Betmaster Live Casino Rishikoni - Withdrawals

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria e Betmaster Casino është një proces shumë i thjeshtë. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e tërheqjes. Ka mënyra të ndryshme pagese në dispozicion dhe ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë.

Kartat bankare:

 • MasterCard/Visa lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.
 • Karta Revolut lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.

Depozitat e parave të gatshme:

 • CashtoCode lejon një tërheqje minimale prej $20
 • PaySafeCard lejon një tërheqje minimale prej $20

kuletat elektronike:

 • WebMoney lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Jeton lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2.000.
 • Neteller lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • ecoPayz lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.
 • Skrill lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Neosurf lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • MuchBetter lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Sticpay lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.
 • AstroPay One Touch lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.

Kriptovaluta:

 • Tether, TRC – 20 lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Bitcoin lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Binance lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Dodge lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Tether, ERC – 20 lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Ethereum lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Tron lejon një tërheqje minimale prej $100 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.
 • Litecoin lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Ripple lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Bitcoin Cash lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Cardano lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • NEO Coin lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Infinity Economics lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Tether, OMNI lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.

Lojtarët mund të bëjnë një tërheqje pa komision një herë në 24 orë, dhe në raste të tjera, një komision është 5%.

Lojtarët mund të kërkojnë një tërheqje duke përdorur të njëjtën mënyrë pagese që përdorën për të depozituar në radhë të parë.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bastet e kazinosë dhe sporteve
+ Sportet virtuale
+ Rrotullime pa besnikëri
+ PNP në Finlandë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (27)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lucky Neko
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet