N1 Casino Live Casino Rishikoni - Software

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Software

Duket sikur kazinotë e ditëve moderne kanë arritur maksimumin e tyre dhe janë shumë të ndryshme nga ato në të kaluarën. Kjo falë përkushtimit të ofruesve të softuerit të cilët vazhdimisht përpiqen të përmirësojnë përvojën e lojtarëve në çdo mënyrë të mundshme. Ka ende kazino që zhvillojnë softuerin e tyre, por shumica e kazinove përdorin ofrues të palëve të treta.

N1 Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më cilësore te lojtarët e tyre. Disa prej tyre përfshijnë si më poshtë:

  • Lojëra në kohë reale – ky është një nga ofruesit më të mëdhenj të softuerit në biznes. Lojërat e tyre mund të luhen pa pasur nevojë të shkarkojnë softuer, dhe në vend të kësaj, lojtarët mund të hyjnë në llogaritë e tyre duke përdorur një shfletues. Në këtë pikë, ata ofrojnë më shumë se 120 lojëra dhe po punojnë vazhdimisht në zhvillimin e të rejave. Gaming në kohë reale priret të paguajë me përqindje më të larta në krahasim me ofruesit e tjerë të softuerëve. Kjo siguron një marrëdhënie më të ekuilibruar midis lojtarëve dhe kazinove.
  • Softueri i kazinosë Playtech – Playtech është rritur duke u bërë një nga ofruesit më të mëdhenj të softuerit të lojrave në botë. Arsyeja për këtë është fakti se lojërat e tyre janë të besueshme dhe të sigurta. Kompania konsiderohet të jetë një nga më të mëdhatë në industri me më shumë se 5000 punonjës. Playtech ofron lojëra me grafikët më të mirë dhe përvoja e përgjithshme e të luajturit të lojërave të tyre është mbi mesataren. Për më tepër, Playtech ofron një divizion të Shërbimeve Gardiane që specializohet në shërbimet e biznesit, kështu që ata ofrojnë mbështetje financiare, shërbim ndaj klientit dhe shërbime operacionale, vetëm për të përmendur disa. Në këtë pikë, Playtech ofron më shumë se 500 lojëra dhe kohët e fundit po i kushtojnë shumë vëmendje zhvillimit të lojërave Live Dealer.
  • Softuer i kazinosë Microgaming – Microgaming është pionier dhe zyrtarisht kampion i padiskutueshëm i furnizimit të softuerit të lojrave online. Dëshmi e punës dhe përkushtimit të tyre të mirë janë çmimet e shumta që kanë marrë ndër vite. Ata vazhdimisht vijnë me lojëra të reja për të qëndruar në krye të gjërave. Microgaming ka lojëra Live Dealer që bien në sy në turmë. Lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarin e drejtpërdrejtë gjatë lojës.
  • Softueri i kazinosë NetEnt – NetEnt krijon lojëra që janë kreative dhe origjinale, kjo është arsyeja pse ato janë ndër një nga kompanitë më të mëdha të softuerit të kazinove në botë. Kompania ka fituar mbështetës besnikë nga pronarët e kazinove dhe lojtarët njësoj. Në këtë pikë, ata kanë më shumë se 220 lojëra dhe shërbejnë mbi 170 kazino në të gjithë botën. NetEnt ofron gjithashtu lojëra Live Dealer me cilësi të lartë. E vetmja pengesë është se ata nuk ofrojnë një numër të madh lojërash, por ata janë duke punuar në krijimin e titujve të rinj. Dhe, për të përmirësuar degën e tyre Live Dealer të softuerit, ata kanë krijuar një program të ri të quajtur NetEnt Engage.
  • Softueri i Kazinosë Ndërkombëtare të Teknologjisë së Lojërave – IGT është një nga zhvilluesit më të gjerë të programeve të lojrave. Kompania ka qenë në industri që nga viti 1975, dhe vetëm në vitin 1984 ata kanë lënë gjurmë në industri me blerjen e Electronic Data Technologies. Në vitin 1986, IGT prezantoi automatin e parë progresiv, automatin Nevada Megabucks.
Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming