StarCasino Live Casino Rishikoni - Mobile

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Mobile

StarCasino po sigurohet gjithmonë të mbajë ritmin me të gjitha tendencat më të fundit në botën e iGaming. Një nga këto tendenca është lojërat celulare, të cilat ngadalë po pushtojnë të gjithë botën e lojërave të fatit në internet.

Në ditët e sotme, të gjithë njerëzit priren të shpenzojnë më shumë kohë duke përfunduar aktivitetet e tyre të përditshme në pajisjet e tyre celulare dhe StarCasino ka siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të qetë lojrash sa herë që luajnë lojërat e tyre të preferuara nga telefonat e tyre celularë.

Pra, si një nga emrat kryesorë në tregun italian të iGaming, StarCasino prezantoi shpejt një aplikacion celular, në mënyrë që lojtarët të mund të hyjnë në faqen me vetëm një klik. Për më tepër, faqja e internetit StarCasino është plotësisht e optimizuar për shfletuesit celularë, kështu që nëse lojtarët nuk e shkarkojnë aplikacionin, ata mund të hyjnë në sajt në çdo kohë përmes çdo shfletuesi pa asnjë problem.

Siç u përmend më lart, StarCasino ka krijuar një aplikacion celular plotësisht funksional që është i pajtueshëm me pajisjet Apple dhe Android. Lojtarët mund ta shkarkojnë aplikacionin falas dhe i gjithë procesi i instalimit nuk zgjat më shumë se disa minuta.

Puna e bërë me aplikacionin është thjesht mbresëlënëse, dhe është e qartë se StarCasino ka arritur ta krijojë atë me zhvillues të klasit botëror. Të gjitha përfitimet e aplikacionit celular janë aty për t'u parë - loja, shpejtësia, diapazoni i lojërave, etj., të gjitha këto që shtojnë përvojën e përgjithshme të shkëlqyer të lojërave.

Dallimet midis versionit të desktopit dhe aplikacionit celular janë minimale, kështu që lojtarët nuk do të kenë asnjë problem të ndërrojnë pajisjet në çdo kohë. Pothuajse të gjitha lojërat që lojtarët mund të gjejnë në StarCasino janë të pajtueshme me pajisjet celulare, kështu që ata mund të shfletojnë lehtësisht përmes aplikacionit dhe të gjejnë lojën e tyre të preferuar.

Së fundi, aplikacioni duket shumë i ngjashëm me versionin e desktopit me të gjitha veçoritë vetëm një prekje larg. Ndërfaqja e përdoruesit është shumë e qetë, kështu që lojtarët do të shijojnë përvojën ndërsa luajnë në lëvizje.

Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games