Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Vasy Casino është e mbushur me bonuse që do të tërheqin shumë lojtarë. Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të eksploruar kazinonë dhe për të provuar më shumë lojëra se zakonisht. Lojtarët, të cilët i bashkohen kazinosë, kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje që bartet në tre depozitat e para.

Lista e plotë e bonuseve të Vasy Casino
+9
+7
Mbyll
Games

Games

Baza e të dhënave të lojërave të kazinosë në Vasy Casino përmban slot machines, ruletë, baccarat, poker dhe video poker, vetëm për të përmendur disa. Atraksioni më i fundit në kazino është seksioni i Kazinosë Live, i cili u lejon lojtarëve të kënaqen duke luajtur lojërat e tyre të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale.

Software

Vasy Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë lojëra me cilësi të mirë për lojtarët e tyre. Ne jemi dëshmitarë të rritjes së vazhdueshme të industrisë iGaming dhe rritja e inovacioneve teknologjike krijon lojëra të reja dhe emocionuese.

Payments

Payments

Ofrimi i mënyrave të ndryshme të pagesës që lojtarët mund të përdorin si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet është një aspekt shumë i rëndësishëm i një kazinoje. Një nga mënyrat më të besueshme të pagesës është Skrill dhe Neteller dhe lajmi i mirë është se të dyja janë të disponueshme këtu në kazino.

Deposits

Për të luajtur lojëra në Vasy Casino, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë. Kazinoja u ofron atyre disa mënyra pagese në mënyrë që ata të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri. Bërja e një depozite është një proces i thjeshtë dhe fondet do të transferohen në llogarinë e lojtarit pothuajse menjëherë.

Withdrawals

Lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre sa herë të duan. I gjithë procesi është thjeshtuar, kështu që edhe fillestarët do ta kenë të lehtë të bëjnë një tërheqje. Vasy Casino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Jo të gjithë do të jenë në gjendje të krijojnë një llogari në Vasy Casino. Disa rregulla i ndalojnë lojtarët të luajnë në kazinotë online. Për shembull, kumari është i ndaluar në disa vende, ndërsa në vende të tjera kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar.

Languages

Një faqe interneti kazino duhet të jetë e disponueshme në gjuhë të ndryshme. Në këtë pikë, këto janë gjuhët e disponueshme në Vasy Casino, anglisht, frëngjisht, finlandisht, gjermanisht dhe norvegjez.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Vasy Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Vasy Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Vasy Casino sigurohet që klientët e saj të mbrohen në çdo kohë. Kazinoja ka zbatuar masa dhe procedura që do të parandalojnë çdo akses të paautorizuar në informacionin e lojtarëve. Vasy Casino përdor shtresën më të fundit Secure Sockets për t'u siguruar që ka një transmetim të sigurt të të dhënave personale.

Responsible Gaming

Vasy Casino ofron lojëra të përgjegjshme dhe krijon kushtet perfekte që parandalojnë sjelljen problematike të lojës. Gjithsesi, ka ende përqindje të vogla lojtarësh që zhvillojnë një varësi dhe e kanë të vështirë të kontrollojnë dëshirën e tyre për të luajtur. Ajo që duhet të mbajnë mend është se nuk është kurrë vonë për të kërkuar ndihmë.

About

About

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Vasy Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022
Sajti i uebit: Vasy Casino

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Vasy Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Kjo do të zgjasë vetëm disa minuta, dhe gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të shkojnë në faqen e internetit të Vasy Casino dhe të klikojnë në skedën e verdhë 'Regjistrohu' në menynë anësore. Plotësoni informacionin e nevojshëm dhe konfiguroni kredencialet e hyrjes si emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi.

Support

Lojtarët mund të kontaktojnë me Mbështetjen e Klientit në çdo kohë që kanë nevojë për ndihmë. Shiriti i bisedës së drejtpërdrejtë është në këndin e poshtëm djathtas të faqes kryesore dhe lojtarët mund ta përdorin atë për t'u lidhur menjëherë me një agjent mbështetës. Lojtarët mund të telefonojnë kazinonë në + 357 22 346 367, ose të dërgojnë një email në support@hd.vasycasino.com.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Vasy Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Vasy Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Vasy Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Vasy Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Vasy Casino ka përgatitur shumë shpërblime të ndryshme për lojtarët e saj. Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të tërhequr lojtarë të rinj sepse i lejojnë ata të luajnë më shumë se zakonisht. Dhe duhet të themi se Vasy Casino shkëlqen në këtë departament me bonusin bujar të mirëseardhjes dhe promovimet e rregullta të vazhdueshme.

Live Casino

Live Casino

Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë në Vasy Casino është i mbushur me lojëra që vijnë nga Evolution Gaming, Vivo Gaming, Asia Gaming dhe Pragmatic Play. Përzgjedhja e lojërave të drejtpërdrejta mbulon çdo lloj loje klasike të kazinosë, kështu që lojtarëve u mbeten shumë zgjedhje.

Mobile

Mobile

Vasy Casino ka një platformë celulare që lejon lojtarët të hyjnë në kazino në lëvizje. Në këtë pikë, kazino nuk ka një aplikacion të zhvilluar, por lojtarët mund të hyjnë në llogarinë e tyre duke përdorur një shfletues.

Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve, lojtarët duhet të plotësojnë një aplikacion me të dhënat e tyre. Çdo aplikim do të shqyrtohet dhe lojtarët do të marrin një konfirmim bashkimi që nuk do të zgjasë më shumë se 48 orë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €