Mansion Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

MansionResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 5000 dollarë
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Mansion is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Mansion për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Mansion Casino's përvojë lojërash live është e këndshme. Tregtarët mund të jenë argëtues dhe tërheqës për të dëgjuar, duke sjellë personalitetin e tyre në tryezë. Lojërat bazë janë të gjitha aty, dhe ka mundësi të mjaftueshme që gjithmonë të ketë një hapësirë të hapur ose një vend bosh.

Mansion Live Casino, i mundësuar nga Playtech, ka më shumë mundësi për lojëra në tavolinë. Mund të vizitoni hollin e dedikuar dhe të shfletoni rreth 100 tavolina live për ruletë, blackjack, baccarat, sic bo, shfaqje lojërash, poker dhe bingo. Disa zgjedhje të nxehta janë:

 • Quantum Blackjack Live
 • Blackjack live
 • Ruletë Bonus Age of the Gods Live
 • Bakarat e Madhe
 • Ruletë Kuantike Live
 • Adventures Beyond Wonderland Live

Software

Ofruesi i vetëm i softuerit për këtë kazino të drejtpërdrejtë është:

 • Playtech

Playtech ofron lojërat e drejtpërdrejta të Mansion. Të gjitha janë xhiruar me definicion të lartë dhe janë transmetuar drejtpërdrejt nga objektet më të avancuara të zhvilluesit në Riga, Letoni, ku ka një studio të madhe.

Softueri i lojërave të drejtpërdrejta të Playtech është krijuar me HTML5, kështu që lojërat janë të gjitha të disponueshme për lojë të shpejtë në faqen e internetit, si dhe në smartphone ose tabletë me vonesë minimale. Audioja mund të jetë paksa e kërcitur ndonjëherë, gjë që mund të jetë irrituese, por përndryshe është e qartë.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Mansion ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Skrill, Visa, Neteller, PayPal, EcoPayz , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Mansion është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kjo kazino live u lejon lojtarëve të depozitoni dhe tërheqni fonde në mënyra të ndryshme, duke përfshirë të gjitha mënyrat më të njohura të pagesës.

 • Skrill
 • Neteller
 • ecoPayz
 • PayPal
 • paysafecard

Kufiri minimal i depozitimit dhe tërheqjes është 10 £.

Mansion Live Casino, si shumë kazino të mira në internet, nuk u ngarkon klientëve të saj asnjë tarifë kur ata bëjnë depozita në llogaritë e tyre. Megjithatë, institucioni mund të vendosë kosto në fund të tij, kështu që kontrollojeni përpara se lojtari të fillojë transferimin e fondeve. Ekziston gjithashtu një gamë e gjerë metodash depozitimi të disponueshme për njerëzit që përdorin pajisje celulare, duke i lejuar ata të shtojnë dhe të marrin para nga llogaria e lojtarëve, pavarësisht se ku ndodhen.

Withdrawals

Mansion u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Përmbajtja për këtë kazino të drejtpërdrejtë është në dispozicion në shumë gjuhë. Lojtarët mund të lidhen me mbështetjen e klientit duke zgjedhur gjuhën rajonale. Është shumë e lehtë për të hyrë në këtë kazino të drejtpërdrejtë. Disa nga opsionet e gjuhës popullore të disponueshme në këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • gjermanisht
 • holandeze
+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Mansion . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Mansion i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Mansion është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Mansion Live Casino është një faqe e madhe e basteve online live në Mbretërinë e Bashkuar që përdor softuerin Playtech për të siguruar që përzgjedhja e lojës ofron diçka për të gjithë. Duke qenë se është themeluar në vitin 2004, operatori ka fituar një përvojë të madhe ndër vite, gjë e cila është e dukshme në bonuset, shërbimin mbështetës dhe arkëtarin online. Mansion ka një numër të madh klientësh të përkushtuar të cilët kanë luajtur në kazino live për shumë vite dhe me kënaqësi do t'ua sugjerojnë atë entuziastëve të tjerë të lojërave elektronike, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera.

Mansion Live Casino ka një gamë të pakrahasueshme lojërash për shkak të mbështetjes së një zhvilluesi me famë botërore. Ndërsa sasia totale e alternativave nuk do t'i habisë kumarxhinjtë ekspertë, cilësia e këtyre inovacioneve është e pakrahasueshme. Mansion Casino, i cili u krijua në 2004, është një nga kazinotë më me përvojë të drejtpërdrejtë në internet.

Siguria nuk duhet të merret kurrë si e mirëqenë. Një gjë është e sigurt: nëse lojtarët zgjedhin tavolinat e drejtpërdrejta të Mansion, ata do të zgjedhin një operator që zotëron licencat dhe certifikatat thelbësore. Kjo do të thotë se ata mund të përqendrohen në argëtimin në vend që të shqetësohen nëse paratë e lojtarit janë të sigurta.

Mansion Casino është i disponueshëm nëpërmjet pajisjeve celulare, me promovime ekskluzive të disponueshme posaçërisht për klientët e iPhone, Android dhe tablet. Playtech ofron softuerin e lojrave.

Pse të luani në Live Casino

Mansion Casino është një operator me reputacion dhe faqja e internetit është e koduar duke përdorur Thawte. Lojtarët duhet të jenë të paktën 18 vjeç për t'u bashkuar dhe verifikimi i llogarisë është mjaft i rëndë. Informacioni personal ruhet pas kriptimit me teknologjinë 128-bit SSL dhe nuk ndahet me palët e tjera. Licencat nga vendet e dalluara të Gjibraltarit dhe Mbretërisë së Bashkuar sigurojnë që kazinoja të jetë në përputhje me legjislacionin aktual të lojërave të fatit në internet.

Përparësitë e tjera përfshijnë lojëra private, tabela drejtuese, komunikim me lojtarët e tjerë dhe tregtarin, dhe më shumë informacione brenda lojës ndërsa lojtarët luajnë. Ata nuk janë thjesht argëtues; ato janë gjithashtu gjëja më e afërt për të luajtur lojëra aktuale të kazinosë në laptop, smartphone ose tablet!

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2004

Account

Regjistrimi për një llogari me një Mansion hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Mansion dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Mansion Casino është miqësore ekipi i shërbimit ndaj klientit është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë me bisedë të drejtpërdrejtë, email dhe telefon, duke u ofruar përdoruesve metoda të shumta për të ndërvepruar. Kur kërkojnë përgjigje për pyetjet e bëra shpesh, lojtarët mund të drejtohen gjithashtu te një listë e FAQ-ve të aksesueshme nën skedën Mbështetje.

 • Biseda e drejtpërdrejtë në dispozicion 24/7
 • Twitter: @MansionCasino
 • Email: support@mansioncasino.com
 • Mbështetje telefonike në +35020047382

Për lojtarët spanjollë, ekipi mbështetës është i disponueshëm çdo ditë nga ora 9 e mëngjesit deri në 13 pasdite.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Mansion për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Mansion shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Mansion ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Mansion në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Mansion . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Mansion janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Mansion Live Casino nuk është një platformë që kujdeset për disa të privilegjuar. Në vend të kësaj, përzgjedhja e saj e larmishme e lojërave siguron që të gjithë lojtarët të kalojnë një kohë të mrekullueshme këtu. Me një histori që daton që nga viti 2004, është e qartë se Mansion Casino nuk arriti atje ku janë duke qenë i pasigurt. I vetmi sugjerim për këtë kazino të drejtpërdrejtë është të shtoni lojëra të drejtpërdrejta nga më shumë ofrues softuerësh kryesorë të industrisë së lojrave.

Ato janë një nga kazinotë më të mëdha live për njerëzit që kërkojnë shumë larmi, me mbi 30 tavolina të ndryshme për të zgjedhur. Lojërat live të Mansion Casino janë të programuara në HTML5, kështu që të gjitha mund të luhen në shfletues në çdo smartphone ose tablet pa pasur nevojë për ndonjë softuer shtesë.

Të luash në këtë kazino të drejtpërdrejtë është një përvojë e mahnitshme. Kazino live e rekomanduar shumë.