ComeOn

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

About

ComeOn Casino është në pronësi të Co-Gaming. Ajo mori licencën e saj përmes Maltës. Si një kazino emocionuese në internet, ComeOn ofron një përzgjedhje të plotë lojërash që përfshin lojëra elektronike dhe një shumëllojshmëri të gjerë lojërash tavoline. Ato ofrojnë gjithashtu disa veprime të drejtpërdrejta të kazinosë, si dhe lojëra speciale, baste të drejtpërdrejta dhe bileta gërvishtëse.

Games

Një koleksion i gjerë lojërash është ajo që do të gjendet në ComeOn Casino, e cila ju lejon t'i aksesoni ato edhe përmes kazinosë së tyre celulare. Lojërat që ofrohen janë një larmi e madhe slotesh, duke përfshirë lojëra elektronike video dhe lojëra elektronike të shkëlqyera jackpot. Një shumëllojshmëri e mirë e lojërave tavoline janë pjesë e listës, plus një kazino live.

Withdrawals

Mënyra se si mund të tërhiqeni në ComeOn Casino do të varet nga mënyra juaj e depozitimit, e cila është ajo që përdoret zakonisht për çdo tërheqje. Disa nga opsionet janë Visa, Mastercard, Entropay, Trustly, Skrill dhe Neteller. Ekziston një sasi e kufizuar tërheqjesh që mund të bëhen çdo muaj pa pagesë.

Languages

Kjo kazino online ka bërë një përpjekje të madhe për të mbështetur platformën e saj në një sërë gjuhësh. Këto përfshijnë anglisht, suedisht, norvegjez, zviceran, gjermanisht dhe skandinav. Në shumicën e rasteve, duhet të jeni në gjendje të përdorni shpejt gjuhën tuaj të preferuar kur identifikoheni nga vendi në të cilin po luani.

Live Casino

ComeOn Casino ofron mbështetje superiore që përfshin anëtarët e saj celular. Ato ofrojnë një shumëllojshmëri opsionesh për të komunikuar me përfaqësuesit e kazinosë. Këto përfshijnë shërbimin e tyre të postës elektronike, si dhe ata kanë në dispozicion një bisedë të drejtpërdrejtë. Mbështetje e mëtejshme ofrohet përmes seksionit të tyre të detajuar FAQ, i cili ofron përgjigje për shumë pyetje të zakonshme.

Promotions & Offers

Kjo kazino krenohet me bonuset dhe promovimet që ato i drejtojnë rregullisht. Të ardhurit mund të shijojnë 20 rrotullime falas dhe një bonus kazino deri në 25 £. Njëzet rrotullimet falas shpërndahen në lojëra elektronike të caktuara. Një nga promovimet aktuale është fitimi i pikëve për t'u vendosur kundër lojës falas.

Software

Lojtarët mund të presin të shijojnë lojëra që ofrohen përmes zhvilluesve më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë si Quickspin, Thunderkick, BetSoft, Nolimitcity, NetEnt, Play 'N Go, Yggdrasil, Microgaming dhe Playtech. Duke pasur një përzgjedhje të mirë të ofruesve të programeve kompjuterike të kazinosë, kjo do të thotë që lojtarët nuk duhet të shkojnë diku tjetër për të shijuar lojërat e tyre të preferuara.

Support

Pavarësisht se çfarë lloji të lojës dëshiron të shijojë, ai duhet të jetë në gjendje ta gjejë atë këtu në ComeOn Casino. Ata kanë versionin e tyre standard të kazinosë në internet, ose për ata që pëlqejnë aksesin pavarësisht se ku janë, ata mund të shijojnë opsionin celular që ofrohet. Ekziston edhe lojë live kazino.

Deposits

ComeOn Casino është siguruar që ato të ofrojnë format më të zakonshme të metodave të depozitimit. Këto përfshijnë Visa, Mastercard, Skrill, Neteller, transfertë bankare, Entropay, Paysafe dhe Ukash. Jo vetëm që ka disa opsione për depozitim, por kjo faqe kazinoje e ka bërë procesin sa më të thjeshtë. Financimi i llogarisë suaj duhet të jetë i lehtë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit CardsDebit CardDiners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis GamingMicrogamingNetEntPlay'n GOPlaytech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
ThunderkickYggdrasil Gaming