Extra Vegas

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

Kazino celulare Extra Vegas është një lojëra kumari në internet me funksione të pasura të bazuara në ueb, e cila nuk kërkon instalim softueri. Kjo kazino celulare u lëshua në vitin 2017 nga një kompani me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, Celicorp Limited, dhe ka qenë aktive që nga viti 2013.

Games

Extra Vegas është si një lojë argëtuese për të luajtur kazino celulare duke i ofruar një lojtari me kaq shumë mënyra lojrash sa nuk ka asnjë shans për t'u mërzitur. Një kumarxhi mund të zgjedhë të luajë nga një shumëllojshmëri lojërash kazino të drejtpërdrejta, lojëra tavoline, lojëra elektronike, lojëra elektronike klasike, lojëra video pokeri, duke e bërë atë një përzierje më të mirë të lojërave të kazinosë.

Withdrawals

Extra Vegas ofron një mbështetje shumë të përshtatshme për tërheqje, transferta bankare do të paguhet me tarifë prej 29 dollarë dhe është e zbatueshme vetëm për të tërhequr shumën mbi 500 dollarë. Një metodë e kontrollit të letrës është gjithashtu e disponueshme, por do të kushtojë tarifë shtesë prej 20 dollarë dhe e aplikueshme për 300 dollarë ose më lart. Përveç kësaj, mund të bëhen edhe tërheqje përmes Bitcoin, Visa.

Languages

Loja e kazinosë celulare Extra Vegas mund të aksesohet në gjuhë të ndryshme dhe mund të luhet në mbarë botën, përveç një grupi vendesh të kufizuara. Gjuhët janë kinezisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, japonisht, koreanisht, portugalisht, spanjisht, tajlandez dhe vietnamez. Është e rëndësishme të theksohet se lojtarët me bazë në SHBA dhe MB nuk lejohen të luajnë këtë lojë.

Live Casino

Extra Vegas ofron një diversitet të madh të lojërave të kazinosë, disa prej të cilave vështirë se do t'i përjetoni në lojërat e kazinosë nën këtë kategori si lojëra të drejtpërdrejta celulare, lojëra elektronike, lojëra tavoline, video poker, etj. Lojërat e tavolinës ofrohen në varietete të ndryshme të Blackjack, Roulette dhe Baccarat duke e bërë të vështirë për ju daljen nga loja.

Promotions & Offers

Të sapoardhurit marrin 25 rrotullime falas për të filluar. Për depozitat e para me afat, jepet bonus 200% plus 30 rrotullime falas, për herën e dytë, lojtarët marrin 250% plus 50 rrotullime falas dhe depozita e tretë shkon deri në 300% + 30 rrotullime falas. Një sasi e madhe e promovimeve ditore është gjithashtu e disponueshme për të gjithë.

Software

Kazino celulare Extra Vegas duke qenë një lojë kazino celulare e bazuar në HTML 5 ofron një gamë të gjerë softuerësh kazino për të luajtur. Ngjashëm me Microgaming, Betsoft, etj, kjo lojë ofron gjithashtu lojëra elektronike për të luajtur duke përfshirë lojërat klasike me 3 dhe 5 rrotulla. Puna më e mirë e Extra Vegas përfshin slotin Bee land, slotin e festës së bikini, etj.

Support

Kurdoherë që ka ndonjë problem në lidhje me pagesën ose lojën e Extra Vegas, ato mund të dërgohen me postë direkt ose kontakti mund të bëhet përmes veçorive të tyre të bisedës live. Stafi i ndihmës në Extra Vegas është shumë i aftë dhe u përgjigjet pyetjeve të krijuara nga lojtarët e fatit sa më shpejt të jetë e mundur.

Deposits

Pagesa mund të bëhet në këtë lojë me ndihmën e monedhave tradicionale si dhe bitcoin, duke e bërë këtë lojë më të rëndësishme. Extra Vegas mbështet depozitat nëpërmjet UPayCard, Visa, AstroPay Card, Bitcoin dhe MasterCard. Prandaj, është pothuajse e aksesueshme për këdo që të depozitojë fonde në Extra Vegas për shkak të metodave të ndryshme të depozitimit.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari Tunizian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Ri Taivanez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Brazili
Franca
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Portugalia
Spanja
Tajlandë
Tajvani
Tunizia
Vietnami
SoftwareSoftware (7)