888 Casino - About

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

888 Casino u themelua me një objektiv kryesor në mendje, për të krijuar një vend që ofron kënaqësi maksimale të lojtarëve. Kazinoja ka fillimet e saj në vitin 1997 kur kompania që operon 888.com u themelua në Ishujt e Virgjër Britanikë. Që nga ai moment, kazinoja ka filluar të rritet dhe të tërheqë lojtarë të rinj.

Lindja zyrtare e kazino live konsiderohet të jetë në vitin 2002 kur Pacific Poker & Reef Club Casino u lançua dhe iu bashkua familjes 888.com. Një vit më pas, kazinoja merr një licencë për të operuar nga Qeveria e Gjibraltarit.

Pronari dhe CEO

888 Casino është në pronësi të 888 Holdings PLC dhe CEO aktual i saj është Itai Pazner.

Numri i Licencës

888 Casino është i licencuar për të operuar në shumë vende dhe aktualisht ata kanë licenca nga autoritetet rregullatore të mëposhtme:

Autoriteti i Lojërave të Maltës - kompania operon sipas ligjit të BE-së dhe është e bazuar në Maltë, Virtual Digital Services Limited me një numër licence MGA/CRP/543/2018 të lëshuar nga MGA.

Komisioni i lojërave të fatit në MB - kompania operon nën 888UK Limited dhe është e regjistruar në Gjibraltar me një numër licence 39028 të lëshuar nga Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar.

Autoriteti i Licencimit të Lojërave të Fatit në Gjibraltar - kompania ka Numrat e Licencës së Lojërave të Fatit në distancë 112 dhe 113 nga GGLA.

Ku është i bazuar 888 Casino?

888 Kazino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord St., Ta' Xbiex, XBX 1120, Malta

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)