Kazinotë më të mira live me SA Gaming 2023

Palët e interesuara në të gjithë tregun e lojërave të kazinove të drejtpërdrejta janë gjithmonë në kërkim të softuerit më të mirë të lojrave. Këtu përfshihen ofruesit e lojërave që ua dorëzojnë produktet e tyre klientëve, si dhe vetë klientët dhe lojtarët.

SA Gaming po punon për të ofruar këtë softuer kryesor në industri në një treg në rritje. Me një listë softuerësh në zhvillim, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë SA Gaming janë në një mision për t'u bërë zgjidhja më e mirë si për ofruesit e lojërave ashtu edhe për klientët. Organizata po punon gjithashtu në partneritet me liderë të tjerë të tregut, si Vivo Gaming, për të arritur këtë objektiv.

Rreth SA GamingSA Gaming StudiosLojërat më të njohura të SA Gaming
al Country FlagCheckmark

Betwinner

al Country FlagCheckmark
Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Nomini është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Bonus200% bonus
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Depozita minimale 2 dollarë
 • Fitoni çmime si vegla
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Depozita minimale 2 dollarë
 • Fitoni çmime si vegla

E filluar në vitin 2019, Slottica është ndër kazinotë në internet të drejtuara nga Atlantic Management BV, i njëjti operator pas kazinove si Lucky Bird Casino, All Right Casino, dhe Kazino Spinamba. Slottica Casino është i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Curacao, ku ka një licencë CIL Master Gaming (5536/JAZ).

BonusDeri në 3000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme

E themeluar në vitin 2019, Spinamba Casino është një nga markat e kazinove në internet me rritje më të shpejtë. Faqja e lojërave të fatit me një temë Karaibe është në pronësi dhe operuar nga Atlantic Management BV Ky operator ka një licencë Master Curaçao Interactive Licensing (CIL). Është interesante se Spinamba është një kazino që ofron gjithashtu mundësi tregu bastesh sportive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  CosmicSlot Live Casino u lançua në vitin 2020. Altacore NV është biznesi që krijoi Cosmic Slot. Ata lejohen ligjërisht të luajnë kumar në Curacao.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
  • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
  • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
  • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
  • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

  Me88 Casino është një platformë lojërash në internet me bazë aziatike e nisur në vitin 2020. Është agjenti zyrtar për Spadegaming, AllBet dhe Playtech, ndër ofruesit e tjerë në Azi. Me88 Casino është në pronësi dhe operohet nga ME88 Technology Company Limited. Është licencuar në Curacao dhe Filipine (PAGCOR). Kazino Me88 auditohet dhe testohet rregullisht nga iTech Labs për drejtësi dhe sigurohet nga GoDaddy dhe TST Global. Conor McGregor është ambasadori i markës së kësaj kazinoje.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kthim i pakufizuar parash
  • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
  • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kthim i pakufizuar parash
  • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
  • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

  Maxim88 Casino është themeluar në vitin 2006. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao dhe Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). Platforma ka një holl të drejtpërdrejtë të kazinosë me të gjitha alternativat e njohura të lojërave të ofruara nga tregtarët e themeluar të drejtpërdrejtë si Evolution Live. Për më tepër, të gjitha lojërat RNG testohen dhe auditohen nga agjenci të pavarura si Gaming International Laboratories, BMM Testlabs dhe iTech Labs. Eksitimi i takimit me miqtë tuaj, shijimi i bisedave domethënëse, ndarja e disa pijeve dhe luajtja e lojërave tuaja të preferuara të kazinosë është një përvojë e pashoqe. Megjithatë, të kesh karriera dhe angazhime të ndryshme në jetë mund të kufizojë disponueshmërinë e tyre. A e dini se entuziastët e kazinove mund të shijojnë ende përvoja në kohë reale nga shtëpitë e tyre?

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Oxi Casino është themeluar në vitin 2022. Është në pronësi dhe operuar nga Altacore NV, një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria Qendrore e Antileve Hollandeze (e njohur gjerësisht si Curacao). Oxi Casino punon me Altaprime Limited (një kompani filial i Altacore NV) si agjent i saj i pagesave. Ajo ka fituar dëshmi dhe miratime nga forume të ndryshme lojtarësh. Mjedisi, shoqëria, ndërveprimi dhe parashikimi i rezultateve në lojërat e ndryshme të kazinosë bëjnë një përvojë të përgjithshme emocionuese për lojtarët. Megjithatë, paarritshmëria e kazinove të famshme dhe oraret e ngarkuara shpesh i kufizojnë entuziastët e kazinove në udhëtime të shpeshta në kazinotë e tyre të preferuara. Prezantimi i lojërave të kazinosë live ka sjellë ditë më të mira për të gjithë entuziastët e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Oxi Casino është një hyrje e re në treg me karakteristika mbresëlënëse të krijuara për të transformuar përvojën tuaj të kazinosë live. Kazinoja është vendosur në një sfond të bardhë me një shkrirje të ngjyrës së kuqe dhe emocioneve të Perëndimit të Egër dhe pasurive të Egjiptit të lashtë.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonus i lartë, pa bast
   • Opsione të shumta pagese
   • 8000+ lojëra!
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonus i lartë, pa bast
   • Opsione të shumta pagese
   • 8000+ lojëra!

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. iWildCasino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   Bonus500% deri në 210 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 90000+ lojëra
   • Bonuse bujare
   • Shumëllojshmëri lojërash të drejtpërdrejta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 90000+ lojëra
   • Bonuse bujare
   • Shumëllojshmëri lojërash të drejtpërdrejta

   Platforma e lojërave të fatit 1win kripto lançuar në vitin 2016. Ajo është në pronësi dhe operohet nga 1win NV Kjo kazino është e disponueshme në mbi 50 vende ndërsa vazhdon të fitojë tërheqje globale. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Autoriteti i Lojërave të Curacao. 1win Casino krenohet me miratimet e shumta nga forumet e lojtarëve dhe komunitetet e lojërave të fatit. 1win është një platformë kazinoje në internet që ekziston që nga viti 2016. Edhe pas riemërtimit në 2018, kazinoja lulëzoi në industrinë konkurruese dhe ka arritur të tërheqë mijëra përdorues në internet çdo muaj. Lobi i gjallë i lojërave të kazinosë strehon të gjithë lojtarët, nga ata me kosto të ulët deri tek rrotat e larta. Faqja është e dizajnuar mirë, me të gjitha kategoritë e lojërave të shfaqura në anën e majtë, me numrin total të lojërave në secilën kategori të treguar. Aktualisht, 1win Casino strehon mbi 300 tregtarë të drejtpërdrejtë.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 150% bonus mirëseardhjeje
   • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 150% bonus mirëseardhjeje
   • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. VTBET88 është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
   • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
   • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

   GemBet Casino është themeluar në vitin 2019. Grand Complications Limited e zotëron atë, një kompani e regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Seychelles. Rockman Enterprises Limited operon sipas ligjeve të Qipros, e cila është një degë e kompanisë amë. Aktivitetet e saj të lojërave në internet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Qeveria e Curacaos.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Rreth SA Gaming

   Rreth SA Gaming

   SA Gaming e ka selinë në Filipine dhe është themeluar në kryeqytetin e vendit, Manila, në vitin 2008. Sot, firma ofron studio dhe mundësi lojrash në vende anembanë botës. Lojtarët mund të lidhen me këto lojëra në anglisht, indonezisht, kinezisht, japonisht, tajlandez dhe koreanisht, si dhe në gjuhë të tjera.

   Karakteristikat unike të SA Gaming

   Në mënyrë që softueri i lojërave të kazinosë live të SA Gaming të forcojë pozicionin e tij në treg, duhet të ofrojë veçoritë më të mira të mundshme për ofruesit e lojërave dhe lojtarët e tyre. Kjo nënkupton ofrimin e veçorive unike që i veçojnë produktet SA Gaming nga të tjerët.

   Opsionet e basteve të shumëfishta dhe të basteve anësore

   Lojërat live të SA Gaming ofrojnë një përvojë dinamike të lojës, me shumë opsione të ndryshme të hapura për lojtarët. Këto përfshijnë baste të shumëfishta dhe baste anësore, të mbështetura nga statistikat e lojërave në kohë reale që i mbajnë lojtarët të angazhuar gjatë seancës së tyre.

   Shfaqje me shumë dritare

   SA Gaming ofron një gamë të gjerë lojërash të ndryshme të kazinosë live, duke mbështetur strategji të ndryshme nga ofruesit e lojërave. Shumë nga këto lojëra mund të shijohen njëkohësisht në disa dritare në të njëjtën kohë, duke ofruar një përvojë solide lojrash pa ulur besueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e produkteve.

   Eksperienca me shumë lojtarë

   Lojtarët mund të shijojnë lojëra me shumë lojtarë kur përdorin softuerin e lojrave live të kazinosë të SA Gaming. E aksesuar nëpërmjet llogarive të lojtarëve, opsioni me shumë lojtarë i lejon lojtarët të lidhen me njëri-tjetrin nga vende të largëta, në mënyrë që miqtë dhe anëtarët e familjes të mund të shijojnë përvojën e lojërave të fatit të përgjegjshëm së bashku, ashtu si do të bënin në një mjedis kazinoje të jetës reale.

   Lojëra të specializuara të tregut aziatik

   Shumë nga lojërat më të njohura të kazinosë live të epokës moderne e kanë origjinën në tregun e Azisë Lindore. Lojëra të tilla si Sic Bo dhe Dragon Tiger janë lojëra tradicionale që luhen në komunitetet kineze dhe të tjera të Azisë Lindore, dhe këto tani po gjejnë popullaritet në mbarë botën midis një sërë lojtarësh të ndryshëm. SA Gaming është e specializuar në ofrimin e një game të larmishme softuerësh lojrash, duke mbështetur këto lojëra si dhe Fan Tan, Double Happiness dhe Lucky Fa, ndër të tjera.

   Një ekip profesional i tregtarëve

   Tregtari i drejtpërdrejtë i lojërave të kazinosë është kritik për përvojën e përgjithshme. SA Gaming punon me një ekip profesionist tregtar në studiot e tij të lojërave, duke rritur më tej përvojën për lojtarët në vende të ndryshme globale.

   Rreth SA Gaming
   SA Gaming Studios

   SA Gaming Studios

   Ajo që ndan lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nga format e tjera të lojërave të fatit në internet është studio live. Këtu ndodh veprimi, pasi tregtarët e drejtpërdrejtë organizojnë lojëra kazinoje ashtu siç do të bënin në një mjedis fizik të kazinosë në jetën reale.

   Lojtarët lidhen me këto tavolina të drejtpërdrejta nëpërmjet lidhjeve dixhitale nëpër telefona inteligjentë ose pajisje të tjera dhe shijojnë lojërat e drejtpërdrejta kurdo dhe kudo që dëshirojnë. Ofruesit e lojërave gjithashtu duhet të jenë në gjendje të mbështeten në lidhjet e ofruara nga këto studio, duke mos siguruar asnjë ndërprerje ose ndërprerje të përvojës së lojës.

   SA Gaming nuk bën përjashtim këtu, dhe produktet e kazinosë live SA Gaming shpërndahen nga grupi i tyre i studiove dhe transmetohen në të gjithë botën. Lexoni për të mësuar më shumë rreth këtyre objekteve në studio.

   SA Gaming Europe

   Lojërat live të kazinosë SA Gaming transmetohen nga studio e drejtpërdrejtë SA Gaming në Evropë. Kompania thotë se ata duan të krijojnë një përvojë tërësisht zhytëse për klientët e tyre dhe për lojtarët, duke bashkuar format tradicionale të lojërave të fatit të kazinove nga Lindja dhe Perëndimi në një vendndodhje dixhitale të centralizuar.

   Studioja e kazinosë live përbëhet nga tregtarë profesionistë të cilët ofrojnë një përvojë për të kopjuar atë të një dyshemeje fizike të kazinosë. Ideja është që të afrohen lojtarët me veprimin kur përdorin lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë të SA Gaming.

   Të gjitha kazino live përmbajtja dhe transmetimi janë të certifikuara nga laboratori i pavarur i lojërave GLI, i cili është i besuar nga autoritetet rregullatore në të gjithë botën. Kjo siguron që lojtarët dhe ofruesit e lojërave të kenë qetësinë maksimale kur përdorin produktet SA Gaming.

   Përmbajtja e transmetuar nga studio shpërndahet nëpërmjet një lidhjeje të sigurt gjatë gjithë orarit për të ofruar nivele të larta besueshmërie dhe stabiliteti për lojtarët. Lojtarët mund të përdorin produktet e kazinosë live SA Gaming në çdo kohë dhe nga çdo vend.

   SA Gaming Studios
   Lojërat më të njohura të SA Gaming

   Lojërat më të njohura të SA Gaming

   Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë kanë pasur një rritje të madhe ndër vite në industrinë e lojrave. Ekipi SA Gaming krenohet me ofrimin e një game të gjerë lojërash të ndryshme për klientët dhe klientët e saj nga e gjithë bota. Ndërsa studioja e kompanisë është e bazuar në Evropë, ajo ka selinë në Azi - nga e ka origjinën. Si rezultat, shumë nga lojërat më të njohura të SA Gaming e pasqyrojnë këtë.

   Duke eksploruar listën e produkteve live të kazinosë të SA Gaming, do të gjeni një sërë lojërash të ndryshme nga tregjet aziatike dhe evropiane. SA Gaming synon të bashkojë këto dy sfera dhe të sigurojë një përzgjedhje emocionuese dhe tërheqëse të produkteve për klientët e tyre. Lexoni për të zbuluar më shumë rreth lojërave më të njohura në gamën SA Gaming.

   • Bakarat - Lista e lojërave të drejtpërdrejta të kazinove online të SA Gaming përfshin lojërat gjithnjë e më të njohura me letra baccarat - të preferuara si në kazinotë e drejtpërdrejta të jetës reale ashtu edhe në ato virtuale.
   • Baccarat i lopës së lopës - Cow Cow është një lojë popullore nga Azia Lindore, e ngjashme me pokerin. SA Gaming e kombinon këtë me baccarat për të ofruar një përvojë unike për lojtarët.
   • Tigri i Dragoit - Dragon Tiger është një tjetër lojë specialiteti i SA Gaming dhe gjithashtu vjen nga tradita e Azisë Lindore.
   • Ruletë - Ruleta është një element kryesor i lojërave të kazinosë dhe është i popullarizuar në mesin e lojtarëve në kazinotë e jetës reale, si dhe në internet. Produktet e kazinosë live të SA Gaming ofrojnë përvoja emocionuese ruletë për lojtarët e të gjitha prejardhjeve dhe niveleve të aftësive.
   • Sic Bo - Si një kompani me bazë në Filipine, SA Gaming ofron një sërë lojërash të ndryshme nga Azia Lindore, duke i sjellë këto forma të lojërave të drejtpërdrejta të kazinove në një audiencë më të gjerë anembanë globit. Sic Bo është një shembull tjetër i një prej këtyre lojërave.
   • Blackjack - Ashtu si ruleta, blackjack është një tjetër nga lojërat më të famshme në kazino në mbarë botën. Është gjithashtu një nga ofertat më të njohura në listën e produkteve të lojërave live të kazinosë SA Gaming.
   Lojërat më të njohura të SA Gaming
   NiveliCasinoBonusRating
   1Betwinner390 € Me kod bonus CASINORANK8.91
   2NominiDeri në 1000 €8.3
   3Slottica200% bonus7.56
   4SpinambaDeri në 3000 dollarë7.73
   5Cosmic Slot8
   6me887
   7Maxim887
   8Oxi Casino7
   9iWildCasino7
   101win500% deri në 210 dollarë7

   FAQ

   Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

   A janë të drejta lojërat SA Gaming?

   Po, SA Gaming ofron lojëra të drejta dhe të besueshme që lojtarët t'i shijojnë.

   A mund të bisedoj me tregtarët drejtpërdrejt?

   Lojtarët mund të përdorin funksionet e bisedës për të komunikuar me tregtarët e drejtpërdrejtë.

   A janë lojërat SA Gaming të disponueshme në gjuhë të ndryshme?

   SA Gaming ofron produkte lojërash në një larmi gjuhësh të ndryshme, duke përfshirë anglisht, indonezisht, kinezisht, japonisht, tajlandisht, koreanisht dhe më shumë.

   A disponohet SA Gaming në pajisjet celulare?

   Po, SA Gaming ofron një platformë celulare që u mundëson lojtarëve të përdorin një sërë pajisjesh të ndryshme ndërsa luajnë. Në fakt, të gjitha lojërat SA Gamings janë të disponueshme në celular.