Betmaster Live Casino Rishikoni - FAQ

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Përfitimet
+ Bastet e kazinosë dhe sporteve
+ Sportet virtuale
+ Rrotullime pa besnikëri
+ PNP në Finlandë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (27)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lucky Neko
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

FAQ

Të luash në Betmaster është intuitive dhe e lehtë. Megjithatë, nëse ngecni ose keni pyetje, shikoni pyetjet më të zakonshme për të cilat lojtarët në Betmaster duan përgjigje.

Si të regjistroheni për një llogari në Betmaster?

Lojtarët që duan të bashkohen me familjen Betmaster dhe të luajnë për para të vërteta duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është një proces i thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Lojtarët kanë mundësinë të regjistrohen përmes numrit të telefonit ose një adrese emaili. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin Signup dhe të ndjekin udhëzimet e thjeshta.

A ofron Betmaster një bonus mirëseardhjeje?

Betmaster ka një ofertë të shkëlqyer mirëseardhjeje për lojtarët e tyre. Çdo anëtar që i bashkohet kazinosë dhe bën depozitën e parë mund të kërkojë një ofertë shumë bujare mirëseardhjeje. Lojtarët do të marrin një bonus regjistrimi 100% deri në 150 dollarë për librin sportiv dhe një bonus depozite ndeshjeje prej 100 dollarësh deri në 200 dollarë për kazinonë.

Si të bëni një depozitë?

Për të depozituar në llogarinë e dikujt, lojtarët duhet së pari të identifikohen në llogarinë e tyre dhe të shkojnë te Arkëtari. Zgjidhni seksionin Depozita, zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Pasi transferimi të jetë i suksesshëm, fondet do të pasqyrohen në llogarinë e tyre. Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin e tyre.

A ka ndonjë tarifë të përfshirë gjatë depozitimit dhe tërheqjes?

Betmaster Casino nuk ngarkon asnjë tarifë për depozitat. Ato gjithashtu lejojnë tërheqje pa tarifë një herë brenda 24 orëve. Lojtarët që dëshirojnë të bëjnë më shumë se një tërheqje brenda 24 orëve mund të paguajnë një tarifë prej 3%.

A ka një veçori të marrjes së parave në Betmaster?

Në këtë pikë, funksioni i marrjes së parave nuk është i disponueshëm në Betmaster. Pasi funksioni të bëhet i disponueshëm, lojtarët do të njoftohen.

A më duhet një kod bonus për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes?

E vetmja gjë që lojtarët duhet të bëjnë për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes është të bëjnë depozitën e kërkuar. Nuk ka nevojë të futni një kod bonus. Gjithsesi, kur ka një promovim që kërkon një kod bonus, do të ketë një fushë të dedikuar ku ata mund ta fusin atë pasi të bëjnë një depozitë.