National Live Casino Rishikoni - Countries

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Countries

Kazino Kombëtare pranon lojtarë nga vendet ku kumari në internet lejohet me ligj. Lojtarë nga Izraeli, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re), Holanda, Malta, Arabia e Bashkuar Emiratet, Turqia, Letonia, Inditë Perëndimore Hollandeze, Estonia, Bjellorusia, Lituania, Gjibraltari, Xhersi, Ukraina, Belgjika dhe Curacao janë të ndaluar të luajnë lojëra bastesh me para të vërteta në NationalCasino.

Lojtarët që shkelin politikën e vendeve të kufizuara nuk do të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre.

Lojtarët nga Suedia nuk mund të marrë pjesë në asnjë lloj programi promovues, duke marrë shpërblime VIP dhe duke shkëmbyer pikë.

Lojtarët nga Finlanda nuk mund të marrë bonuse të bazuara në depozitë.

Lojërat NetEnt nuk janë të disponueshme për Afganistanin, Shqipërinë, Algjerinë, Angolën, Australinë, Bahamas, Botsvana, Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republikën Çeke, Danimarkë, Estoni, Ekuador, Etiopi, Francë, Gana, Guajana, Hong Kong, Itali, Iran, Irak, Izrael , Kuvajti, Letonia, Lituania, Meksika, Namibia, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Filipinet, Portugalia, Rumania, Singapori, Spanja, Suedia, Zvicra, Sudani, Siria, Tajvani, Trinidad dhe Tobago, Tunizia, Uganda, Mbretëria e Bashkuar , Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Jemen, Zimbabve.

Sloti video Street Fighter nuk ofrohet për vendet e mëposhtme:

Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivia, Bonaire, Brazil, Ishujt e Virgjër Britanikë, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Ishulli Clipperton, Kolumbia, Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika , Republika Domenikane, El Salvador, Grenlandë, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru, Porto Riko, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Maarten, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Korea e Jugut, Surinami, Ishujt Turks dhe Caicos, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Uruguai, Ishujt e Virgjër të SHBA, Venezuela.

Sloti për video Fashion TV nuk ofrohet në vendet e mëposhtme:

Kuba, Jordania, Turqia, Arabia Saudite.

Video Slot Planet of the Apes nuk disponohet në territoret e mëposhtme:

Azerbajxhani, Kina, India, Malajzia, Katari, Rusia, Tajlanda, Turqia, Ukraina.

Vikings Video Slot nuk disponohet në juridiksionet shtesë:

Azerbajxhani, Kamboxhia, Kanadaja, Kina, Franca, India, Indonezia, Laosi, Malajzia, Mianmari, Papua Guinea e Re, Katari, Rusia, Koreja e Jugut, Tajlanda, Turqia, Ukraina, Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Slot video Narcos nuk ofrohet në territoret e mëposhtme:

Indonezia, Koreja e Jugut.

Për më tepër, Monsters Universale (Dracula, Krijesa nga Laguna e Zezë, Mallkimi i Phantoms dhe Njeriu i Padukshëm), janë të disponueshëm vetëm në territoret e mëposhtme:

Andorra, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Gjeorgjia, Islanda, Lihtenshtajni, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Norvegjia, Rusia, San Marino, Serbia, Ukraina, Maqedonia e Veriut, Turqia, Austria, Qipro, Finlanda, Gjermania, Greqia, Hungaria, Irlanda, Luksemburgu, Malta, Holanda, Polonia, Sllovakia dhe Sllovenia.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë të fitojnë asnjë jackpot nga lojërat e çmimeve të ofruara nga NetEnt (të tilla si, por pa u kufizuar në Netët Arabe): Australi, Azerbajxhan, Kinë, Danimarkë, Indi, Izrael, Itali, Japoni, Malajzi, Katar, Rusi, Spanjë, Tajlandë, Tunizi, Turqi, Emiratet e Bashkuara Arabe, Ukrainë. Kazino do të bëjë përpjekje të arsyeshme për të parandaluar lojtarët nga këto vende që të arrijnë në lojëra, por nëse lojtarët nga ndonjë prej vendeve të deklaruara do të fitojnë xhekpotin, fitimi i xhekpotit do të anulohet. Lojtarët nga Kanadaja nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga NYX.

Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet