No Bonus Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
No Bonus Casino
No Bonus Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Bonusi i kthimit të parave
+ Mbi 99% RTP
+ Seksioni Slingo

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (2)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardMasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
India
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (18)
Amatic Industries
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming

About

No Bonus Casino është për lojtarët e kalitur në internet që nuk duan bonuset e sanksionuara të depozitave falas. Kompania është në pronësi dhe operuar nga L&L Europe Ltd Casinos dhe ekziston që nga viti 2013. Asnjë Kazino Bonus nuk është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Autoriteti Suedez i Kumarit dhe juridiksioni i Curacao.

Games

No Bonus Casino është një kazino online me shërbim të plotë që krenohet me një gamë të gjerë opsionesh kumari. Kazinoja ka lojëra elektronike në internet, lojëra elektronike video, lojëra tavoline, lojëra me letra, lojëra me top dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Disa nga lojërat e preferuara të kazinosë për të provuar këtu përfshijnë Holy Diver, Blackjack Pro, Orca, etj

Withdrawals

Fituesit gjithashtu mund t'i tërheqin lehtësisht fitimet e tyre në eWallets, dhe kthimi është 24 orë. Tërheqjet në kartat e debitit dhe kreditit pranohen gjithashtu dhe zakonisht zgjasin 24-72 orë. Së fundi, transfertat bankare maturohen në 2-7 ditë. Asnjë Kazino Bonus nuk ka një kufi maksimal të tërheqjes prej $5000 në javë dhe 24 orë në pritje.

Languages

Kur bëhet fjalë për gjuhët, No Bonus Casino lë jashtë disa folës pasi është i disponueshëm vetëm në pesë gjuhë; Anglisht, gjermanisht, finlandisht, norvegjeze dhe suedisht. Të paktën shtimi i frëngjisht dhe spanjisht do ta kishte hapur atë për më shumë lojtarë në vendet që flasin këto dy gjuhë të njohura globale.

Promotions & Offers

Siç sugjeron emri, No Bonus Casino ofron bonuse pa depozite si pjesa tjetër e konkurrencës. Kjo është një kazino e mirë për ata që nuk duan asnjë kufizim bastesh që do të thotë se lojtarët marrin çdo gjë që fitojnë, në çdo kohë. Kapja me No Bonus Casino është se ofron 10% kthim parash për të gjitha paratë që lojtarët humbasin çdo ditë.

Live Casino

Asnjë Kazino Bonus nuk përpiqet t'u japë të gjithë klientëve shërbim VIP, qofshin amatorë apo kumarxhinj të përditshëm. Kompania ka një ekip mbështetës të bisedës live që punon 24/7. Përveç kësaj, ekziston një telefon ndërkombëtar drejtpërdrejt dhe një adresë emaili për të trajtuar ankesat e klientëve dhe për të ofruar ndihmë për fillestarët.

Software

Mbajtja e një portofoli kaq të fuqishëm lojërash është një festë fantastike, por e gjithë kjo falë listës së gjatë të shitësve të programeve të lojërave të kazinove, duke përfshirë Novomatic, Yggdrasil Gaming, Blueprint Gaming, Big Time Gaming, ELK Studios, Evolution Gaming, Williams Interactive, Amatic Industries, Thunderkick, SG Gaming, NextGen Gaming dhe Microgaming ndër të tjera.

Support

Për të garantuar sigurinë e të dhënave të përdoruesit, të gjitha platformat e desktopit, tabletit dhe celularit janë të siguruara me kriptimin më të fundit SSL, por kazinoja nuk auditohet publikisht. Kazinoja është e disponueshme si lojë e menjëhershme që do të thotë se lojtarët nuk kanë nevojë për shkarkime. Lojërat celulare mbështeten gjithashtu dhe përfshin teknologjinë më të fundit duke përfshirë HTML5.

Deposits

Asnjë Kazino Bonus siguron që askush të mos mbetet jashtë furisë së kazinosë në internet për shkak të platformave joefektive të pagesave. Kompania partnere me emrat e familjes; si Neteller, PayPal, Skrill, Paysafe Card, MasterCard, Visa, Trustly dhe transferta bankare ndër të tjera. Shuma minimale e depozitës është 10 dollarë.