Codere Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.3
Përfitimet
+ Baza zyrtare e Real Madridit
+ Shpërblime dhe shpërblime bujare

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (33)
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
Eurovizion
Futboll
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)

Codere Casino

këto ditë, kazinotë online me tregtarë të drejtpërdrejtë janë tepër të njohura. Edhe pse ndoshta jo sinqerisht, Codere po e ndjek këtë prirje. Edhe pse ekziston një komponent funksional Live Casino, ka vetëm disa lojëra të disponueshme.

Codere Live Casino ofron vetëm gjashtë lloje të ndryshme lojërash. Secila prej tyre përmban tregtarë të vërtetë dhe një variacion unik të ruletit live.

Pavarësisht nga mënyra e pagesës që përdorin, të gjitha transaksionet financiare kryhen me nivelin më të lartë të sigurisë. Shumat maksimale të depozitave dhe tërheqjeve mund të ndryshojnë.

Pse Plat në Live Casino

Ka shumë përfitime për t'u regjistruar me Codere. Faqja e internetit ofron një larmi të madhe tregjesh për bastet sportive dhe lojërat e fatit të kazinove. Përdoruesit mund të marrin një faqe interneti të përgjegjshme nga Codere që funksionon mirë si në shfletues desktop ashtu edhe në celular.

Përvoja më e mirë që mund të ketë në Codere Casino është të luash drejtpërdrejt disa nga lojërat e preferuara të lojtarëve. Lojërat transmetohen drejtpërdrejt nga një studio, duke i lejuar kumarxhinjtë të angazhohen me tregtarin dhe të simulojnë lojën në një kazino fizike ndërsa luajnë.

Është shumë e sigurt të luash në këtë kazino live.

About

Codere Group është një nga kompanitë më të suksesshme të lojërave të fatit në Spanjë. Kompania operon në Amerikën Latine dhe në disa juridiksione evropiane nën një licencë të lëshuar nga autoritetet spanjolle të lojërave të fatit. Codere operon dhjetëra dyqane bastesh me pakicë në të gjithë Spanjën dhe Amerikën Latine, përveç shërbimeve të saj të basteve online. Biznesi ka një përvojë dekadash në industrinë e lojërave të fatit dhe është një operator plotësisht i licencuar dhe me reputacion.

Codere uebsajti i drejtpërdrejtë i kazinosë është e thjeshtë për t'u përdorur dhe lundruar. Klientët mund të gjejnë shpejt atë që kërkojnë për shkak të thjeshtësisë së dizajnit duke ruajtur funksionalitetin.

Games

Përvoja më e mirë që mund të ketë në Codere Casino është të luash disa prej tyre lojërat e preferuara drejtpërdrejt.

Edhe pse ekziston një komponent funksional Live Casino, ka vetëm disa lojëra të disponueshme. Codere Live Casino ofron vetëm gjashtë lloje të ndryshme lojërash. Secila prej tyre përmban tregtarë të vërtetë dhe një variacion unik të ruletit live.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Dikush mund të mësojë të luaj ruletë mjaft lehtë. Objekti i lojës është të hamendësohet numri mbi të cilin do të bjerë topi i bardhë duke vendosur një bast. Kumarxhinjtë mund të vendosin një bast në tryezën e ruletit përpara se të fillojë loja. Ata janë të lirë të bëjnë sa më shumë baste që duan. Disa nga lojërat e njohura në këtë seksion janë:

 • Ruletë kuantike
 • Ruletë Casiopea
 • Ruletë Express
 • Ruletë franceze
 • Ruletë Live.

Blackjack live

Ndoshta një nga lojërat më të mira të kazinosë në Codere është blackjack. Objektivi themelor i lojës është të ndërtojë një dorë me një total më afër 21 sesa dora e bankierit ndërsa qëndron nën 21.

Baccarat live

Zhvilluesi më i mirë i softuerit për lojërat Live Casino, Playtech Live, ka fuqi lojëra baccarat live. Loja vjen në një shumëllojshmëri të gjerë variacionesh.

Bonuses

Bollëku i promovimeve dhe kodeve të bonusit të disponueshëm për t'u përdorur është një nga përfitimet më të mira të lojërave në internet. Një teknikë e shkëlqyer për të përfituar sa më shumë nga shuma është përmes promovimeve. Pjesa më e mirë është se ato janë zakonisht të thjeshta për t'u ndezur dhe pretenduar. Asnjë përjashtim nuk zbatohet për kodin e bonusit Codere. Kjo kazino live ofron një bonus tërheqës mirëseardhjeje për lojtarët e saj.

Bonusi i mirëseardhjes:

Deri në 200 €

Fatkeqësisht, nuk ka një ofertë specifike bonus për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Languages

Disponueshmëria e përmbajtjes së faqes së internetit të kazinosë dhe mbështetja e agjentëve të drejtpërdrejtë në shumë gjuhë është shumë e dobishme në suksesin e çdo kazinoje të drejtpërdrejtë. Kumarxhinjtë anembanë globit përpiqen të arrijnë kazinonë dhe ata preferojnë nëse ndonjë kazino e drejtpërdrejtë është e disponueshme në gjuhën e tyre rajonale. Shumica e audiencës së kësaj kazinoje live është nga Evropa, kështu që kjo kazino live mbështet gjuhë të kufizuara që janë:

 • Spanjisht
 • anglisht

Dikush mund të shpresojë që Codere do të shtojë më shumë opsione gjuhësore për të lehtësuar lojtarët e tyre në të ardhmen. 

Monedhat

Më shumë opsionet e monedhës të disponueshme për depozita dhe tërheqje, do të jetë më e lehtë për kumarxhinjtë të depozitojnë shumën e tyre për të luajtur në këtë kazino të drejtpërdrejtë. Kazino live Codere mbështet opsionin e kufizuar të monedhave evropiane për depozita dhe tërheqje. Këto janë:

 • euro
 • Peso meksikane

Ekziston nevoja për të përmirësuar seksionin e monedhës në këtë kazino të drejtpërdrejtë.

Live Casino

Një faqe e sigurt dhe e sigurt bastesh është Codere Live Casino. Është në gjendje të mirë dhe ka një licencë të plotë nga autoritetet spanjolle të lojërave të fatit. Standardet e gjera të sigurisë janë një nga vështirësitë rregullatore të vendosura në Codere.

Për më tepër, ai përfshin auditime rutinë për të garantuar saktësinë dhe funksionalitetin e të gjitha lojërave në Codere Casino.

Për ta bërë më të lehtë për lojtarët ndërkombëtarë, duhet të përfshihen më shumë gjuhë.

Codere përzien thjeshtësinë e një kazinoje live me aksesin në botën reale me një përzgjedhje të gjerë lojërash. Rekomandohet shumë për të luajtur në Codere Live Casino.

Software

Në industrinë e iGaming, Codere bashkëpunon me disa nga zhvilluesit më të njohur dhe më të njohur të lojërave. Pjesa më e mirë pf lojërat e kazinosë live janë ofruesit e softuerit të asaj loje. Ofruesit e softuerit janë shumë të rëndësishëm në vendosjen e suksesit të atyre lojërave të kazinosë live. Ofruesi i lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë në kazino live Codere është: 

 • Playtech

 

Lojëra Playtech dominojnë në zonën e Live Casino. Në fushën e lojërave të kazinosë live, Playtech është një furnizues kryesor.

Support

Lojtarët mund të marrin mbështetje në kompjuterin, tabletin ose telefonin e tyre në kazino Codere. Një FAQ e dobishme është një vend fantastik për të filluar nëse lojtarët kërkojnë informacion mbi tema si verifikimi i llogarisë, problemet bankare ose teknike. Ka shumë adresa emaili që mund të përdoren për të kontaktuar me departamente të ndryshme. Thjesht bëni çdo pyetje që lojtarët kanë në Live Chat dhe agjentët e kujdesit ndaj klientit do të bëjnë çdo përpjekje për t'u kthyer te lojtarët e fatit sa më shpejt që të munden.

 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Faqe me FAQ

Deposits

Kazinotë Codere, si kazinotë e tjera në internet, duan t'ua bëjnë të lehtë klientëve depozitimin dhe tërheqjen e parave, kështu që ato ofrojnë një shumëllojshmëri opsionesh pagese, duke përfshirë:

 • Viza
 • Mastercard
 • PaySafeCard
 • Paypal
 • Neteller dhe shumë të tjerë.

Në varësi të metodës së zgjedhur, aplikohet një depozitë minimale e ndryshme. Metoda e zgjedhur do të ndikojë gjithashtu në sa kohë duhet që depozita të shfaqet në llogarinë e tyre. Transfertat bankare mund të zgjasin deri në tre ditë pune, ndërsa kuletat elektronike janë zakonisht të shpejta.

20 € është shuma minimale e tërheqjes për këtë kazino të drejtpërdrejtë.