Betmaster Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - FAQ

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Të luash në Betmaster është intuitive dhe e lehtë. Megjithatë, nëse ngecni ose keni pyetje, shikoni pyetjet më të zakonshme për të cilat lojtarët në Betmaster duan përgjigje.

Si të regjistroheni për një llogari në Betmaster?

Lojtarët që duan të bashkohen me familjen Betmaster dhe të luajnë për para të vërteta duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është një proces i thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Lojtarët kanë mundësinë të regjistrohen përmes numrit të telefonit ose një adrese emaili. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin Signup dhe të ndjekin udhëzimet e thjeshta.

A ofron Betmaster një bonus mirëseardhjeje?

Betmaster ka një ofertë të shkëlqyer mirëseardhjeje për lojtarët e tyre. Çdo anëtar që i bashkohet kazinosë dhe bën depozitën e parë mund të kërkojë një ofertë shumë bujare mirëseardhjeje. Lojtarët do të marrin një bonus regjistrimi 100% deri në 150 dollarë për librin sportiv dhe një bonus depozite ndeshjeje prej 100 dollarësh deri në 200 dollarë për kazinonë.

Si të bëni një depozitë?

Për të depozituar në llogarinë e dikujt, lojtarët duhet së pari të identifikohen në llogarinë e tyre dhe të shkojnë te Arkëtari. Zgjidhni seksionin Depozita, zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Pasi transferimi të jetë i suksesshëm, fondet do të pasqyrohen në llogarinë e tyre. Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin e tyre.

A ka ndonjë tarifë të përfshirë gjatë depozitimit dhe tërheqjes?

Betmaster Casino nuk ngarkon asnjë tarifë për depozitat. Ato gjithashtu lejojnë tërheqje pa tarifë një herë brenda 24 orëve. Lojtarët që dëshirojnë të bëjnë më shumë se një tërheqje brenda 24 orëve mund të paguajnë një tarifë prej 3%.

A ka një veçori të marrjes së parave në Betmaster?

Në këtë pikë, funksioni i marrjes së parave nuk është i disponueshëm në Betmaster. Pasi funksioni të bëhet i disponueshëm, lojtarët do të njoftohen.

A më duhet një kod bonus për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes?

E vetmja gjë që lojtarët duhet të bëjnë për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes është të bëjnë depozitën e kërkuar. Nuk ka nevojë të futni një kod bonus. Gjithsesi, kur ka një promovim që kërkon një kod bonus, do të ketë një fushë të dedikuar ku ata mund ta fusin atë pasi të bëjnë një depozitë.