National Live Casino Rishikoni - Security

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Security

Faqja e internetit e Kazinosë Kombëtare menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions (CY) Group Limited (numri reg. HE 377018) me zyrë të regjistruar në Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nikosia, Qipro si agjent faturimi dhe operohet nga TechSolutions Group NV si licencë mbajtës (8048/JAZ2017-067) me adresë në Bulevardin Abraham Mendez Chumaceiro 50, Curaçao. Licenca Kahnawake Nr. 00867 lëshuar më 19 maj 2021. Kjo është një shenjë e qartë se kazinoja është e sigurt dhe e sigurt.

National Casino ka një detyrim ligjor të përpunojë të dhënat personale nga lojtarët për t'i lejuar ata të marrin pjesë në aktivitetet e kazinosë. Lojtarët duhet të pranojnë Politikën e Privatësisë së kazinosë dhe kazinoja mund të bëjë periodikisht modifikime në këtë politikë.

Kazinoja duhet të mbledhë informacione personale nga secili lojtar dhe ata i përdorin ato në mënyrën e mëposhtme:

  • Përpunimi i basteve dhe transaksioneve dhe kjo do të përfshijë kartën e kreditit të lojtarit dhe sistemin e pagesave.
  • Ofrimi i lojtarëve me lojëra dhe shërbime të tjera.
  • Ndihmë për konfigurimin dhe menaxhimin e llogarisë së dikujt.
  • Kryerja e kontrolleve të nevojshme.
  • Sigurimi i lojtarëve me oferta promocionale.
  • Monitorimi i transaksioneve për të shmangur mashtrimin dhe pastrimin e parave.

Kazinoja nuk do të mbledhë asnjë informacion personal pa dijeninë e lojtarit. Kazinoja mund të marrë ligjërisht informacione të caktuara nga ofruesit e shërbimeve, të tilla si kompanitë e parandalimit të mashtrimit.

National Casino ofron një shërbim të sigurt të lojërave të fatit për lojtarët për të siguruar që të mos vidhen të dhëna dhe për këtë arsye ata përdorin arritjet më të fundit teknologjike për të ofruar një siguri të tillë.

Kazinoja përdor SSL 128-bit, e cila është teknologjia e përdorur në shumë institucione ligjore dhe financiare.

Për më tepër, National Casino përdor teknika kundër mashtrimit për të parandaluar çdo lloj mashtrimi financiar në faqen e internetit.

Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet