Red Stag Live Casino Rishikoni

Age Limit
Red Stag
Red Stag is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
American ExpressBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Money
EcoPayz
Eezie Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Prepaid Cards
Quick Cash
SkrillVisa
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Finlanda
Norvegjia
Polonia
SoftwareSoftware (1)

About

Red Stag Casino u krijua për herë të parë në vitin 2015 nga Deckmedia NV Casinos. Që nga fillimi i tij, ai është rritur në popullaritet dhe ka dëshmuar veten si një ofrues me cilësi të lartë për një sërë lojërash të ndryshme kazino në internet. Ka disa mënyra të ndryshme për të luajtur në Red Stag Mobile Casino.

Games

Ka shumë lojëra në Red Stag Casino, të cilat me siguri do t'i lënë klientët të llastuar për zgjedhje. Të gjitha lojërat që do të gjeni në një kazino të rregullt janë në faqe, duke përfshirë blackjack, ruletë dhe Keno. Ekziston gjithashtu një larmi e madhe e lojërave elektronike të njohura, duke përfshirë Double Gold, Pay Day dhe Crazy Cherry.

Withdrawals

Ka më pak metoda të tërheqjes sesa depozitat, por ka ende shumë nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin. Paratë e gatshme mund të bëhen me çek, Neteller, transfertë bankare, Skrill dhe Bitcoin. Shumica e metodave të tërheqjes do të duhen vetëm disa ditë për të arritur në llogaritë bankare të lojtarëve, por çeqet do të zgjasin deri në tre javë.

Languages

Megjithëse njerëzit nga një sërë vendesh të ndryshme anembanë botës janë më se të mirëpritur për të luajtur në Red Stag Casino, e vetmja gjuhë e mbështetur aktualisht është anglishtja. Lojërat janë mjaft vetë-shpjeguese, megjithatë, dhe kushdo që ka përvojë me lojërat e kazinosë duhet të jetë në gjendje të përdorë faqen e internetit me lehtësi.

Promotions & Offers

Në faqen e internetit ofrohen disa promovime, të cilat mund të shohin lojtarët të rrisin bankrollin e tyre përpara se të fillojnë të luajnë. Bonusi i mirëseardhjes jep mundësinë e një dhurate prej $2500, në varësi të shumë depozitave të lojtarit, si dhe deri në 500 rrotullime falas. Ka një sërë promovimesh të tjera, duke përfshirë një bonus 100% për depozitat të shtunave.

Live Casino

Ka disa lloje të ndryshme kazinoje në mënyrë që klientët të mund të luajnë në stilin që u përshtatet më shumë. Softueri mund të shkarkohet dhe përdoret; është gjithashtu e mundur të luash menjëherë në shfletues, gjë që është shumë e përshtatshme, dhe luajtja në celular është gjithashtu një metodë standarde me klientët e Red Stag tani për tani.

Software

Softueri që përdor aktualisht Red Stag Mobile Casino për të krijuar dhe prodhuar lojërat e tij është WGS Technology (Vegas Technology). Ky është një markë softuerësh me të vërtetë me cilësi të lartë, që u mundëson përdoruesve të përjetojnë grafika të shkëlqyera dhe ngarkim super të shpejtë të të gjitha lojërave në faqen e internetit, pavarësisht se në cilën pajisje luhen.

Support

Ka një shumëllojshmëri opsionesh mbështetëse ku lojtarët mund të kontaktojnë me ekipin profesional të stafit në kazino. Ekziston një numër telefoni për të thirrur, një adresë emaili dhe biseda e drejtpërdrejtë është gjithashtu e disponueshme 24/7, gjë që është e dobishme për çdo ankesë ose pyetje që lojtarët kanë.

Deposits

Opsionet e depozitave të disponueshme në këtë kazino janë American Express, Neteller, MasterCard, Visa, Paysafe Card, Quick Cash, Skrill dhe Bitcoin. Gama e metodave e bën atë vërtet të përshtatshëm për klientët dhe të gjitha depozitat duhet të kreditohen menjëherë në portofolin e kazinosë së lojtarit në mënyrë që ai të jetë gati për të luajtur.