Betmaster Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Withdrawals

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria e Betmaster Casino është një proces shumë i thjeshtë. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e tërheqjes. Ka mënyra të ndryshme pagese në dispozicion dhe ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë.

Kartat bankare:

 • MasterCard/Visa lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.
 • Karta Revolut lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.

Depozitat e parave të gatshme:

 • CashtoCode lejon një tërheqje minimale prej $20
 • PaySafeCard lejon një tërheqje minimale prej $20

kuletat elektronike:

 • WebMoney lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Jeton lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2.000.
 • Neteller lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • ecoPayz lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.
 • Skrill lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Neosurf lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • MuchBetter lejon një tërheqje minimale prej 40 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Sticpay lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.
 • AstroPay One Touch lejon një tërheqje minimale prej $40 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.

Kriptovaluta:

 • Tether, TRC – 20 lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Bitcoin lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Binance lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Dodge lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Tether, ERC – 20 lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Ethereum lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Tron lejon një tërheqje minimale prej $100 dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është $2,000.
 • Litecoin lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Ripple lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Bitcoin Cash lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Cardano lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • NEO Coin lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Infinity Economics lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.
 • Tether, OMNI lejon një tërheqje minimale prej 100 dollarësh dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është 2000 dollarë.

Lojtarët mund të bëjnë një tërheqje pa komision një herë në 24 orë, dhe në raste të tjera, një komision është 5%.

Lojtarët mund të kërkojnë një tërheqje duke përdorur të njëjtën mënyrë pagese që përdorën për të depozituar në radhë të parë.