Doggo Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

DoggoResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
2100+ lojëra
Mënyra të ndryshme pagese për të zgjedhur
Pagesa të shpejta
E besuar
E verifikuar
E sigurt
2100+ lojëra
Mënyra të ndryshme pagese për të zgjedhur
Pagesa të shpejta
Doggo is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset e kazinosë janë ndër pikat më të shitura për platformat e ndryshme në industrinë e iGaming. Doggo Casino bëri një kontroll të sfondit të asaj që ofrohet zakonisht dhe prezantoi paketën e saj unike të promovimeve. Ka diçka për të gjithë, duke përfshirë lojtarët e kazinosë live, të cilët gëzojnë çmime të rastësishme në para deri në 500,000 € në muaj. Kjo përfshin 350, 100 blackjack ditor dhe 200 çmime ditore të "spaceman" me grupe çmimesh ditore prej 7,000 €, 6,000 € dhe 5,000 €, respektivisht. Këto bonuse aplikohen për lojëra të veçanta kualifikuese të kazinosë live dhe zbatohen kërkesat e basteve. Bonuset e tjera të disponueshme në Doggo Casino përfshijnë:

 • Xhekpotet e rënies së ëndrrave
 • 500,000 € çmim në para për të fituar
 • 10% kthim parash i pakufizuar
 • Një bonus mirëseardhjeje 100% Doggo deri në 500 € + 200 rrotullime falas
 • Kupa e këlyshit të vjedhur dhe 200 000 rrotullime ditore falas
Games

Games

Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë i Doggo Casino ofron një përvojë tërheqëse të kazinosë në kohë reale. Mundësohet nga studiot e lojërave me reputacion që përdorin teknologjinë më të fundit për t'u siguruar që anëtarët të marrin pamje vizuale HD dhe cilësi të qarta audio. Ekziston një ndërveprim i bollshëm me krupierët e jetës reale që ofrojnë momente interesante gjatë vendosjes së basteve.

Blackjack live

Blackjack është ndër lojërat më të mira të tavolinës së kazinosë në nivel global. Luhet gjerësisht në mbarë botën sepse është ndër lojërat më të vjetra të kazinosë të shpikura ndonjëherë. Pavarësisht origjinës në Francë, loja është mirëpritur gjerësisht në rajone të ndryshme, duke prezantuar variacione të shumta me rregulla paksa të ndryshme për ta bërë lojën emocionuese. Disa nga opsionet e blackjack live në Doggo Casino përfshijnë:

 • Partia Blackjack
 • Blackjack Azure
 • Fuqia Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack i pafund

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është e njohur për shkak të efektit stimulues dhe pritjes për të fituar sa herë që rrota rrotullohet për të përcaktuar rezultatet më të mira. Loja e kazinosë është po aq e njohur dhe gjatë ekzistencës së saj nga fillimi i viteve 1800, ajo ka pasur variacione të shumta që janë të frymëzuara nga rajoni. U prezantuan rregulla dhe stile të reja loje për të përshtatur interesat e ndryshme të lojtarëve. Disa nga opsionet e blackjack live në Doggo Casino përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë me bar ari
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë me top të dyfishtë

Baccarat live

Baccarat shoqërohet me mega baste dhe fitime të mëdha. Është një lojë me letra live kazino që kërkon strategji, aftësi dhe pak mungesë për të marrë fitime. Megjithatë, rregullat e drejtpërdrejta lehtësojnë mekanizmat argëtues dhe të lehtë fitues. Baccarat gjithashtu ka variacione të ndryshme që rrjedhin kryesisht nga stile dhe rregulla të ndryshme të lojës. Disa nga opsionet e drejtpërdrejta të baccarat në Doggo Casino përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Bakara e vërtetë me Saratin
 • Baccarat e vërtetë me Courtney
 • Baccarat e vërtetë me Holly
 • Bakarat 3

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Kazino live Doggo nuk e kufizon përvojën e lojtarëve në këtë seksion. Ka shumë alternativa të tjera të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, duke përfshirë shfaqjet e lojërave. Këto përfshijnë lojëra me letra, lojëra tavoline, lojëra elektronike dhe lojëra me zare. Disa nga lojërat e tjera të drejtpërdrejta në Doggo Casino përfshijnë:

 • Gjuetia e thesarit të Gonzo-s
 • Sweet Bonanza CandyLand
 • Sic Bo
 • Boom City
 • Bast në numrin
+25
+23
Mbyll

Software

Doggo Casino punon me disa nga studiot kryesore të lojërave në treg për të krijuar një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave të kazinosë live. Kjo është një pikë e rëndësishme e shitjes për platformën pasi ofron një përvojë cilësore për anëtarët e saj. Seksioni i kazinosë live është versioni virtual i një kazinoje me bazë tokësore pasi ofron një përvojë realiste të kazinosë.

Studiot përkatëse të lojërave ofrojnë variacione të shumta të lojërave të njohura për të siguruar diçka për të gjithë. Për më tepër, ata prezantojnë shfaqje lojërash për të siguruar që anëtarët të shijojnë paketa të ndryshme promovuese për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në Doggo Casino përfshijnë:

 • Lojë pragmatike
 • Ezugi
 • BetConstruct
 • BetGames Live
Payments

Payments

Metodat e pagesës i ndihmojnë lojtarët të lehtësojnë transaksionet në platformë. Kjo përfshin depozitat dhe tërheqjet nga llogaritë e tyre. Doggo Casino ka vënë në dispozicion mënyra të shumta pagese në faqe. Kjo i ndihmon anëtarët të kenë më shumë opsione, veçanërisht ata me preferenca. Për më tepër, ata gjithmonë sigurojnë që llogaritë të jenë funksionale me fonde. Disa nga opsionet e pagesës në Doggo Casino përfshijnë si më poshtë:

 • Visa/MasterCard
 • Interac
 • instaDebit
 • paysafecard
 • Kriptovaluta

Deposits

Doggo është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Doggo ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë MiFinity, Crypto, MasterCard, Visa, Skrill , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Doggo për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Doggo u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Doggo Casino duhet të ofrojë opsione të shumta gjuhësore për një kazino online në shumë vende për të lehtësuar aksesin. Kjo u mundëson anëtarëve në shtete të ndryshme të vendosin bastet e tyre dhe të kuptojnë në mënyrë efektive kushtet e ndryshme të përdorimit. Sidoqoftë, faqja është e disponueshme vetëm në anglisht si gjuhë kryesore dhe e vetme. Me kalimin e kohës pritet të futen edhe gjuhë të tjera.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Doggo . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Doggo i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Doggo është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Doggo Casino është themeluar në vitin 2021. Është në pronësi dhe operuar nga R&B Innovations NV Kjo e fundit është një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Curaçao. Prandaj, Doggo Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoritetet Rregullatore të Lojërave elektronike të Curacao. Doggo Casino zotëron gjithashtu një kompani filial, Double Down Interactive Ltd, për përpunimin e pagesave. Sa më sipër është regjistruar sipas ligjeve të Qipros. Doggo Casino ka paraqitur karakteristika të nivelit të lartë dhe pika unike të shitjes që nga fillimi i saj. Kjo kazino në internet ka një faqe interneti mikpritëse, e krijuar mjeshtërisht për t'u dhënë fanatikësve të kazinosë një përvojë të shkëlqyer lojrash. Doggo Casino ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit për akses dhe navigim të lehtë.

Doggo Casino është një kazino ideale në internet – pa libër sportiv apo ndonjë alternativë tjetër kumari. Ajo ka një holl të drejtpërdrejtë të kazinosë që paraqet një mjedis kazino në kohë reale që ofron përvoja miqësore me lojërat dhe emocionuese në jetën reale. Platforma mundësohet nga studio lojërash me reputacion që ofrojnë shërbime cilësore.

Lexoni këtë përmbledhje të Doggo Casino dhe mësoni më shumë për hollin e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë.

Pse të luani Live Casino në Doggo Casino

Doggo Casino ka padyshim ndër platformat më të thurura në industrinë e iGaming. Ai ka përfshirë një temë të shkëlqyer të plotësuar nga një ndërfaqe e thjeshtë por cilësore. Të gjitha veçoritë janë kategorizuar mjeshtërisht në grupet e tyre përkatëse për të lehtësuar aksesin dhe për t'u mundësuar përdoruesve të përdorin platformën në mënyrë efektive.

Për më tepër, platforma ka oferta mbresëlënëse promovuese që përdoruesit mund t'i përdorin për të përmirësuar përvojën e tyre të basteve. Ekziston një siguri premium, duke përfshirë teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për të siguruar që të dhënat e lojtarëve të mbeten konfidenciale. Doggo Casino ka inkorporuar pika të ndryshme kontakti që anëtarët mund të kontaktojnë lehtësisht për të marrë ndihmë për çdo sfidë të hasur.

Platforma është gjithashtu e disponueshme në vende të ndryshme. Ka shumë mënyra pagese dhe monedha të shumta për transaksione në faqe. Doggo Casino është gjithashtu një ent i licencuar, që do të thotë se operon ligjërisht në vendet e mëposhtme.

Fakte të shpejta

Kompania: R&B Innovations N.V.
Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një Doggo hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Doggo dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Supozoni se jeni duke përjetuar ndonjë problem në Doggo Casino. Në atë rast, ekziston një ekip gatishmërie që është gati të hyjë për t'ju shpëtuar. Një ekip i përkushtuar mbështetës ofron shërbim të shkëlqyer ndaj klientit për të siguruar që të gjithë lojtarët të kenë një përvojë po aq të mirë në platformë. Mund të kontaktoni Doggo Casino përmes Live Chat, email (support@doggocasino.com), ose Qendrën e Ndihmës. Ekziston gjithashtu një seksion i detajuar FAQ që trajton të gjitha shqetësimet e zakonshme.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të Doggo Casino?

Doggo Casino është një platformë me reputacion për entuziastët e lojërave që kërkojnë një përvojë unike të kazinosë. Platforma ofron shumë opsione të lojërave të kazinosë që tërheqin shumë lojtarë në sit. Mënyra të ndryshme pagese dhe opsione valutore janë përfshirë për të lehtësuar lehtësisht transaksionet në llogaritë përkatëse.

Platforma gjithashtu krenohet me politikat solide të sigurisë dhe muret e zjarrit për t'i mbajtur lojtarët jashtë rrezikut. Ekziston një ekip i dedikuar për shërbimin ndaj klientit që ofron mbështetje 24/7 për lojtarët dhe një kohë të shpejtë rikthimi për të gjitha çështjet e ngritura. Sajti është gjithashtu i disponueshëm në shumë gjuhë për të lehtësuar aksesin e tij për publikun.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Doggo për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Doggo shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Doggo ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Doggo në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Doggo . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Doggo janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Monedhat janë po aq të rëndësishme sa mënyrat e pagesës. Ato janë njësia SI e pagesave dhe të kesh monedha të shumta i ndihmon lojtarët në vendosjen e basteve. Kjo shmang faktorët e lodhshëm të kursit të këmbimit. Disa nga opsionet e monedhës në Doggo Casino përfshijnë:

 • EUR
 • NOK
 • BRL
 • CAD
 • INR