Betmaster Live Casino Rishikoni - Mobile

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Mobile

Kumari celular u mundëson lojtarëve të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë, pavarësisht vendndodhjes së tyre. Betmaster ka një platformë celulare që do t'i lejojë lojtarët të kenë një përvojë të plotë të kazinosë në lëvizje. Lojtarët mund të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre duke përdorur pajisjen e tyre të dorës dhe të luajnë disa nga lojërat që dëshirojnë, dhe më vonë të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre.

Lojtarët që përdorin pajisje Android mund të përfitojnë nga një aplikacion Betmaster Android. Aplikacioni mund të shkarkohet edhe nga faqja e internetit e operatorit. Për ta shkarkuar atë, një lojtar duhet thjesht të gjejë butonin blu "Shkarko aplikacionin" dhe të klikojë mbi të për të filluar procesin e shkarkimit. Pasi të shkarkohet aplikacioni, ai duhet të instalohet. Për të instaluar aplikacionin, luajtësi duhet të aktivizojë instalimin e aplikacionit nga burime të panjohura, të cilat mund të gjenden në cilësimet e sigurisë në pajisjen e tyre. Prekni skedarin që është shkarkuar dhe prisni që procesi i instalimit të përfundojë.

Lojtarët që përdorin pajisje iOS mund të përfitojnë gjithashtu nga një aplikacion i dedikuar. Këtë herë aplikacioni mund të shkarkohet shumë më lehtë sepse është i disponueshëm në App Store. Pasi të shkarkohet aplikacioni, procesi i instalimit është gjithashtu shumë i shpejtë dhe nuk do të zgjasë më shumë se një minutë.

Përdorimi i një aplikacioni të dedikuar për të hyrë në një kazino është i përshtatshëm dhe miqësor për përdoruesit. Lojtarët do të kenë akses më të shpejtë në platformën e lojrave dhe një përvojë më të mirë.

Si të përdorni aplikacionin?

Përdorimi i aplikacionit është shumë i thjeshtë dhe sapo një lojtar të hyjë në platformën e lojrave, ai menjëherë do të vërejë se sa e përshtatshme është gjithçka.

Lojtarët mund të zgjedhin skedat e preferuara nga seksioni kryesor, të cilat janë të mëdha dhe të dukshme. Të gjitha lojërat janë të ndara në seksione të ndryshme sipas kategorive, dhe gjithashtu lojtarët mund të zgjedhin lojëra nga ofruesit e softuerit.

Lojtarët që nuk duan të shkarkojnë një aplikacion për çfarëdo arsye, mund të hyjnë lehtësisht në kazino duke përdorur një shfletues. Platforma celulare do të përshtatet automatikisht me parametrat e pajisjes.

Karakteristikat e aplikacionit

Betmaster ka një platformë mjaft të mirë dhe bastet celulare nuk zhgënjen aspak. Ekzistojnë disa veçori tërheqëse të basteve në dispozicion që do të rrisin përvojën e tyre të lojërave të fatit.

Bastet Live janë një nga seksionet që lojtarët duhet të kontrollojnë. Këtu ata mund të zgjedhin të bastojnë në disa nga sportet më emocionuese si futbolli, basketbolli dhe tenisi, vetëm për të përmendur disa.

Lojtarët që duan të bastojnë në Kazino Live mund të gjejnë një listë mbresëlënëse të lojërave të kazinosë dhe ata vazhdimisht shtojnë lojëra të reja.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bastet e kazinosë dhe sporteve
+ Sportet virtuale
+ Rrotullime pa besnikëri
+ PNP në Finlandë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (27)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lucky Neko
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet