Fairspin Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

FairspinResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus100% deri në 100 €
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Fairspin
100% deri në 100 €
Deposit methodsSkrillTrustlyNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet janë shumë të zakonshme në kazinotë online këto ditë. Fairspin Casino, duke qenë në hapësirën e kriptove, ofron një program të tokenizuar të bazuar në blockchain të njohur si TFS, përveç bonuseve të mirëseardhjes dhe promovimeve dhe turneve të shumta. Lojtarët e kazinosë live patjetër do ta gjejnë këtë program shumë më të mirëpritur se shpërblimet e tjera, ku lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë kontribuojnë vetëm 5% të kërkesave të basteve.

TFS është një shenjë e brendshme e ndërtuar mbi standardin ERC20/BEP20 dhe shpërblen me tokena për çdo bast që ata bëjnë. Lojtarët mund t'i mbajnë argumentet në një Pishinë Staking dhe të marrin fitime ose t'i shkëmbejnë ato për para të vërteta. Lojtarët mund të eksplorojnë turne të ndryshëm të bazuar në ofrues dhe Programin e Besnikërisë për më shumë përfitime.

+2
+0
Mbyll
Games

Games

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po bëhen ngadalë jetike në lojërat në internet. Disa lojtarë preferojnë lojëra të bazuara në RNG për lojë të shpejtë. Në të kundërt, shumica e lojtarëve me përvojë dhe roleve të larta do të zgjedhin përvojën e drejtpërdrejtë të kazinosë. Lojtarët mund të ndërveprojnë me një krupier të jetës reale dhe të transmetojnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë në kohë reale. Kategoritë e zakonshme në Kazino Fairspin përfshijnë blackjack, ruletë, baccarat, poker dhe shfaqje lojërash.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta e drejtpërdrejtë është loja më e njohur e tregtarëve të drejtpërdrejtë në Kazino Fairspin. Popullariteti i tij mund të lidhet me rregulla të thjeshta dhe pagesa të larta. Megjithëse kuqja dhe e zeza janë opsionet e zakonshme të basteve në ruletë, lojtarët mund të eksplorojnë baste anësore për më shumë opsione. Disa nga titujt e njohur të ruletit live përfshijnë:

 • Ruletë PowerUp
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë zhytëse
 • Vegas Roulette 500x
 • Ruletë me top të dyfishtë

Blackjack live

Ka mbi 50 tituj live blackjack në Fairspin. Ndodh të jetë kategoria e dytë më e njohur pas ruletës. Ajo strehon tavolina të ndryshme që mund të strehojnë si lojtarë me buxhet ashtu edhe rrotullues të lartë. Qëllimi është të kesh një dorë afër dhe jo më shumë se 21. Disa nga lojërat e njohura të blackjack live përfshijnë:

 • Një Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack me shpejtësi
 • Fuqia Blackjack

Baccarat live

Bakarat live është një opsion i shkëlqyer për lojtarët e kazinosë live që kërkojnë një përvojë emocionuese. Ata kanë kufij të ndryshëm tavoline, me disa që ofrojnë baste anësore. Në përgjithësi, rregullat janë të thjeshta dhe lojtarët mund të marrin pagesa masive. Disa nga titujt e baccarat live përfshijnë:

 • Baccarat VIP
 • Baccarat me shpejtësi
 • Pa Baccarat komisioni\
 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat me rul të lartë

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Përveç baccarat, blackjack dhe ruletë, Fairspin Casino ofron kategori të tjera si poker live, shfaqje lojërash dhe lojëra speciale. Të apasionuarit pas lojërave me letra do të ndihen si në shtëpi duke luajtur variacione të ndryshme të pokerit live. Disa nga lojërat e tjera live në Fairspin Casino përfshijnë:

 • Kazino Hold'Em
 • Boom City
 • Super Sic Bo
 • Perandori Dragon Tiger
 • Gjuetia e thesarit të Gonzo-s

Software

Ashtu si lojërat e bazuara në RNG në Kazino Fairspin, seksioni i kazinosë live dominohet nga studiot e njohura të lojërave. Këta ofrues të nivelit të lartë sigurojnë që lojtarët të shijojnë transmetime me cilësi të lartë në kohë reale dhe pa probleme. Shumica e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë vijnë me një veçori bisede anësore, duke i lejuar lojtarët të ndërveprojnë me tregtarin dhe lojtarët e tjerë gjatë seancës së lojës.

Fairspin Casino është optimizuar për të luajtur në pajisje të ndryshme; prandaj, lojtarët mund të përdorin PC, tabletë ose telefona celularë për të transmetuar të gjithë veprimet. Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta nuk janë të disponueshme për t'u luajtur falas; lojtarët duhet të regjistrohen dhe të depozitojnë fonde për t'i eksploruar ato. Disa nga ofruesit e softuerit të njohur në seksionin e kazinosë live përfshijnë:

 • Evolution Live
 • Pragmatike Luaj Live
 • Ezugi
 • Betgames.TV
 • Lojëra aziatike
Payments

Payments

Kazino Fairspin është i njohur si një platformë kriptosh me mbi 40 opsione kriptomonedhash si mënyra pagese. Ai gjithashtu ofron opsione bankare konvencionale si pagesat me kartë dhe kuletat elektronike. Në rishikimin tonë, nuk kemi hasur në ndonjë kufi tërheqjeje në Fairspin Casino. Metodat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero

Deposits

Fairspin është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Fairspin ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë MuchBetter, Bank transfer, Bitcoin, Neteller, Skrill , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Fairspin për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Fairspin u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Languages

Kazino Fairspin ka fituar një apel ndërkombëtar gjatë disa viteve që ka ekzistuar. Ai mbështet gjuhë të shumta lokale dhe të njohura globalisht për të akomoduar të gjithë lojtarët e tij. Ky sajt i kazinosë është kryesisht në anglisht, por lojtarët mund të kalojnë në gjuhë të tjera të mbështetura. Gjuhë të tjera të mbështetura në Fairspin Casino janë:

 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • frëngjisht
 • kineze
 • polonisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Fairspin . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Fairspin i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Fairspin është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Fairspin Casino është një kazino online dhe libër sportiv i bazuar në blockchain, i lançuar në vitin 2018. Është në pronësi dhe operuar nga Techcore Holding BV, i mbështetur nga TruePlay, një ofrues i zgjidhjeve të gatshme për përdorim të blockchain. Fairspin Casino ofron një libër sportiv, lojëra kripto dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Fairspin Casino është nominuar për Çmimet e Operatorit ECG dhe Çmimet SBC dhe është paraqitur në SiGMA iGaming Expo. Është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao. Në dekadën e fundit, industria e lojërave të fatit ka dëshmuar zhvillime masive që kanë ndryshuar plotësisht pamjen e lojërave të fatit në internet. Teknologjia Blockchain ka qenë ndër faktorët kryesorë që kanë nxitur këto ndryshime. Fairspin Casino është ndër platformat e para të lojrave në internet që përdor këtë teknologji. U lançua në vitin 2018 dhe është bërë një lojtar kyç në tregun e Bitcoin iGaming. Ai ofron një përzgjedhje të gjerë të lojërave të kazinosë, të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, video poker dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve.

Në rishikimin tonë të kazinosë, ne do të fokusohemi kryesisht në seksionin e kazinosë live të Fairspin Casino. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve mbahen në sallat fizike të lojërave ose studiot dhe transmetohen në kohë reale, falë teknologjive moderne në treg. Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të kazinosë Fairspin për të kuptuar të gjitha veçoritë e disponueshme për lojtarët e kazinosë live.

Pse të luani Kazino Live në Kazino Fairspin?

Kazinotë e reja kripto po lançohen çdo ditë. Lojtarët mund të pyesin pse luajnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në Fairspin Casino. Mjaft e drejtë! Fairspin Casino ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinove live nga studiot e lojërave me reputacion. Fairspin Casino përdor teknologjinë më të avancuar për t'u siguruar që lojtarët të shijojnë një përvojë të qetë të kazinosë në jetën reale nga komoditeti i shtëpive të tyre. Lojtarët e rinj dhe me përvojë gëzojnë akses të gjerë në bonuset fitimprurëse të mirëseardhjes, promovime të rregullta dhe turne. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme.

Lojtarët mund të bëjnë transaksione duke përdorur opsione të shumta konvencionale dhe të kriptomonedhave. Ka mbi 40 mënyra pagese në Fairspin Casino. Së fundmi, kjo kazino është e licencuar në mënyrë legjitime në Curacao dhe përdor veçori moderne të sigurisë për të siguruar që lojtarët të jenë të sigurt në internet.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018
Sajti i uebit: Fairspin

Account

Regjistrimi për një llogari me një Fairspin hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Fairspin dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Herë pas here, lojtarët mund të hasin në sfida kur përdorin. Për të ofruar ndihmë në kohë, Fairspin Casino ka burime të shumta dhe një ekip mbështetës të besueshëm. Lojtarët mund të vizitojnë seksionin e informacionit dhe të marrin njohuri për tema të ndryshme. Përndryshe, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes objektit të bisedës live, emailit (support.en@fairspin.io), ose në telefon (+ 31 (97) 010280059). Ata janë gjithashtu aktivë në platformat sociale si Telegram, Facebook, Twitter dhe Instagram.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Fairspin?

Kazino Fairspin është një platformë e njohur e kripto-bixhozit themeluar në vitin 2018. Ajo ofron një gamë të gjerë produktesh lojrash, të tilla si bastebërësit, sportet elektronike dhe lojërat e kazinosë, duke përfshirë titujt e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Fairspin Casino mundësohet nga Trueplay dhe është në pronësi të Techcore Holding BV, një operator kazinoje i licencuar në Curacao.

Procesi i regjistrimit në Fairspin Casino është shumë i thjeshtë dhe lojtarët gëzojnë përfitime të ndryshme pasi verifikojnë identitetin e tyre. Ai ofron një koleksion të shkëlqyer të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga studiot e lojërave me reputacion si Evolution Live, Pragmatic Play Live, Ezugi dhe Asian Gaming. Fiarspin Casino është një platformë e bazuar në blockchain që ofron mbi 40 opsione pagese me kriptomonedhë. Përveç kësaj, të gjitha operacionet në këtë kazino shumëgjuhëshe mbështeten nga një ekip mbështetës profesional dhe miqësor.

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Fairspin për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Fairspin shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Fairspin ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Fairspin në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Fairspin . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Fairspin janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €