Galaxy.bet Live Casino Rishikoni

Age Limit
Galaxy.bet
Galaxy.bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Përfitimet
+ Mbështetja e klientit 4.9/5
+ Turne mujore të brendshme
+ Shumëllojshmëri bonusesh

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (7)
Bitcoin BonusBonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
BaccaratBast në FutbollBlackjack
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
FIFA
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
NBA 2K
PUBG
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
CryptoDogecoin
Ethereum
Interac
Litecoin
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
SkrillTether
Trustly
Voucher
MonedhatMonedhat (17)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Lira Turke
Paund sterlina
Peso Filipinas
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Finlanda
Gjermania
Holanda
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
GameArt
Habanero
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
OnlyPlay
Platipus Gaming
Pragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Prezantimi

Galaxy.bet Casino është ndër platformat kryesore të tregut të dëshiruara më shumë nga entuziastët. Ai ofron një gamë të gjerë aktivitetesh lojrash që mbulojnë çdo kategori, nga një kazino, kazino live dhe esports tek Sportsbet. Faqja ka më shumë se 2300 lojëra kazino, duke përfshirë jackpots video, lojëra elektronike megavat dhe lojëra virtuale me letra. Faqja ka më shumë se 200 opsione të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë për Blackjack, Roulette dhe Baccarat. Palët e treta ofrojnë të gjitha lojërat me transmetim të drejtpërdrejtë; kazinoja nuk është përgjegjëse për përmbajtjen aktuale, cilësinë e transmetimit dhe të drejtat e transmetimit.

Faqja e internetit e kazinosë Galaxy.bet është një temë e errët. Ai gjithashtu ka një ikonë të regjistrimit të llogarisë që ofron një procedurë të pandërprerë regjistrimi për lojtarët e rinj. Faqja e internetit ka një plan urbanistik miqësor për përdoruesit. I gjithë informacioni është i organizuar mirë në seksionet përkatëse për të lehtësuar aksesin. Lexoni këtë përmbledhje të kazinosë Galaxy.bet për të mësuar më shumë rreth hollit të saj të drejtpërdrejtë të kazinosë.

Pse të luani kazino live në kazino Galaxy.bet

Një kazino në internet është po aq e mirë sa veçoritë që u paraqet lojtarëve të saj. Galaxy.bet Casino ka disa faktorë më të shitur. Ka mënyra të shumta pagese për të siguruar që lojtarët mund të lehtësojnë transaksionet e qetë në llogaritë e tyre të lojrave. Opsione të ndryshme gjuhësore e bëjnë atë të aksesueshëm për lojtarët nga rajone të tjera. Ka një holl të mrekullueshëm live kazino të mundësuar nga studiot e lojërave më të vlerësuara si NetEnt, Ezugi dhe Evolution Gaming.

Faqja plotëson të gjitha kërkesat ligjore pasi respekton kërkesat e lojërave të fatit. Kazinoja merr hapa të arsyeshëm për të siguruar që informacioni i lojtarit të jetë i sigurt dhe i sigurt, duke përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për të bllokuar përpjekjet për shkelje. Sajti ka bashkëpunëtorë, përfshirë lojërat e përgjegjshme, që mbrojnë zakone të shëndetshme të lojërave të fatit. Supozoni se një lojtar ka nevojë për një pushim nga kumari. Në atë rast, faqja ofron një strukturë vetëpërjashtimi që lojtarët e aktivizojnë duke kontaktuar ekipin mbështetës.

About

Galaxy.bet është një kazino online dhe libër sportiv i krijuar në vitin 2015 dhe i riemërtuar në vitin 2022. Galaxy Group Limited, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Curacaos, zotëron dhe operon faqen. Aktivitetet e saj të lojërave të fatit janë të licencuara dhe të rregulluara nga Qeveria e Curacaos. Galaxy.bet Casino ka programe të tjera shoqëruese dhe njohje nga platforma të shumta dhe forume të lojërave të fatit.

Games

Lojtarët i renditin kazinotë në internet sipas opsioneve të lojës të disponueshme në një kazino. Galaxy.bet ofron opsione të ndryshme lojërash. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë priten nga krupierë profesionistë nga studiot e njohura të lojërave. Faqja e internetit u ofron përdoruesve të saj cilësi të lartë dhe një përzgjedhje të jashtëzakonshme të lojërave live të disponueshme 24/7.

Blackjack live

Blackjack është ndër lojërat më të vjetra në botë. Elementet vendimmarrëse të Blackjack ofrojnë një aktivitet cerebral më të shkëlqyer se lojërat e tjera. Avantazhi i shtëpisë në blackjack mund të mbahet më i ulët se në pothuajse çdo lojë tjetër kazino nëse mësoni të luani saktë. Rregullat për të luajtur blackjack në një kazino ndryshojnë. Variacionet kryesore të blackjack live përfshijnë:

 • VIP Surrender Blackjack
 • Blackjack pa kufi
 • Salon Prive Blackjack
 • Partia Blackjack
 • Blackjack Classic

Ruletë e drejtpërdrejtë

Roulette është një lojë e lashtë, por e njohur kazino, e cila e ka origjinën në Francë. Ka disa emra për ruletën, si "loja e djallit". Fakti që shuma e të gjithë numrave në një rrotë ruletë është e barabartë me 666 është vendi ku lindi ky emër humoristik. Loja është ideale për një audiencë të pjekur që ka përvojë lojërash. Disa nga opsionet e ruletës live në Galaxy.bet Casino përfshijnë:

 • Ruletë Arabe
 • Auto Roulette VIP
 • Oracle Roulette
 • Roleta e kriketit të shpejtësisë
 • Ruletë Rrufeja

Baccarat live

Baccarat u shfaq për herë të parë në shekullin e 15-të. Origjina e saj është Italia. Baccarat u krijua fillimisht si një lojë me shumë zero e luajtur nga lojtarët që merrnin para nga njëri-tjetri gjatë gjithë ndeshjes. Baccarat është pjesa më e madhe e lojës së preferuar të shtëpisë në SHBA. Është deri tani loja e kazinosë ajo që tërheq rolin e lartë. Disa nga tavolinat e baccarat live përfshijnë: 

 • Fortune Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi
 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat rrufeja e personit të parë
 • Shikoni Baccarat

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Faqja nuk i kufizon lojtarët në blackjack, ruletë dhe baccarat; ai gjithashtu ofron variacione të tjera të drejtpërdrejta, të tilla si shfaqje lojërash dhe poker live. Është i favorshëm për përdoruesit e rinj që kërkojnë opsione shtesë për të filluar përvojën e tyre të lojërave në platformë. Disa nga tregtarët e tjerë të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Royal Poker
 • 2 Hand Casino Hold'Em
 • Diamant VIP
 • Marrëveshje pa marrëveshje
 • Gjuetia e thesarit të Gonzos

Bonuses

Bonuset tërheqin më shumë lojtarë në çdo kazino online dhe Galaxy.bet Casino e ka marrë këtë në konsideratë. Megjithatë, faqja ka bonuse të kufizuara për lojtarët nga rajone të caktuara, si Shqipëria, Bullgaria dhe Maqedonia. Përpara se të përdorni ndonjë promovim bonus, duhet të lexoni dhe të pranoni kushtet e bonusit. Vetëm një bonus mund të jetë aktiv për llogarinë në çdo kohë dhe duhet të kryhet rikthimi për të tërhequr fitimet. Kazinoja ofron një bonus mirëseardhjeje prej 1100 dollarësh menjëherë, i cili mund të vihet vetëm duke luajtur lojëra elektronike. Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kontribuojnë vetëm në kërkesat e basteve të Bonusit të kthimit të parave të së enjtes.

Galaxy.bet Casino ka një Program VIP që u ofron lojtarëve besnikë veçori dhe shpërblime të personalizuara.

Payments

Lojtarët në një kazino në internet marrin parasysh numrin e opsioneve bankare të disponueshme përpara se të regjistrohen. Galaxy.bet mbështet mënyra të shumta pagese konvencionale dhe opsione të njohura të kriptove. Nuk ka asnjë tarifë transaksioni për momentin. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet kanë kohë të ndryshme përpunimi. Metodat popullore të pagesës në Galaxy.bet Casino përfshijnë:

 • Astropay
 • Kartë PaySafe
 • Neteller
 • Bitcoin
 • Tether

Monedhat

Galaxy.bet Casino ka përfshirë disa alternativa të ndryshme monetare për depozita dhe tërheqje të menjëhershme. Ai luan një rol kritik për të siguruar që transaksionet financiare në platformë mund të kryhen me thjeshtësi relative. Lojtarët janë gjithashtu në gjendje të zgjedhin monedhat që janë më të përshtatshme për ta kur regjistrohen. Ai mbështet si monedhat fiat ashtu edhe kriptovalutat, të tilla si:

 • USD
 • JPY
 • EUR
 • BTC
 • USDT

Languages

Galaxy.bet Casino është një platformë globale me lojtarë nga shumë vende. Si rezultat, platforma u ofron përdoruesve një përzgjedhje të gjuhëve nga të cilat mund të zgjedhin për ta bërë faqen më të aksesueshme. Ai e bën lojën më të menaxhueshme dhe siguron një kuptim të plotë të termave dhe kushteve. Opsionet e zakonshme të gjuhës përfshijnë:

 • anglisht
 • japoneze
 • koreane
 • gjermanisht
 • Spanjisht

Software

Galaxy.bet Casino ka bashkëpunuar me ofrues të shquar softuerësh të disponueshëm në industri për të krijuar një lobi tërheqës të kazinosë live. Ata sigurohen që të ofrojnë tavolina të drejtpërdrejta cilësore për lojtarët e tyre. Pjesëmarrja e markave të njohura në sektorin e lojërave online siguron disponueshmërinë e disa variacioneve live të lojërave të njohura klasike.

Studiot e lojërave ofrojnë veçori vizuale dhe audio me cilësi të lartë dhe kroupierë profesionistë të jetës reale që e bëjnë përvojën e lojës më realiste. Lojtarët shijojnë një përvojë realiste të kazinosë pa lënë komoditetin e shtëpive të tyre. Studiot më të mira të lojërave në Galaxy.bet Casino përfshijnë:

 • Evolucioni
 • NetEnt drejtpërdrejt
 • Ezugi
 • tvbet
 • Lojëra Absolute Live

Support

Galaxy.bet Casino ka një sistem mbështetjeje 24/7. Mbështetja e klientit të sajtit i trajton pyetjet në mënyrë profesionale duke ofruar përgjigje gjithëpërfshirëse për pyetjet e bëra dhe zgjidhje për sfidat e hasura. Ju mund të kontaktoni tryezën e ndihmës së kujdesit ndaj klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit (Support@Galaxy.Bet). Ju gjithashtu mund të kontaktoni duke përdorur dorezat e tyre të mediave sociale.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Galaxy.bet?

Galaxy.bet ofron shumë opsione kazinoje dhe libra sportiv të gjerë për mijëra lojtarë dhe lojtarë në mbarë botën. Është ideja e Galaxy Group Limited, një kompani e inkorporuar në Curacao. Galaxy.bet ka një proces të thjeshtë regjistrimi që mund të përfundojë në pak minuta. Ka bonuse dhe promovime të shkëlqyera, duke përfshirë një program VIP.

Galaxy.bet Casino ka një seksion të detajuar FAQ me të gjitha gjërat e nevojshme për të ndihmuar në lehtësimin e një përvoje të qetë të lojës. Ju gjithashtu mund të gëzoni asistencë profesionale për problemet që lidhen me lojërat. Politikat e qarta për çdo seksion e bëjnë lojën në platformë shumë më të lehtë.