Casa Pariurilor Live Casino Rishikoni

Age Limit
Casa Pariurilor
Casa Pariurilor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaPaysafe Card
Total score8.0
Përfitimet
+ Depozita dhe tërheqje në para
+ Mbi 1400 lojëra në dispozicion
+ Oferta të mëdha bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2007
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus cashbackBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Rumune
LicencatLicencat (1)
Official National Gaming Office
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (37)
Baccarat
Bandy
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Kriketi
Lotaria
MMA
Online Pokies
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
Apple Pay
Debit CardMasterCardPaysafe CardVisa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (1)
Leu rumun
ShtetetShtetet (1)
Rumania
SoftwareSoftware (19)
Apollo Games
BF Games
CT Gaming
EGT Interactive
Endorphina
Evoplay Entertainment
Gamomat
HabaneroNetEnt
Novomatic
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
SYNOT Game
SmartSoft Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Casa Pariurilor

Casa Pariurilor Casino është një platformë e lulëzuar për entuziastët e kazinove me bazë në Kroaci. Kazinoja në internet ka një histori të pasur të rrugës së saj drejt pozicionit të saj aktual, ndërsa është rritur me kalimin e viteve. Platforma ishte fillimisht një platformë Sportsbet, por ajo prezantoi një seksion kazino në internet dhe më vonë një lobi të drejtpërdrejtë të kazinosë.

Kjo e fundit ishte kritike për lojtarët e interesuar në përvojën e kazinosë në kohë reale. Ka shumë lojëra kazino live në seksion. Ato mundësohen nga studio lojërash me reputacion që sigurojnë që anëtarët të kenë asgjë më pak se një përvojë magjepsëse lojrash. Ky ent i licencuar ka shumë për të ofruar për fanatikët e kazinosë, dhe ky rishikim do të mbulojë të gjitha gjërat më të thella të hollit të kazinosë live.

Lexoni për të mësuar më shumë.

Pse të luani Live Casino në Casa Pariurilor Casino

Casa Pariurilor Casino ka një dizajn të zhvilluar mirë, i karakterizuar nga një temë e kuqe dhe seksione të pozicionuara siç duhet. Ndërfaqja miqësore për përdoruesit e platformës lehtëson aksesin e lehtë te veçoritë dhe navigimin. Platforma ka veçori të mira sigurie, duke përfshirë kriptimin SSL, për të siguruar që të dhënat e lojtarëve të mbeten konfidenciale.

Për më tepër, lojtarët duhet të sigurojnë mbështetje të mjaftueshme nga tavolina e shërbimit ndaj klientit. Kjo siguron që të gjitha sfidat të adresohen në kohë për të eliminuar çdo pengesë në përvojën e tyre të lojërave. Ka mënyra të shumta pagese të disponueshme në platformë për të ndihmuar në lehtësimin e transaksioneve në platformë. Ju mund të përdorni më tej një nga opsionet e ndryshme të monedhës në llogarinë tuaj.

About

Casa Pariurilor Casino është themeluar në vitin 2016. Ajo është në pronësi dhe operohet nga një kompani kroate e quajtur Hattrick PSK doo. Kompania është e licencuar dhe e rregulluar në Rumani nëpërmjet Zyrës Kombëtare Rumune të Lojërave të Fatit dhe Ministrisë së Financave të Kroacisë.

Games

Ka shumë opsione të lojërave të kazinosë live për lojtarët që kërkojnë një përvojë të lojës në kazino në kohë reale. Tregtarët e drejtpërdrejtë në këtë seksion fuqizojnë opsionet e ndryshme të lojës për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë aktuale të kazinosë në shtëpitë e tyre. Për më tepër, çdo lojë popullore ka variacione të shumta për të siguruar që lojtarët të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Blackjack live

Blackjack renditet i pari në lojën më të popullarizuar dhe më të luajtur të tavolinës së kazinosë globalisht. Kjo lojë kazino me origjinë franceze u quajt fillimisht 21 pasi dinamika e saj e fitimit karakterizohet nga fitimi i kufizuar në 21 pikë. Loja është prezantuar në rajone të ndryshme të botës duke gjeneruar variacione dhe rregulla të shumta. Disa nga opsionet live blackjack në Casa Pariurilor Casino përfshijnë:

 • Soho të gjitha bastet Blackjack
 • Dorëzimi i Blackjack
 • Blackjack 3
 • Blackjack 4
 • Blackjack 5

Ruletë e drejtpërdrejtë

Lojtarët e ruletës mund të shqyejnë mega-fitimin në seancat e lojës me një tavolinë rrotulluese dhe zare. Kjo lojë kazino është gjithashtu e popullarizuar në mesin e fanatikëve të kazinosë dhe bazohet në aftësinë e hedhjes së një zari dhe vendosjes së basteve të duhura. Ka variacione të shumta, edhe pse në përgjithësi ka rregulla dhe mënyra të thjeshta të lojës. Disa nga opsionet e ruletës live në Casa Pariurilor Casino përfshijnë:

 • Ruletë Triumfi
 • Kuantike Auto Roulette
 • Ruletë turke
 • Ruletë greke
 • Ruletë Kuantike Greke
 • Triumf Ruleta Franceze

Baccarat live

Baccarat është një lojë me letra kazino që kërkon strategji dhe pak fat për të hakuar. Loja është relativisht e thjeshtë, por kundërshtari juaj mund të kufizojë fitimet tuaja nëse nuk bëni goditjet e duhura. Loja preferohet kryesisht nga lojtarët që parashikojnë fitime të larta nga aksionet e larta dhe shpesh luhet nga një audiencë e tillë. Disa nga opsionet e drejtpërdrejta të baccarat në Casa Pariurilor Casino përfshijnë:

 • Bakarat VIP

Bonuses

Casa Pariurilor Casino ka disa promovime dhe bonuse të mahnitshme për të gjithë lojtarët në platformë, si baste sportive dhe kazino. Ekziston një kualifikim depozite për lojtarët e kazinosë që të kualifikohen për bonusin e mirëseardhjes. Kërkesat e basteve 40x zbatohen për të gjitha tërheqjet nga fitimet e bonusit. Disa nga bonuset në Casa Pariurilor përfshijnë;

 • Një bonus i mirëseardhjes në kazino deri në 7120 RON
 • 100% bonus në depozitën e parë deri në 500 RON
 • Bonus 100% në depozitën e dytë deri në 500 RON
 • Bonus 100% në depozitën e tretë deri në 500 RON.

Këto opsione bonusi nuk zbatohen për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Sidoqoftë, studiot përkatëse të lojërave mund të mbajnë turne për lojtarët e lojërave të kazinove në kohë reale.

Payments

Ndër pikat më të mira të shitjes së Casa Pariurilor Casino janë mënyrat e shumta të pagesës që ofron. Kjo u mundëson lojtarëve të bëjnë depozitat dhe tërheqjet e tyre në platformë. Ai lehtëson transaksionet pasi lojtarët mund të zgjedhin gjithmonë mënyrën më të mirë. Disa nga mënyrat e pagesës në Casa Pariurilor përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Paysafecard
 • Apple Pay
 • Okto.Cash

Monedhat

Monedhat janë ato që drejtojnë metodat e pagesës dhe ndihmojnë në lehtësimin e transaksioneve. Fatkeqësisht, Casa Pariurilor Casino funksionon vetëm me RON (Lei rumun). Ky është një avantazh i rëndësishëm për lojtarët e huaj. Megjithatë, ata gjithmonë mund të kontrollojnë kurset e këmbimit dhe të mesatarizojnë bilancet dhe fitimet e tyre në monedhat e tyre përkatëse. Casa Pariurilor Casino duhet të konsiderojë përfshirjen e më shumë monedhave ndërsa audienca rritet.

Languages

Edhe pse mund të regjistroheni për një llogari në Casa Pariurilor Casino nga çdo rajon, platforma ndodhet kryesisht në Rumani. Kjo është arsyeja pse ju mund të hyni në faqen e internetit në një numër të kufizuar gjuhësh. Faqja e internetit është kryesisht në rumanisht, megjithëse ekziston një opsion në anglisht për anëtarët nga jashtë. Megjithatë, faqja pritet të përfshijë më shumë gjuhë ndërsa rritet.

Software

Thelbi i një kazinoje në internet qëndron në shërbimet që u ofron lojtarëve. Casa Pariurilor Casino ka bashkëpunuar me ofrues të njohur softuerësh për të siguruar që lojtarët të kenë alternativa të shumta të lojërave të kazinosë, si të bazuara në RNG ashtu edhe në lobin e kazinosë live. Këto studio lojërash ofrojnë alternativa dhe variacione të shumta të lojërave të kazinosë për të ofruar diçka për të gjithë.

Ka tregtarë kryesorë të drejtpërdrejtë në bord që lehtësojnë lojërat e kazinosë në kohë reale. Ata përdorin teknologji në trend për të siguruar që ofrojnë vizualizim HD për t'u mundësuar atyre të promovojnë seancat dhe t'i bëjnë lojtarët të gjurmojnë lehtësisht bastet e tyre. Ekziston një ndërveprim i bollshëm me krupierët e jetës reale, të cilët lojtarët mund t'i sfidojnë dhe të fitojnë një vrap për paratë e tyre. Aktualisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë merren ekskluzivisht nga studiot Playtech.

Support

Casa Pariurilor Casino ka një ekip solid mbështetës që synon të gjitha çështjet e ngritura nga lojtarët. Kjo siguron ankesa minimale dhe platforma mund të marrë ide se si të përmirësojë përvojën e përgjithshme. Ju mund të kontaktoni tavolinën e shërbimit të klientit me email (suport@casapariurilor.ro), biseda e drejtpërdrejtë, formulari i kontaktit dhe telefoni (031 9884).

Pse ia vlen të luash Casa Pariurilor Casino Live Dealers?

Casa Pariurilor Casino ofron një përvojë të veçantë të lojrave. Lojtarët mund të hyjnë në platformë në çdo pajisje. Kazinoja në internet është e disponueshme në faqen e internetit dhe aplikacionin celular, dhe ato kanë modele të ngjashme që nuk rrezikojnë përvojën. Për më tepër, ekziston një ekip mbështetës ku mund të adresoni sfidat tuaja dhe do t'i zgjidhni problemet tuaja brenda një kohe të shkurtër.

Platforma ka shumë lojëra kazino live të mundësuar nga studio lojërash me reputacion. Megjithëse monedha është e kufizuar në leun rumun, do të shijoni gjithashtu mënyra të ndryshme pagese. Ekziston një version në anglisht i faqes, i cili është ideal për përdoruesit ndërkombëtarë. Subjekti i licencuar krenohet gjithashtu me politika të qëndrueshme sigurie për të mbrojtur të dhënat e anëtarëve të tij.