StarCasino Live Casino Rishikoni - Affiliate Program

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Affiliate Program

Siç është rasti me të gjitha kazinotë online më të njohura në botë, StarCasino përmban programin e tij të filialeve. Kjo do të thotë se çdo kazino online që dëshiron të bashkohet me programin e filialeve të StarCasino mund të aplikojë dhe të regjistrohet në faqen e saj zyrtare. Këto sajte thjesht do të duhet të plotësojnë një formular dhe të presin për vërtetimin e llogarive të tyre.

Më pas, ajo kazino në internet do të kontaktohet me email dhe bashkëpunimi mund të fillojë. Pasi të jenë pranuar si anëtarë të programit të anëtarësimit, ata do të lejohen të zgjedhin një lidhje dhe një baner për të postuar. 

Për momentin, ka disa kazino online nën të njëjtën ombrellë, pasi Betsson Group është një nga emrat më të njohur në botën e lojërave të fatit në internet.

Komisioni i dhënë nga Betsson në programin affiliate është shumë i pashëm dhe një nga më konkurrentët në treg. Planet e shpërblimit përfshijnë marrëveshje CPA dhe hibride.

Komisionet shkojnë si më poshtë:

  • 10% për çdo filial të ri që ju referoni
  • Për Betsafe LT ju do të merrni një komision prej 5% me çdo Filial të ri

Mbani në mend se përqindjet mund të ndryshojnë nga koha në kohë dhe nga marka në markë. Nëse dikush dëshiron të marrë më shumë informacion në lidhje me këtë çështje, ai mund të kontaktojë me ekipin mbështetës ose Menaxherin kryesor të llogarisë në çdo kohë.

Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games