National Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Security

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
Bonus
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
National
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Security

Security

Faqja e internetit e Kazinosë Kombëtare menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions (CY) Group Limited (numri reg. HE 377018) me zyrë të regjistruar në Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nikosia, Qipro si agjent faturimi dhe operohet nga TechSolutions Group NV si licencë mbajtës (8048/JAZ2017-067) me adresë në Bulevardin Abraham Mendez Chumaceiro 50, Curaçao. Licenca Kahnawake Nr. 00867 lëshuar më 19 maj 2021. Kjo është një shenjë e qartë se kazinoja është e sigurt dhe e sigurt.

National Casino ka një detyrim ligjor të përpunojë të dhënat personale nga lojtarët për t'i lejuar ata të marrin pjesë në aktivitetet e kazinosë. Lojtarët duhet të pranojnë Politikën e Privatësisë së kazinosë dhe kazinoja mund të bëjë periodikisht modifikime në këtë politikë.

Kazinoja duhet të mbledhë informacione personale nga secili lojtar dhe ata i përdorin ato në mënyrën e mëposhtme:

  • PĂ«rpunimi i basteve dhe transaksioneve dhe kjo do tĂ« pĂ«rfshijĂ« kartĂ«n e kreditit tĂ« lojtarit dhe sistemin e pagesave.
  • Ofrimi i lojtarĂ«ve me lojĂ«ra dhe shĂ«rbime tĂ« tjera.
  • NdihmĂ« pĂ«r konfigurimin dhe menaxhimin e llogarisĂ« sĂ« dikujt.
  • Kryerja e kontrolleve tĂ« nevojshme.
  • Sigurimi i lojtarĂ«ve me oferta promocionale.
  • Monitorimi i transaksioneve pĂ«r tĂ« shmangur mashtrimin dhe pastrimin e parave.

Kazinoja nuk do të mbledhë asnjë informacion personal pa dijeninë e lojtarit. Kazinoja mund të marrë ligjërisht informacione të caktuara nga ofruesit e shërbimeve, të tilla si kompanitë e parandalimit të mashtrimit.

National Casino ofron një shërbim të sigurt të lojërave të fatit për lojtarët për të siguruar që të mos vidhen të dhëna dhe për këtë arsye ata përdorin arritjet më të fundit teknologjike për të ofruar një siguri të tillë.

Kazinoja përdor SSL 128-bit, e cila është teknologjia e përdorur në shumë institucione ligjore dhe financiare.

Për më tepër, National Casino përdor teknika kundër mashtrimit për të parandaluar çdo lloj mashtrimi financiar në faqen e internetit.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €