Rocketpot Live Casino Rishikoni - Promotions & Offers

Age Limit
Rocketpot
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Promovimet dhe ofertat janë një mënyrë e shkëlqyer për të tërhequr lojtarë të rinj dhe mbajini të vjetrit të kënaqur. Çdo lojtar i ri që fillon udhëtimin e tij në Rocketpot Casino do ta bëjë këtë merrni një bonus bujar mirëseardhjeje për të filluar gjërat në këmbën e djathtë dhe më vonë ata mund të kërkojnë promovime të tjera të shumta që do të përmirësojnë përvojën e tyre në kazino.

Çdo lojtar që regjistrohet për një llogari të re në Rocketpot Casino mund të kërkojë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Herën e parë që depozitojnë në llogarinë e tyre të re, lojtarët do të marrin një depozitë 100% të ndeshjes deri në 1 BTC. Nuk ka nevojë të përdorni një kod promocional për të kërkuar bonusin dhe sapo transferimi të jetë i suksesshëm, fondet e bonusit do të transferohen në llogarinë e lojtarit.

Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për ofertën është i kufizuar në 0,001 (BTC, NEO, BCH, LTC, DOGE, ETH, BTC). Kërkesat e bastit për ofertën e mirëseardhjes janë 100x.

Rocketpot Cashback deri në 20% - Çdo lojtar në Rocketpot Casino do të marrë deri në 20% kthim parash për të gjitha humbjet e tij.

Rocketpot VIP – Rocketpot ka një klub VIP vetëm me ftesa me shpërblime të shumta për lojtarët e tij. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është një bast në lojën e tyre të preferuar dhe sa më shumë të luajnë, aq më shpejt do të marrin një ftesë për t'u bërë anëtarë VIP.

Menaxher i llogarisë personale VIP – Çdo menaxher ka një përvojë të pasur në industri dhe ata mund të ndihmojnë lojtarët me të gjitha aspektet e llogarisë së tyre.

Bonuset ekskluzive – Lojtarët do të përfitojnë nga shpërblimet që i përshtaten stilit të tyre të lojës.

Ngjarje VIP dhe Mikpritje – Menaxherët e llogarive tregojnë interes për stilin e jetës dhe interesat e lojtarëve, kështu që ata gjithmonë mund të gjejnë një mënyrë të re për t'i shpërblyer ata.

Promocione speciale VIP – Lojtarët VIP do të marrin buletinet sa herë që i pret një promovim i ri.

Përgjigjet me përparësi për komentet – Të gjithë lojtarët në Rocketpot, jo vetëm VIP-at, do të marrin reagime për çdo problem që kanë. Mbështetja e klientit është në qendër të operacioneve të Rocketpot Casino.

Dhurata VIP – Herë pas here, lojtarët VIP do të marrin një pako misterioze.

Rënie dhe fitore pragmatike

Lojtarët mund të fitojnë deri në 1.000.000 dollarë në muaj kur luajnë lojëra Pragmatike. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të vënë një bast me para të vërteta në ndonjë nga lojërat kualifikuese.

Disa nga lojërat që përfshihen në promovim janë Wolf Gold, Mustang Gold, Sweet Bonanza dhe Chilli Heat, vetëm për të përmendur disa.

Lajmi i mirë është se loja Pragmatike tani është e disponueshme në Bitcoin, Ethereum, dhe Litecoin. Çmimet mund t'i jepen në çdo kohë çdo lojtari dhe gjithçka që duhet të bëjnë është të vendosin baste në një nga lojërat kualifikuese.

Nisja e lojës së re

Sa herë që shtohet një lojë e re në Rocketpot Casino, do të ketë një shpërblim për lojtarët, në shumicën e rasteve në formën e rrotullimeve falas. Ndonjëherë këto çmime janë të disponueshme edhe në seksionin Live Casino. Në këtë pikë, Irish Luck nga Pragmatic Play është shtesa më e fundit në portofolin e madh të lojërave.

Ky është një slot me temë irlandeze që luhet në 5 bobina dhe 3 rreshta me 20 linja pagese. Kutitë e birrës, patkonjtë, tërfili me katër fletë dhe kapela e sipërme, janë vetëm disa nga simbolet më të paguara që lojtarët do të donin t'i shihnin më shpesh në ekran.

Rocketpot Discord

Lojtarët munden bashkohuni me serverin Rocketpot Discord dhe bisedoni me anëtarë të tjerë të Rocketpot dhe kërkoni dhurata në para. Çdokush është i mirëpritur të bashkohet me Rocketpot Discord. Gjithsesi, për të kërkuar dhurata në para, anëtarët duhet të kenë një llogari në kazino. Ka dhurata ditore, javore dhe mujore.

Rocketpot Bonanza

Rocketpot Bonanza është një lojë e re slot që ofron një udhëtim të jashtëzakonshëm në një hapësirë të ndritshme dhe simpatike ku presin shumë çmime.

Gara Rocketpot

Lojtarët mund të bastojnë në lojërat e tyre të preferuara dhe të fitojnë një vend në një dhuratë ku çdokush mund të fitojë. Sa më shumë të vë baste një lojtar, aq më të larta janë shanset për të fituar. Çdo bast llogaritet si 1 pikë dhe është e barabartë me 1 $ në tabelën e liderëve.

Undead Fortune Slot

Undead Fortune është një lojë slot video 5x4 që ofron fitore në linjën e pagesës dhe një fitore maksimale prej 10.000 herë një bast. Loja krenohet me simbole dhe bonuse të veçanta të dizajnuara rreth rrotullave të Duelit.

Total score7.6
Përfitimet
+ Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
+ Mbi 2600+ lojëra
+ Libri sportiv kripto

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
BitcoinCryptoDogecoin
Ethereum
Litecoin
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (200)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea Ekuatoriale
Guinea-Bissau
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Montserrat
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (40)
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
Mr. Slotty
OneTouch Games
Oryx Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming