Lucky8 Live Casino Rishikoni

Age Limit
Lucky8
Lucky8 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Lucky8

Sa herë që përmendni ose hasni numrin 8, duhet të festoni fuqinë e tij në kulturën kineze. Ajo është e lidhur me prosperitetin, pasurinë dhe fatin. Mos harroni në vitin 2003, një numër telefoni me 8 u shit në ankand për 300,000 dollarë për Sichuan Airlines. Epo, sot, ne patëm një shans për të rishikuar kazinonë Lucky8.

Lucky8 Casino është një kripto-kazino që fokusohet në tregun frëngjishtfolës. Ai ofron një përvojë moderne të lojërave me një përzgjedhje të madhe të lojërave të drejtpërdrejta të tregtarëve dhe shfaqjeve të lojërave të drejtpërdrejta. Nga një proces i thjeshtë regjistrimi deri te opsionet e shumta të pagesës, Lucky8 Casino ofron një dozë të madhe të dridhura dhe argëtimi. Qëndroni të sintonizuar për më shumë veçori dhe një përmbledhje se pse duhet të bëni Lucky8 Casino.

Pse të luani Live Casino në Lucky8 Casino

Së pari, Lucky8 Casino është një anëtar i grupit Azurolongo NV, një grup i dedikuar i kazinove në internet. Është një kompani motër e Cresus Casino, e cila ju kthen në kohët e lashta të mbretit Croesus të Lidias. Lucky8 Casino ka ruajtur një reputacion të mirë falë legjitimitetit dhe drejtësisë në lojëra. Pasi të regjistroheni në Lucky8 Casino, ju zhbllokoni një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga Evolution Gaming.

Mbani mend: Të gjitha transaksionet në Lucky8 Casino janë të sigurta dhe të sigurta. Nuk mund të humbisni dizajnin unik që përmban grafikë minimaliste blu të errët. Ndërfaqja e përdoruesit është e qetë me ngarkim të shpejtë dhe navigim të lehtë.

About

Lucky8 Casino është anëtare e Azurolongo NV Është një platformë kazinoje me bazë në Francë e krijuar në shtator 2017. Lucky8 Casino është e licencuar dhe e rregulluar sipas një licence master të lëshuar nga qeveria e Antileve Hollandeze. Të gjitha operacionet mbikëqyren nga Kalimela Limited. Është një kompani motër e Cresus Casino, e cila gjithashtu fokusohet në tregun francez të lojërave.

Games

Lucky8 Casino është bërë e njohur në mesin e lojtarëve francezë falë seksionit të mirë të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Lobi i kazinosë është i dizajnuar mirë, me seksione të ndryshme të etiketuara mirë. Lojtarët mund të shijojnë tavolina të shumta me blackjack, poker, baccarat, ruletë, lojëra speciale dhe shfaqje lojërash. Të gjitha lojërat kanë opsione dhe rregulla shtesë bastesh. 

Blackjack live

Blackjack live është kategoria më e njohur në mesin e lojtarëve të kazinosë Lucky8. Ka tabela të ndryshme në dispozicion, duke përfshirë ato ekskluzive në seksionin VIP. Tabelat kanë kufij të ndryshëm bastesh. Mund të provoni disa tabela për t'i parë përpara se të vendosni për një tryezë të vetme. Tabelat e disponueshme përfshijnë:

 • Lightning Blackjack
 • Blackjack Classic
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack Rapide
 • Blackjack i pafund

Poker Live

Poker live lidhet me disa lojëra të lashta të luajtura kryesisht nga gjermanët, francezët dhe kinezët. Kjo lojë me letra është shumë e larmishme dhe vjen me lojëra dhe rregulla të ndryshme në varësi të variacionit. Ju duhet vetëm një dorë më e mirë se tregtari për të vendosur tenxheren. Disa nga tavolinat e pokerit live janë:

 • Ultimate Texas Hold'Em
 • Side Bet City
 • Poker Triple Card
 • Pokeri i Karaibeve
 • 2 Hand Casino Hold'Em

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë është një nga lojërat më të thjeshta të kazinosë që mund të luani. Ju thjesht bëni një bast se ku mendoni se topi do të ndalet dhe prisni që tregtari të rrotullojë tryezën. Ka shumë opsione bastesh të disponueshme në lojërat e ruletit live. Mund ta provoni me:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Grand Casino Roulette'
 • Ruletë e menjëhershme

Baccarat live

A mund ta mposhtni bankën me një dorë më të mirë kur luani me 2 letra? Epo, nëse besoni në strategjinë tuaj, baccarat live variacionet janë zgjedhja më e mirë për ju. Eksploroni tavolinat e ndryshme baccarat të disponueshme në Lucky8 Casino. Ato përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Salon Prive Baccarat
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Baccarat Live
 • Baccarat i pasurisë së artë

Bonuses

Bonuset e kazinosë përdoren gjerësisht nga platformat e lojërave si një mjet marketingu për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues. Ndryshe nga Cresus Casino, lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve në Lucky8 Casino kontribuojnë vetëm 10% në kërkesat e basteve. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për paketat e bonusit të mirëseardhjes, bonuset e zbulimit dhe aventurës. Lojtarët e tjerë mund të kenë qasje:

 • Bonuset e së martës
 • Surprizat e së Premtes
 • Oferta Super të Shtunave

Languages

Lucky8 Casino është një platformë dygjuhëshe që fokusohet kryesisht në tregjet franceze. Ai mbështet vetëm 2 gjuhë, anglisht dhe frëngjisht, të cilat janë më të njohura në mesin e lojtarëve francezë. Lojtarët mund të kalojnë midis 2 gjuhëve në këndin e sipërm djathtas. Shumica e tregtarëve përdorin anglisht, ndërsa disa prej tyre fokusohen te lojtarët që flasin frëngjisht. 

Monedhat

Aktualisht, Lucky8 Casino mbështet vetëm një monedhë të vetme për të gjitha transaksionet. Euro, monedha zyrtare për Bashkimin Evropian, është e vetmja monedhë e disponueshme. Për fat të mirë, është një monedhë e zakonshme midis lojtarëve francezë. Ne presim që Lucky8 Casino të shtojë më shumë monedha nëse planifikon të zgjerojë tregun e saj dhe të mbulojë më shumë rajone.

Live Casino

Lucky8 Casino është një tjetër anëtar i shkëlqyeshëm i grupit Azurolongo NV që i shërben tregut të lojërave frëngjisht-folëse. Ai ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave të drejtpërdrejta me tregtarë dhe shfaqje lojërash nga një ofrues i njohur softuerësh, Evolution Gaming. Lojtarët mund të regjistrohen shpejt dhe të shijojnë bonuse të mira dhe opsione të shumta pagese. 

Të gjitha transaksionet në Lucky8 Casino janë të siguruara me protokolle moderne të kriptimit SSL. Kjo ndihmon në parandalimin e të dhënave të lojtarit nga palët e treta dhe ndjekjen e protokolleve KYC. Megjithëse ekipi mbështetës është i disponueshëm vetëm në frëngjisht, lojtarët mund të gjejnë zgjidhje për shumicën e pyetjeve të tyre në seksionin FAQ. 

Shënim:

Lucky8 Casino mbron lojërat e përgjegjshme; mos harroni të ndiqni të gjitha procedurat e përgjegjshme të lojërave të fatit të parashikuara.

Software

Nëse keni eksploruar seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë në Lucky8 Casino, tashmë keni vënë re Evolution Gaming nën çdo titull loje. Epo, nuk gaboheni! Evolution Gaming është ofruesi i vetëm i softuerit në seksionin e kazinosë live Lucky8 Casino. Aktualisht, ajo ofron disa tavolina të drejtpërdrejta të tregtarëve për lojtarët francezë në Lucky8 Casino. 

Të gjitha lojërat transmetohen në cilësi të lartë dhe në kohë reale. Kamerat janë të pozicionuara për të ofruar pamjen më të mirë të të gjithë veprimeve. Tregtarët janë individë të rinj dhe miqësorë, të cilët janë të trajnuar mirë për të ofruar përvojën më të mirë të drejtpërdrejtë të tregtarëve. Ne presim që kazino Lucky8 ta zgjerojë atë kazino live seksion me kohë dhe shtoni më shumë zhvillues softuerësh.

Support

Lojtarët e kazinosë live kanë qasje në ekipin mbështetës nga ora 10:00 deri në 22:00. Shërbimet mbështetëse janë të disponueshme vetëm në frëngjisht për momentin. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin çdo ditë brenda orëve të specifikuara përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit (support@lucky8.com). Seksioni FAQ ofron përgjigje për disa nga pyetjet e përgjithshme.

Deposits

Lucky8 Casino mbështet shumë opsionet e pagesës, duke përfshirë transfertat tradicionale bankare, pagesat me karta, kuletat elektronike dhe kriptovalutat. Depozita minimale është 10 €, ndërsa tërheqja maksimale është caktuar 2500 € në javë. Tërheqjet përpunohen brenda 48 orëve. Disa nga mënyrat e mbështetura të pagesës përfshijnë:

 • MasterCard/Visa
 • Transferte bankare
 • CASHlib
 • Interac
 • Kriptovalutat (BTC, ETH)
Total score7.5
Përfitimet
+ Pishina të mëdha çmimesh
+ Mbështetje me përvojë
+ Dizajn intuitiv

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (11)
Bonus cashbackBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bitcoin
Cashlib
Ethereum
Ezee Wallet
Fast Bank Transfer
Interac
Litecoin
MasterCard
Ripple
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (2)
Dollari Kanadez
Euro
ShtetetShtetet (2)
Franca
Kanadaja
SoftwareSoftware (20)
Betsoft
Booongo GamingEvolution Gaming
Gamomat
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
SwinttYggdrasil Gaming
iSoftBet