Rocketpot Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Promotions & Offers

RocketpotResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1 BTC
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Promovimet dhe ofertat janë një mënyrë e shkëlqyer për të tërhequr lojtarë të rinj dhe mbajini të vjetrit të kënaqur. Çdo lojtar i ri që fillon udhëtimin e tij në Rocketpot Casino do ta bëjë këtë merrni një bonus bujar mirëseardhjeje për të filluar gjërat në këmbën e djathtë dhe më vonë ata mund të kërkojnë promovime të tjera të shumta që do të përmirësojnë përvojën e tyre në kazino.

Çdo lojtar që regjistrohet për një llogari të re në Rocketpot Casino mund të kërkojë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Herën e parë që depozitojnë në llogarinë e tyre të re, lojtarët do të marrin një depozitë 100% të ndeshjes deri në 1 BTC. Nuk ka nevojë të përdorni një kod promocional për të kërkuar bonusin dhe sapo transferimi të jetë i suksesshëm, fondet e bonusit do të transferohen në llogarinë e lojtarit.

Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për ofertën është i kufizuar në 0,001 (BTC, NEO, BCH, LTC, DOGE, ETH, BTC). Kërkesat e bastit për ofertën e mirëseardhjes janë 100x.

Rocketpot Cashback deri në 20% - Çdo lojtar në Rocketpot Casino do të marrë deri në 20% kthim parash për të gjitha humbjet e tij.

Rocketpot VIP – Rocketpot ka një klub VIP vetëm me ftesa me shpërblime të shumta për lojtarët e tij. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është një bast në lojën e tyre të preferuar dhe sa më shumë të luajnë, aq më shpejt do të marrin një ftesë për t'u bërë anëtarë VIP.

Menaxher i llogarisë personale VIP – Çdo menaxher ka një përvojë të pasur në industri dhe ata mund të ndihmojnë lojtarët me të gjitha aspektet e llogarisë së tyre.

Bonuset ekskluzive – Lojtarët do të përfitojnë nga shpërblimet që i përshtaten stilit të tyre të lojës.

Ngjarje VIP dhe Mikpritje – Menaxherët e llogarive tregojnë interes për stilin e jetës dhe interesat e lojtarëve, kështu që ata gjithmonë mund të gjejnë një mënyrë të re për t'i shpërblyer ata.

Promocione speciale VIP – Lojtarët VIP do të marrin buletinet sa herë që i pret një promovim i ri.

Përgjigjet me përparësi për komentet – Të gjithë lojtarët në Rocketpot, jo vetëm VIP-at, do të marrin reagime për çdo problem që kanë. Mbështetja e klientit është në qendër të operacioneve të Rocketpot Casino.

Dhurata VIP – Herë pas here, lojtarët VIP do të marrin një pako misterioze.

Rënie dhe fitore pragmatike

Lojtarët mund të fitojnë deri në 1.000.000 dollarë në muaj kur luajnë lojëra Pragmatike. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të vënë një bast me para të vërteta në ndonjë nga lojërat kualifikuese.

Disa nga lojërat që përfshihen në promovim janë Wolf Gold, Mustang Gold, Sweet Bonanza dhe Chilli Heat, vetëm për të përmendur disa.

Lajmi i mirë është se loja Pragmatike tani është e disponueshme në Bitcoin, Ethereum, dhe Litecoin. Çmimet mund t'i jepen në çdo kohë çdo lojtari dhe gjithçka që duhet të bëjnë është të vendosin baste në një nga lojërat kualifikuese.

Nisja e lojës së re

Sa herë që shtohet një lojë e re në Rocketpot Casino, do të ketë një shpërblim për lojtarët, në shumicën e rasteve në formën e rrotullimeve falas. Ndonjëherë këto çmime janë të disponueshme edhe në seksionin Live Casino. Në këtë pikë, Irish Luck nga Pragmatic Play është shtesa më e fundit në portofolin e madh të lojërave.

Ky është një slot me temë irlandeze që luhet në 5 bobina dhe 3 rreshta me 20 linja pagese. Kutitë e birrës, patkonjtë, tërfili me katër fletë dhe kapela e sipërme, janë vetëm disa nga simbolet më të paguara që lojtarët do të donin t'i shihnin më shpesh në ekran.

Rocketpot Discord

Lojtarët munden bashkohuni me serverin Rocketpot Discord dhe bisedoni me anëtarë të tjerë të Rocketpot dhe kërkoni dhurata në para. Çdokush është i mirëpritur të bashkohet me Rocketpot Discord. Gjithsesi, për të kërkuar dhurata në para, anëtarët duhet të kenë një llogari në kazino. Ka dhurata ditore, javore dhe mujore.

Rocketpot Bonanza

Rocketpot Bonanza është një lojë e re slot që ofron një udhëtim të jashtëzakonshëm në një hapësirë të ndritshme dhe simpatike ku presin shumë çmime.

Gara Rocketpot

Lojtarët mund të bastojnë në lojërat e tyre të preferuara dhe të fitojnë një vend në një dhuratë ku çdokush mund të fitojë. Sa më shumë të vë baste një lojtar, aq më të larta janë shanset për të fituar. Çdo bast llogaritet si 1 pikë dhe është e barabartë me 1 $ në tabelën e liderëve.

Undead Fortune Slot

Undead Fortune është një lojë slot video 5x4 që ofron fitore në linjën e pagesës dhe një fitore maksimale prej 10.000 herë një bast. Loja krenohet me simbole dhe bonuse të veçanta të dizajnuara rreth rrotullave të Duelit.

Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023
2023-05-17

Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023

Kumari i kriptomonedhave është kthyer në një fenomen këto ditë. Lojtarët mund të përdorin monedha të njohura si BTC, mBTC dhe USDT për të kryer transaksione të shpejta, anonime dhe të sigurta në kazino, duke i bërë ato alternativa të shkëlqyera ndaj opsioneve konvencionale të pagesave. Dhe për ta bërë të gjithë idenë edhe më të mirë, kazinotë e drejtpërdrejta të kriptomonedhave ofrojnë disa nga promovimet më të mëdha të mirëseardhjes. Në këtë artikull, do të zbuloni dy bonuse të mirëseardhjes për të kërkuar në një kazino kripto.