N1 Casino Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në kazino N1, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë. Ka mënyra të ndryshme pagese në dispozicion, kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. Për më tepër, lojtarët e rinj që regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin e tyre.

Kazino N1 pranon monedhat e mëposhtme: EUR, USD, NOK, CAD, RUB dhe PLN.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, N1 Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Këtu janë të gjitha mënyrat e pagesës që janë në dispozicion këtu:

Kartat e kreditit

 • Maestro është një kartë krediti që lojtarët mund të përdorin për të depozituar llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.
 • VIZA është një kartë krediti që lojtarët mund të përdorin për të depozituar llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.
 • MasterCard është një kartë krediti që lojtarët mund të përdorin për të depozituar llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka
 • tarifat e përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.

Kuletat elektronike

 • Skrill është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.
 • Neteller është një portofol elektronik që një lojtar mund të përdorë për të depozituar llogaritë e tij. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.
 • Ecopayz është një portofol elektronik që një lojtar mund të përdorë për të depozituar llogaritë e tij. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.
 • Neosurf është një portofol elektronik që një lojtar mund të përdorë për të depozituar llogaritë e tij. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.
 • MiFInity është një portofol elektronik që një lojtar mund të përdorë për të depozituar në llogarinë e tij. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.

Banka dhe Transfertat elektronike

 • iDebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.
 • Interac është një transferim elektronik që një lojtar mund të përdorë për të depozituar në llogarinë e tij. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 20 dollarë.

Ndeshja e depozitave

Çdo lojtar që krijon një llogari në kazinonë N1 dhe bën depozitimin e tij të parë mund të kërkojë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ky është një bonus depozite ndeshjeje që do të rrisë drastikisht balancën e tyre. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi katër depozitat e para në mënyrën e mëposhtme:

Bonusi i depozitës së parë është një depozitë 100% deri në 100 dollarë. Lojtarët do të marrin gjithashtu 150 rrotullime falas në total, 25 rrotullime falas në ditë për 6 ditë. Rrotullimet falas i kreditohen Librit të të rënëve nga Loja Pragmatike. Kur Play Pragmatic nuk ofrohet në një rajon të caktuar, rrotullimet falas do të kreditohen në Book of Cats nga Bgaming.

bonusi dhe rrotullimet falas vijnë me kërkesat e bastit 50 herë përpara se lojtari të mund të kërkojë një tërheqje.

Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming