888 Casino Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS ItalyDGOJ SpainGibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Stud Poker
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Estonia
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kili
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Malta
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Peruja
Portugalia
Rumania
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)

Bonuses

Kazino 888, për të shijuar gjërat, ka shtuar shumë bonuse për lojtarët të cilët shijojnë seksionin e Kazinosë Live. Kjo është një përvojë unike, veçanërisht për ata që duan të luajnë me një tregtar të drejtpërdrejtë. Kjo është gjëja më e afërt që një lojtar i fatit mund të arrijë të luajë në një kazino të vërtetë tokësore.

Dashamirët e Blackjack-ut do të jenë të lumtur të zbulojnë se do të kenë mundësinë të fitojnë një pjesë prej $750 bonus, çdo ditë. Gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të bashkohen në tryezën e Live Casino 888Xtra në dhomën private. Kjo ndodh çdo ditë midis orës 13:00 dhe 13, dhe kushdo që merr një kartë bonus, fiton. Kjo është një lojë shumë e drejtpërdrejtë ku tregtari përzien gjithsej 12 karta bonus të përziera në kuvertën e tyre të tavolinës 888Xtra dhe secila kartë ka një nga çmimet e mëposhtme:

 • 3 karta bonus do t'i japin lojtarëve 100 dollarë
 • 3 karta bonus do t'i shpërblejnë lojtarët 75 dollarë
 • 3 karta bonus do t'i japin lojtarëve 50 dollarë
 • 3 karta bonus do t'i japin lojtarëve 25 dollarë

Lojtarët do të marrin një njoftim brenda 72 orëve se kanë fituar diçka dhe kanë 7 ditë pas njoftimit për të kërkuar çmimin e tyre.

Bonusi i besnikërisë

Për t'i bërë gjërat më interesante për lojtarët e tyre, 888 Casino ka shtuar një Program Besnikërie. Për çdo 10 dollarë të basteve të një lojtari, ata do të marrin një pikë statusi dhe pasi të grumbullojnë 100 pikë statusi, ata do të marrin 1 dollarë.

Bonusi i ringarkimit

Lojtarët mund të përfitojnë nga 4 bonuse rifreskuese në 888 Casino. Pasi të vënë bast ofertën e tyre të mirëseardhjes, ata mund të kërkojnë 4 bonuse të tjera brenda 7 ditëve dhe mund të marrin deri në 350 dollarë për çdo depozitë që bëjnë.

Bonusi i ndeshjes

888 Casino ofron një Bonus Kazinoje Live për lojtarët që nuk kanë bërë ende një depozitë. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të marrin në fondet e bonusit është e kufizuar në 100 dollarë, përveç kësaj, ata do të marrin 30 dollarë shtesë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 30 herë në bonusin e ndeshjes dhe 50 herë në bonusin prej 30 dollarësh.

Fitimet e bonusit të mirëseardhjes së Kazinosë Live janë të kufizuara në 500 dollarë dhe lojtarët kanë 90 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit.

Bonusi me rul të lartë

Rrotulluesit e lartë mund të shijojnë bonusin e mirëseardhjes në 888 Casino. Për të përfituar maksimalisht nga bonusi, ata duhet të depozitojnë shumën më të lartë dhe do të marrin deri në $1500 në fonde bonus. Bonusi funksionon në këtë mënyrë:

 • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në $100. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues WELCOME1.
 • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME2 kur bëjnë një depozitë.
 • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME3 kur bëjnë një depozitë.
 • Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350 $ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME4 kur bëjnë një depozitë.
 • Herën e pestë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të marrë deri në 350$ në fonde bonus. Ata duhet të përdorin kodin promovues WELCOME5 kur bëjnë një depozitë.

Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve për çdo bonus përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 30 herë dhe lojtarët duhet të kenë kujdes se cilat lojëra zgjedhin të luajnë sepse jo të gjithë do të kontribuojnë në pastrimin e bonusit në të njëjtën mënyrë.

 • Lojërat e tavolinës së pokerit, duke përfshirë Pokerin Caribbean Stud, Poker me Triple Card, PaiGow dhe të gjitha lojërat e Ruletës do të kontribuojnë 20% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Lojërat Video Poker duke përfshirë Power Video Poker dhe të gjitha lojërat Blackjack duke përfshirë Live Blackjack dhe Baccarat duke përfshirë Live Baccarat do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Craps në internet do të kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
 • Slots duke përfshirë lojëra elektronike video, si dhe lojëra Keno, Gërvishtje, zare, gara dhe lojëra arcade do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Kreditë e basteve

Lojtarët mund të kërkojnë një bonus që mund ta përdorin në sport, dhe ky bonus vjen në formën e një krediti bast falas prej 30$. Lojtarët duhet të përdorin një kod promocional fb30 kur depozitojnë për t'u kualifikuar për ofertën. Depozita minimale e kërkuar për këtë ofertë është 10 dollarë dhe lojtarët kanë 7 ditë për të vënë bast bonusin.

Bonus pa depozitë

Lojtarët që banojnë në Mbretërinë e Bashkuar mund të kërkojnë një bonus pa depozite prej $32. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari dhe ata duhet të klikojnë në lidhjen e verifikimit të dërguar në adresën e tyre të emailit brenda 14 ditëve.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Të gjitha bonuset i nënshtrohen kërkesave të basteve që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 30 herë dhe lojtarët kanë 90 ditë për të pastruar fondet e bonusit, përndryshe, ai do të skadojë.

Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino
2021-06-13

Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino

Betsoft Gaming është një nga ofruesit e softuerit të kremës në industrinë e kazinove në internet. Pra, për të qëndruar në krye, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje emocionuese me 888casino për të shpërndarë titujt e saj shumë argëtues të lojërave. Siç mund ta dini tashmë, Betsoft aktualisht krenohet me më shumë se 200 tituj lojërash, kështu që partneriteti padyshim do të jetë i dobishëm për të dy anët.

Playtech RNG dhe lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë tani të disponueshme në platformat 888
2021-04-28

Playtech RNG dhe lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë tani të disponueshme në platformat 888

Kur bëhet fjalë për botën e lojërave të fatit në internet, pak mund të krahasohen me Playtech për sa i përket ofertave të lojërave dhe pozicionit në treg. Për të çimentuar statusin e saj, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje fitimprurëse me 888 që do të shohë gjeneruesin e saj inovativ të numrave të rastësishëm (RNG) dhe lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve drejtpërdrejt në 888casino. Është e rëndësishme të mbani mend se 888casino është aktualisht një nga më të njohurat kazinove online, duke e bërë këtë marrëveshje një marrëveshje të rëndësishme për Playtech.