96M Live Casino Rishikoni

Age Limit
96M
96M is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet
+ Pranon metodën e portofolit elektronik! Duitnow!
+ 1% zbritje e pakufizuar në para
+ Jacky Wu si 96M's është ambasadori global i markës!

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (9)
Baste falas
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (10)
Baccarat
Baste sportive
Blackjack
Futboll
LotariaPoker
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Bank transferCrypto
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Instant bank transfer
Local/Fast Bank Transfers
QR Code
Touch N Go
MonedhatMonedhat (2)
Dollari i Singaporit
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (2)
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (15)

96M

Karakterizuar nga një faqe interneti mikpritëse, 96M Casino paraqet një përvojë unike për lojtarët e saj të kazinosë – padyshim, një destinacion për entuziastët. Kazinoja në internet ka një dizajn ueb të zhvilluar mirë dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Fytyrat e shndritshme të ambasadorëve të markës dhe një temë e ndritshme e bëjnë përvojën e lojërave unike.

96M është një markë e regjistruar në Maltë që ofron libra të shumtë sportiv dhe një koleksion të madh lojërash kazino. Ai fokusohet kryesisht në tregjet e Singaporit dhe Malajzisë. Lobi i kazinosë është i mbushur plotësisht me lojëra elektronike, lojëra arcade dhe tregtarë të drejtpërdrejtë.

Vazhdoni të lexoni rishikimin tonë të drejtpërdrejtë të kazinosë për të mësuar se çfarë ofron kazinoja live në 96M Casino.

Pse të luani Live Casino në 96M Casino

96M Casino është një destinacion ideal për entuziastët e kazinove online në Azinë Jugore që kërkojnë një përvojë të shkëlqyer të kazinosë live. Seksioni i saj i drejtpërdrejtë i kazinosë mundësohet nga studiot e lojërave me reputacion. Lojërat organizohen nga tregtarë njerëz simpatikë të gatshëm për të transformuar përvojën tuaj të lojërave. Kjo kazino në internet është e përputhshme me pajisje të shumta, duke përfshirë PC, tableta dhe smartfonë.

96M Casino mbështet mënyra të shumta pagese për të siguruar që lojtarët të mund të bëjnë transaksione të përshtatshme. Ai mban licenca të shumta lojrash nga MGA, PAGCOR dhe Curacao. Lojtarët mund të luajnë në këtë kazino dhe të gëzojnë siguri të lartë. 96M Casino ofron gjithashtu shumë bonuse dhe promovime për të ndihmuar lojtarët të zgjasin seancat e tyre të lojërave. Kazinoja është përshtatur për Azinë Jugore dhe ofron shërbime gjithëpërfshirëse të mbështetjes ndaj klientit.

About

96M u krijua në 2014 dhe është një Markë e regjistruar tregtare në Maltë. Ajo u fut në hapësirën e kazinosë në internet në vitin 2021 dhe faqja mundësohet plotësisht nga Super Swan. Të gjitha aktivitetet e lojërave janë të licencuara dhe të rregulluara nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao, Korporata e Argëtimit dhe Lojërave të Filipineve dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës. Lojërat e bazuara në RNG testohen rregullisht nga iTech Labs, TST dhe bmm Testlabs për drejtësi.

Games

96M Casino nuk ka zhgënjyer në hollin e saj live të kazinosë. Ai ofron një përzgjedhje të shkëlqyer të tregtarëve të drejtpërdrejtë të mundësuar nga studiot më të mira të lojërave. Lojërat e kazinosë live nuk ofrohen në modalitetin demo; lojtarët duhet të regjistrohen dhe të bëjnë një depozitë për të marrë pjesë. 96M Casino përdor teknologji inovative për të siguruar shpërndarje vizuale dhe audio të nivelit të lartë.

Baccarat live

Baccarat është loja më e njohur me letra në këtë kazino online. Përveçse shihet si një lojë me rrotullime të larta, ajo ofron një përvojë emocionuese të lojës që kërkon aftësi dhe strategji për të qëndruar fitimprurës. Disa nga opsionet e baccarat live në 96M Casino përfshijnë:

 • Bakarat rrufeje
 • Baccarat me shpejtësi
 • Baccarat Cagayan
 • Baccarat Koreane me shpejtësi
 • Bakarat rrufeje

Blackjack live

Blackjack është një nga lojërat më të vjetra të kazinosë e krijuar nga lojërat tipike lokale në kulturën franceze. Loja e tavolinës së kazinosë quhet gjithashtu 21, dhe shumë personalitete të famshme e duan atë. Disa nga opsionet live blackjack në 96M Casino përfshijnë:

 • Blackjack me shpejtësi
 • Fuqia Blackjack
 • Lightning Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Bast Blackjack falas

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është e njohur për ankthin e lojtarëve ndërsa tabela po rrotullohet, duke parashikuar të dinë rezultatet e tyre më të mira. Ka variacione të shumta të lojës me dizajne dhe rregulla të ndryshme tavoline. Disa nga opsionet e ruletës live në 96M Casino përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë franceze prej ari
 • Ruletë Rrufeja

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

96M Casino ofron variacione të shumta të drejtpërdrejta të Sic Bo dhe Dragon Tiger për lojtarët që kërkojnë të gjejnë diçka më unike dhe argëtuese. Këto janë kategori të veçanta me rregulla dhe lojëra unike. Disa nga opsionet e tjera të lojës live në 96M Casino përfshijnë:

 • Flagship Dragon Tiger
 • Super Sic Bo
 • Global Sic Bo
 • Xoc Dia
 • Sic Bo Deluxe

Bonuses

Ekziston një paketë bujare mikpritëse për anëtarët e rinj të 96M Casino. Ka shumë shpërblime për të gjithë, përfshirë ata që luajnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Ekziston një bonus për lojtarët e Lucky Live Baccarat pasi ata gëzojnë një bonus 100% të bastit të parë pa rrezik deri në 200 MYR. 8 herë fitues të një loje të ngjashme kualifikohen për shpërblime të shumta me para reale duke vendosur të paktën 5000 MYR në ato tetë raunde. Ka oferta të tjera bonusesh për lojtarët e kazinosë, duke përfshirë:

 • 288% sfidë e mirëseardhjes për depozitën e parë deri në 2880 MYR
 • 100% bonus mirëseardhjeje në depozitën e parë deri në 300 MYR

96M Casino ka një program VIP që ofron shpërblime të personalizuara dhe kufij më të lartë transaksionesh ndërsa lojtarët rriten nga një nivel në tjetrin.

Payments

Lojtarët depozitojnë ose tërhiqen në 96M Casino duke përdorur mënyra të ndryshme pagese të disponueshme. Ai ofron opsione të sigurta bankare, duke përfshirë transfertat bankare, kuletat elektronike dhe opsionet kripto. Depozita minimale është 30 MYR, dhe maksimumi është 100,000 MYR. Tërheqjet variojnë nga 50 MYR në 50,000 MYR. Tërheqjet janë të kufizuara vetëm për transfertat bankare dhe Tether. Disa nga opsionet e njohura të pagesës përfshijnë:

 • Transferte bankare
 • Eezie Pay
 • Help2Pay
 • Prek N Go
 • Tether

Monedhat

Të luash në një kazino online që ofron shumë monedha ose konvertime të thjeshta është shumë i përshtatshëm. 96M Casino ofron opsione minimale për këtë, gjë që është e kuptueshme duke marrë parasysh audiencën e synuar. Megjithëse pranon depozita dhe tërheqje të bëra me kriptomonedha të njohura, ajo nuk e ka përqafuar plotësisht lojën me kriptomonedha. Lojtarët mund të bëjnë transaksione vetëm me SGD dhe MYR.

Languages

Platforma operon kryesisht në Azinë Jugore. 96M Casino është një kazino në internet shumëgjuhëshe, megjithëse shumica e gjuhëve të saj janë me bazë aziatike. Kjo kufizon numrin e lojtarëve që mund të luajnë me lehtësi në këtë kazino. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të disponueshme. Ato përfshijnë:

 • anglisht
 • Malay
 • kineze

Software

Një faktor që ka ndihmuar 96M Casino të rritet mes kazinove të tjera në internet është lloji i studiove të lojërave që mbështesin hollin e kazinosë live. Ajo ka bashkëpunuar me studio të ndryshme lojërash për të siguruar që lojtarët të kenë një lobi të larmishëm kazino me shije të ndryshme. Këto lojëra kanë teknologjinë më të fundit për të ofruar pamje të shkëlqyera HD për kazinotë live.

Tregtarët e drejtpërdrejtë ofrojnë një përvojë realiste të kazinosë në krahasim me lojërat e tavolinës të bazuara në RNG. I gjithë veprimi kapet me kamera dhe mikrofona me cilësi të lartë dhe transmetohet në ekranin tuaj në kohë reale. Lojtarët mund të ndërveprojnë në mënyrë aktive me krupierët njerëzorë dhe lojtarët e tjerë. Disa nga studiot e lojërave që fuqizojnë hollin e kazinosë live përfshijnë:

 • Evolution Live
 • Lojë pragmatike
 • Microgaming
 • Baccarat seksi
 • Lojëra në Azi

Support

Ju gjithmonë mund të kontaktoni zyrën e shërbimit të klientit të Kazinosë 96M për çdo pyetje. Kjo është shumë inkurajuese për të siguruar që anëtarët të kenë një përvojë magjepsëse të lojërave dhe që ekipi i zhvilluesve të përparojë në sfidat e përditshme të ngritura. Ekziston mbështetje 24/7 e cila u garanton lojtarëve përgjigje të shpejta ndaj pyetjeve të tyre. Mund të kontaktoni 96M Casino përmes Live Chat ose WhatsApp. Qendra Informative ofron përgjigje për Pyetjet e Bëra Shpesh (FAQ).

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë 96M?

96M Casino është një produkt i 96M, një Markë e Regjistruar Tregtare. Ai ofron një libër sportiv gjithëpërfshirës dhe produkte kazino në internet për lojtarët që banojnë në rajonin e Azisë Jugore. Që nga fillimi i saj në 2021, kjo kazino në internet ka bashkëpunuar me studio të shumta lojërash për të ndërtuar një lobi mbresëlënës të drejtpërdrejtë të kazinosë. 96M Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për të siguruar që të dhënat e lojtarëve të jenë plotësisht të sigurta. Lojtarët mund të përdorin mënyra të ndryshme pagese për të transferuar fonde, duke përfshirë opsionet e njohura të kriptove.

Marka 96M operon legalisht në rajon me licenca të shumta lojrash. Është licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao dhe Korporata e Argëtimit dhe Lojërave të Filipineve (PAGCOR). Për pajtueshmërinë, 96M Casino është i aksesueshëm nëpërmjet pajisjeve të shumta. Së fundmi, kjo kazino ka një ekip të besueshëm të mbështetjes së klientit në dispozicion 24/7 përmes bisedës live dhe WhatsApp.