National Live Casino Rishikoni - Account

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Account

Lojtarët që duan të luajnë për para të vërteta në National Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Krijimi i një llogarie është një proces i thjeshtë dhe lojtarët do të bëhen në vetëm disa minuta. Gjëja e parë që duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin e regjistrimit dhe të plotësojnë formularin.

Kur një lojtar shkon në faqen zyrtare të kazinosë, ai duhet të klikojë në butonin Regjistrohu Tani. Ka disa hapa që duhet të kalojnë kur plotësojnë informacionin, dhe ato përfshijnë hapat e mëposhtëm:

  • Detajet e hyrjes – email dhe fjalëkalim (pajtohuni të merrni bonuse dhe promovime ekskluzive me email dhe SMS)
  • Informacioni i llogarisë – Zgjidhni shtetin, monedhën dhe futni numrin e telefonit
  • Konfirmoni llogarinë tuaj - emrin, mbiemrin, gjininë, datën e lindjes, qytetin, adresën e plotë dhe kodin postar. Lojtari duhet të konfirmojë se është i moshës madhore për të luajtur kumar dhe të pranojë Termat dhe Kushtet e kazinosë.

Verifikimi i llogarisë

Lojtarët duhet të sigurohen që të futin të dhënat e sakta, sepse më vonë do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit. Për ta bërë këtë, lojtarët duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore.

Ideja e përgjithshme këtu është që kazinoja të konfirmojë identitetin e secilit lojtar. Këto janë dokumentet që kazinoja do të kërkojë nga çdo lojtar:

ID – lojtarët mund të dërgojnë kopje të dokumenteve zyrtare të identifikimit si pasaporta, ID Kombëtare ose patentë shoferi.

Dëshmia e adresës – për të vërtetuar adresën tuaj, lojtarët duhet të dërgojnë një kopje të një dokumenti që tregon emrin dhe adresën e tyre të banimit. Ata mund të dërgojnë një kopje të një faturë shërbimi, pasqyrë bankare ose dokumente sigurimi.

Dëshmia e mënyrës së pagesës – në disa raste kazinoja do të kërkojë nga lojtarët e saj të vërtetojnë se janë pronarët e mënyrës së pagesës që kanë përdorur.

Në disa raste kazinoja mund të kërkojë një foto selfie të lojtarit që mban ID-në pranë fytyrës.

Mënyra më e mirë për të dërguar dokumentet është t'i ngarkoni ato në faqen e internetit. Një mënyrë tjetër për të dërguar dokumentet është me email. Kjo është diçka që duhet bërë herët a vonë. Pra, ne sugjerojmë lojtarët të verifikojnë llogarinë e tyre në momentin që e krijojnë atë. Kazinoja do të kërkojë verifikim kur lojtari të bëjë kërkesën e parë të tërheqjes.

Lojtarët mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe të verifikojnë llogarinë e tyre manualisht, e cila për disa është mënyra më e përshtatshme. Ata duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe një përfaqësues i kazinosë do të informojë lojtarin se çfarë dokumentesh duhet të dërgojnë.

Të gjitha dokumentet ruhen në një bazë të dhënash të koduar dhe mbrohen, në mënyrë që lojtarët të ndjehen të sigurt për të depozituar fonde në llogarinë e tyre.

Siç e përmendëm më parë, kazinoja mund të kërkojë një dëshmi të mënyrës së pagesës dhe lojtarët duhet të dërgojnë dokumente për ta verifikuar atë. Lloji i dokumentit do të varet nga mënyra e depozitimit të përdorur.

Lojtarët që përdorin një kartë krediti/debiti për të depozituar, do të duhet të dërgojnë një foto të kartës. 4 numrat e parë dhe 6 të fundit në kartë duhet të jenë të dukshme vetëm, si dhe emri dhe data e skadencës. Nuk ka nevojë të dërgoni anën e pasme të kartës.

Lojtarët që përdorin e-Portofolat duhet të dërgojnë një pamje të llogarisë kur të identifikohen. Emri i lojtarit, ID-ja e llogarisë dhe URL-ja e faqes duhet të jenë të dukshme.

Lojtarët që përdorin llogarinë bankare për të depozituar, do të duhet të dërgojnë një deklaratë bankare të fundit ku të jenë të dukshme emri i tyre dhe logoja e bankës.

Kur lojtarët verifikojnë llogarinë e tyre, ka disa pika kyçe që duhet të kenë parasysh për të pasur një proces të suksesshëm verifikimi. Ka shembuj lojtarësh që kanë shpenzuar shumë kohë duke u përpjekur të verifikojnë llogarinë e tyre, vetëm sepse nuk kanë dërguar dokumentet e sakta.

Gjëja e parë që lojtarët duhet të kenë parasysh është se ata duhet të dërgojnë dokumente të vlefshme. Ata nuk mund të dërgojnë dokumente të skaduara dhe presin që llogaria e tyre të miratohet. Ajo që duhet të sigurohen është që kur dërgojnë një kopje, data e lëshimit të jetë qartë e dukshme.

Gjëja tjetër që duhet t'i kushtojnë vëmendje është se pavarësisht nëse dërgojnë një foto ose një skanim, i gjithë dokumenti duhet të jetë i dukshëm. Sidomos kur dërgojnë një foto, të katër qoshet duhet të jenë të dukshme.

Një nga gabimet më të zakonshme që bëjnë lojtarët është se ata dërgojnë dokumente që janë të paqarta dhe me rezolucion të ulët. Lojtarët duhet të sigurohen që përdorin një aparat fotografik ose telefon për të bërë një foto të qartë përpara se ta dërgojnë atë.

Lojtarët që ndryshojnë disa nga të dhënat e tyre personale si mbiemri ose adresa do të duhet të dërgojnë dokumente shtesë për t'u siguruar që të dhënat e tyre përputhen me llogarinë e tyre.

Lojtarët nuk duhet të krijojnë kurrë një llogari duke përdorur të dhënat e dikujt tjetër. Një llogari është personale dhe një lojtar duhet të përdorë vetëm të dhënat e tij për të krijuar një të tillë.

Si të regjistroheni?

Lojtarët do të duhet të hyjnë në llogarinë e tyre sa herë që duan të luajnë. Kjo bëhet në faqen zyrtare të kazinosë ku ata duhet të fusin emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin e tyre. Ne sugjerojmë që lojtarët të dalin gjithmonë nga llogaria e tyre kur të mbarojnë. Në këtë mënyrë ata do ta kenë llogarinë e tyre të mbrojtur nga njerëzit e tjerë që e përdorin atë.

Si të mbyllni një llogari?

Lojtarët që duan të bëjnë një pushim nga lojërat e fatit ose të mbyllin llogarinë e tyre për një periudhë më të gjatë mund ta bëjnë këtë. Mënyra më e mirë është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe t'i njoftoni ata për arsyet pse një lojtar dëshiron të mbyllë llogarinë e tij. Ata do t'u ofrojnë opsione të ndryshme dhe do t'i ndihmojnë të vendosin se cila është më e mira për ta.