21.com Live Casino Rishikoni

Age Limit
21.com
21.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

21.com

Një nga shumë kazinotë live online që janë hapur vitet e fundit është 21.com. Është rezultat i një bashkëpunimi midis operatorit të lojërave Betpoint dhe kompanisë së marketingut 21.com Ltd. Në kazinonë tonë online, siguria e lojtarëve është një shqetësim thelbësor që nuk anashkalohet.

Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Autoriteti i Lojërave elektronike të Curaçao i kanë lëshuar secili operatorit dy licenca ligjore të BE-së për lojëra. Kumarxhinjtë nuk kanë nevojë të shqetësohen për mashtrimin kur luajnë në kazino 21.com sepse të dy rregullatorët janë të njohur për rregullat e tyre të rrepta dhe kontrollet e shpeshta.

Pse Plat në Live Casino

Që nga debutimi i saj në 2018, 21.com Casino ka fituar një reputacion të fortë për mbrojtjen e sigurisë së klientëve të saj. Pavarësisht se është një kazino mjaft e re, operatori ka marrë të gjitha masat e nevojshme për të siguruar që lojtarët të jenë të sigurt dhe të sigurt. Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA), një nga organet më të ashpra rregullatore të lojrave në botë, i ka dhënë një licencë 21.com Casino.

Teknologjia më e fundit e kriptimit SSL përdoret nga 21.com për të siguruar mbrojtjen e klientit. Si rezultat, askush tjetër nuk mund të aksesojë asnjë nga të dhënat, informacionet ose aktivitetet financiare. Së fundi, të gjitha lojërat në faqen e internetit ekzaminohen në mënyrë të pavarur për të garantuar që të gjitha rezultatet të jenë të paanshme për pjesëmarrësit. Të luash në këtë kazino të drejtpërdrejtë është e sigurt.

About

Betpoint Group Limited Casinos është pronari i kazinosë online 21.com të lëshuar në gusht 2018. Edhe pse 21.com sapo ka hyrë në treg, ai tashmë ofron një bibliotekë të jashtëzakonshme lojërash nga disa prej prodhuesve më të mirë. Platforma është e licencuar si në Maltë ashtu edhe në Curacao dhe mund të përmbushë shumicën e kërkesave të lojërave të kazinosë.

Partneritetet e operatorit me ofrues të njohur softuerësh, shërbimi i shkëlqyer ndaj klientit dhe një paketë tërheqëse mirëseardhjeje flasin të gjitha në favor të kazinosë.

Games

Së bashku me lojërat klasike të tavolinës dhe shfaqjet e lojërave, Casino 21 përmban gjithashtu një seksion të drejtpërdrejtë të kazinosë ku lojtarët mund të shijojnë një shumëllojshmëri lojërash të mundësuara nga lojërat e jashtëzakonshme Evolution Gaming. Për shkak të rezolucionit të jashtëzakonshëm HD, tavolinat e tregtarëve të drejtpërdrejtë i bëjnë lojtarët të ndihen sikur janë në një kazino të vërtetë. Krupierët e vërtetë janë në dispozicion për të luajtur kumar, duke shtuar eksitimin.

Variacione të shumta të blackjack-ut dhe ruletit ofrohen nga prodhues të njohur. Lojërat kryesore të tregtarëve të drejtpërdrejtë janë:

 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Blackjack live
 • Ruletë me dy top
 • Ultimate Texas Hold'em
 • Bakarat rrufeje

Bonuses

Bonusi i mirëseardhjes që u ofrohet lojtarëve të rinj duhet të merret parasysh gjatë kërkimit të kazinosë më të mirë në internet. Kjo paketë shpesh përmban rrotullime falas, përveç një sasie të konsiderueshme parash shtesë, të cilat në veçanti fansat e lojërave elektronike do t'i vlerësojnë. Fatkeqësisht, kjo kazino live nuk ofron bonuse për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Payments

Opsionet e disponueshme të pagesës janë një komponent kyç që është thelbësor për çdo konsumator. Sigurisht, do të ishte e dëmshme nëse ofruesi i preferuar i shërbimit financiar të lojtarit nuk ishte i disponueshëm. Furnizuesit më të rëndësishëm janë atje, dhe përzgjedhja në 21.com Casino është mjaft e qartë.

Kumarxhinjtë kanë një zgjedhje nga:

 • Skrill
 • Neteller
 • ecoPayz
 • Me besim
 • Visa dhe Mastercard

Si depozitat ashtu edhe tërheqjet do t'i nënshtrohen verifikimit të identifikimit. Skenari më i keq është që fitimet nuk do të paguhen. Mund të nxirren deri në 5000 € çdo ditë.

Monedhat

Disponueshmëria e monedhave të shumta për lojtarët e huaj është një nga veçoritë emocionuese të çdo kazinoje live online. Kazino live 21.com ofron opsione të shumta monetare për depozita dhe tërheqje për lojtarët e saj. Kumarxhinjtë mund të zgjedhin monedhën e tyre përkatëse në opsionet e pagesës. Disa nga monedhat e mbështetura janë:

 • Dollarë kanadezë
 • euro
 • Krona Norvegjeze
 • dollarë amerikanë
 • Forinta hungareze

Languages

Kazino e mrekullueshme 21.com Live Casino është e disponueshme për lojtarët në një larmi gjuhësh. Lojtarët e çdo rajoni kanë qasje në një kazino të drejtpërdrejtë në gjuhën e tyre. Butoni në këndin e sipërm të djathtë të ekranit mund të përdoret për të ndryshuar gjuhën e platformës nëse përdoruesi nuk është një folës i gjuhës angleze. Disa nga gjuhët e mbështetura janë:

 • anglisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • japoneze
 • gjermanisht

Software

Për shkak të furnizuesve të respektuar që fuqizojnë lojërat, 21.com Live Casino konsiderohet gjerësisht si një nga kazinotë më të mira në internet. Këtu janë disa ofrues të mirënjohur softuerësh që padyshim do t'i shtojnë kënaqësisë që mund të parashikohet:

 • Lojë pragmatike
 • Evolucioni

Për të mësuar rreth ofruesve të tjerë që mund të mos jenë përmendur në këtë listë, eksploroni faqen e tyre zyrtare të internetit.

Support

Po nëse dikush ka një pyetje ose një problem? Duke ditur se një profesionist i kujdesit ndaj klientit do ta ndihmojë dikë kur ka nevojë, do ta bëjë atë të kënaqur. Kazino live 21.com ofron një shumëllojshmëri zgjedhjesh, të tilla si:

 • Pyetjet e shpeshta
 • Email
 • Bisedë 24/7

Shkalla e asistencës që është dhënë, sipas lojtarëve, ka qenë në kënaqësinë e tyre. Sidoqoftë, përpara se të flisni me një përfaqësues të drejtpërdrejtë të mbështetjes së klientit, do të ishte një ide e mirë të lexoni faqen kushtuar pyetjeve të bëra zakonisht.

Pse ia vlen të luhet në Live Casino

Faqja e internetit e kazinosë 21.com ka një pamje të pastër dhe miqësore për përdoruesit. Mbi të gjitha na pëlqen mënyra se si kombinohen ngjyrat. Ngjyrat rozë, vjollcë dhe të bardhë shkojnë shumë bukur së bashku. Dikush mund të hidhet shpejt te elementët më të rëndësishëm me ndihmën e shiritit anësor të sipërm. 

21.com dëshiron t'i mbajë klientët e saj të sigurt nga sjelljet e rrezikshme dhe beson se loja duhet të bëhet vetëm për argëtim. Kontaktoni ekipin e tyre të ditur në çdo moment nëse ndjeni nevojën për të diskutuar këtë temë.

Për më tepër, ekziston një veçori e veçantë kërkimi për titullin specifik. Programi është i pëlqyer nga lojtarët e fatit. Nuk ka probleme teknike me faqen e internetit dhe lojërat ngarkohen shpejt.

Total score8.2
Përfitimet
+ Bonus bujar i mirëseardhjes
+ Lojëra nën tema
+ Bonuset bujare të rrotullimeve falas

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (6)
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Japoneze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
BaccaratBlackjackDragon Tiger
Mahjong
Ruletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Debit CardEcoPayz
Interac
Klarna
MasterCardNeteller
Revolut
Skrill
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Finlanda
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (43)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gold Coin Studios
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet