve të saj lojërat e videove të vlerësuara të Pragmatic Play.

Plani i Zgjerimit të Play Pragmatic

Në lajme të tjera, Pragmatic Play e ka çuar në një nivel krejtësisht të ri përpjekjet e saj të zgjerimit evropian. Kjo ndodh pasi zhvilluesi i softuerit njoftoi një marrëveshje me Novibet më 8 prill 2021. Pas kësaj marrëveshjeje, Pragmatic Play do të shohë ofertat e saj të drejtpërdrejta të kazinove të dalin në tregje të shumta evropiane të rregulluara si Greqia dhe MB, ku Novibet është tashmë një emër i njohur. Lojtarët e kësaj marke të teknologjisë së lojës do të kenë akses në titujt e njohur të tregtarëve të drejtpërdrejtë të zhvilluesit, duke përfshirë Blackjack Azure, me një opsion me shumë vende. Ashtu si lojtarët e GGPoker, lojtarët e Novibet Casino do t'i qasen edhe Mega Wheel dhe Mega Roulette me shumëzuesit e tyre të stilit slot. Në të njëjtën kohë, Pragmatic Play tashmë po zgjeron gjurmën e saj në Amerikën Latine. Kjo është pas lidhjes së një marrëveshjeje me Estelar Bet për të ofruar të gjithë gamën e produkteve të saj. Sikur të mos mjaftonte kjo, kompania gjithashtu ka një marrëveshje shumëproduktesh me DonCashino – një kazino në internet paraguajane. Marrëveshjet janë provë e mjaftueshme se do të duhet diçka e veçantë për të larguar Pragmatic Play nga komandimi i industrisë së iGaming të Amerikës Latine.

Lojëra elektronike të reja

Siç u tha fillimisht, Pragmatic Play lëshon më shumë se pesë lojëra elektronike në muaj. Prandaj, ofertat më të fundit nënkuptojnë që më shumë lojtarë do të shijojnë Floating Dragon krejt të ri, të lëshuar më 15 prill. I përshtatshëm ideal për temën aziatike slot lojtarët, kjo slot 3x5 është argëtuese për t'u luajtur dhe përmban mënyra të trefishta aktivizuese. Për shembull, mund të aktivizoni modalitetin e rrotullimeve falas duke vendosur më shumë se tre shpërndarje në rrotullat. Përpara këtij sloti të shumëpritur, ishte Wild Booster me 20 linjat e pagesës. Kjo lojë është e përkryer për adhuruesit e lojërave të frutave dhe përmban simbole klasike dhe një shumëzues fitimi emocionues si Ultra Boost. Në përgjithësi, Pragmatic Play po bën një punë të shkëlqyeshme duke zgjeruar terrenin e saj në industri me partneritete domethënëse dhe publikime të shumta. Mos e humbisni!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme