WinsPark Live Casino Rishikoni

Age Limit
WinsPark
WinsPark is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Përfitimet
+ Lojëra unike
+ Mbështetje e shpejtë
+ Bonus pa depozitë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (2)
Bileta gërvishtëse
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Cashlib
EPS
Interac
MasterCard
MisterCash
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Austria
Brazili
Irlanda
Japonia
Kili
Luksemburgu
Peruja
Polonia
Portugalia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (1)
Netoplay

About

Winspark është një kazino e themeluar mirë me një treg me rritje të shpejtë në mbarë botën. Ai është i përhapur në mesin e lojtarëve të Belgjikës, Turqisë, Kanadasë, Sllovakisë dhe Letonisë. Reputacioni i kazinosë Winspark bazohet në integritetin, besueshmërinë dhe diversitetin. Ai ofron lojëra të mundësuara nga disa ofrues softuerësh të vlerësuar me çmime si Netoplay. Në të kundërt, lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë transmetohen nga studiot e drejtpërdrejta të Evolution.

Kazino Winspark ofron një përzgjedhje të shkëlqyeshme të lojërave elektronike të videove, lojërave gërvishtëse, jackpot-eve dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, pavarësisht dizajnit me pamje argëtuese. Winspark është i licencuar dhe i rregulluar nga një agjenci më e mirë e lojërave për të mbetur konkurrues. Ky rishikim do t'ju ndihmojë të zbuloni disa nga veçoritë unike që ofron Winspark Live Casino. 

Pse të luani Live Casino në Winspark Casino

Kazino Winspark ka qenë në industri për më shumë se një dekadë tani; ai e kupton se çfarë nevojitet për të dhënë përvojën përfundimtare të lojës. Mbi një përzgjedhje unike të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Shënim: lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë lojërat pasi ato janë të disponueshme në modalitetin e luajtjes së menjëhershme. Ka jackpote progresive në dispozicion. Lojtarët mund të fitojnë pagesa të mëdha kur ata vënë bast në këto lojëra jackpot. 

Kazino Winspark mbështet shumë gjuhë që janë dominuese në tregun e saj të synuar. Përveç kësaj, ekipi mbështetës është gjithashtu i disponueshëm në disa gjuhë. Të dhënat e lojtarëve sigurohen përmes enkriptimit SSL dhe faqja e kazinosë Winspark është e certifikuar PCI. Së fundmi, kazino Winspark mbështet depozitat dhe tërheqjet përmes opsioneve të shumta bankare. 

Rreth Winspark Casino

Winspark Casino u krijua në 2011 nga një ekip inovativ për të krijuar një destinacion të ëndrrave të lojërave në internet. Ai përmban lojëra elektronike video, karta gërvishtëse, lojëra të menjëhershme dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja Winspark menaxhohet nga Jurimae Limited në emër të Twino Trading NV Është e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacao.

Games

Winspark Casino ofron një përzgjedhje unike të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Do të gjeni variacione të ndryshme të drejtpërdrejta të blackjack, ruletë, shfaqje lojërash, lojëra me zare dhe lojëra të tjera tavoline. Të gjitha lojërat kanë tema unike, lojë, pagesa dhe rregulla. Duhet të identifikohesh për të eksploruar tabelën e disponueshme të tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe të bastosh me para të vërteta. 

Blackjack live

Blackjack është përzgjedhja më e mirë në kazino live seksioni. Ai ofron disa nga tavolinat tipike blackjack të disponueshme në industrinë e kazinosë. Kufijtë e basteve janë mjaft fleksibël për të akomoduar lojtarë të ndryshëm. Disa nga tabelat kryesore të blackjack live përfshijnë:

 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Partia Blackjack
 • Blackjack Platinum VIP
 • Blackjack Fortune VIP

Ruletë e drejtpërdrejtë

Po kërkoni vendin më të mirë për t'u çlodhur ndërsa zgjeroni bankrollin tuaj? Epo, tavolina ruletë live ofroni një përvojë emocionuese lojërash për të gjithë lojtarët e kazinosë Winspark. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni bastet tuaja dhe të prisni që tregtari i drejtpërdrejtë të rrotullojë rrotën e ruletës. Tabelat e disponueshme përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e menjëhershme
 • Auto Ruletë

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Shfaqjet e lojës ofrojnë një përvojë të thjeshtë por të ndryshme të lojës. Disa nga shfaqjet e lojërave në dispozicion nuk kërkojnë aftësi ose strategji paraprake pasi ato varen thjesht nga fati juaj. Përgatitni bukuritë tuaja me fat dhe eksploroni këto shfaqje të lojërave të drejtpërdrejta në dispozicion:

 • Mega Ball
 • Koha e çmendur
 • Ëndrra tërheqëse
 • Gjuetia e thesarit të Gonzo-s
 • Monopoly Live

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Përveç ruletës live, blackjack-ut dhe shfaqjeve të lojërave, kazino Winspark ofron gjithashtu disa lojëra unike me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ato përfshijnë variacione të ndryshme të baccarat, pokerit dhe lojërave speciale. Çdo titull këtu vjen me rregulla dhe pagesa unike. Ato përfshijnë:

 • Bakarat rrufeje
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Super Sic Bo
 • Craps
 • Zare rrufeje

Bonuses

Kazino Winspark ofron emocionuese bonuse dhe promovime si për lojtarët ekzistues ashtu edhe për ata të rinj. Të gjitha ofertat e disponueshme mund t'i gjeni në faqen "Promovimet". Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme. Një program VIP i lejon lojtarët të regjistrohen dhe të shijojnë oferta të personalizuara dhe akses te një menaxher llogarie.

Languages

Kazino Winspark është një platformë shumëgjuhëshe që fokusohet në një treg global të lojrave. Lojtarët bazohen në rajone të ndryshme ku janë të ndryshëm fliten gjuhët. Kazino Winspark mbështet disa nga gjuhët e folura gjerësisht për t'u shërbyer më mirë të gjithë lojtarëve. Anglishtja është gjuha e paracaktuar. Të tjera përfshijnë:

 • Spanjisht
 • rusisht
 • gjermanisht
 • frëngjisht
 • greke

Monedhat

Kazino Winspark pranon transaksionet në monedha të ndryshme. Shumica e monedhave të mbështetura pranohen globalisht, ndërsa të tjerat pranohen ligjërisht në vendet e lojtarëve. Lojtarët mund të vendosin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Disa nga monedhat e mbështetura përfshijnë:

 • dollarë amerikanë
 • euro
 • Paund Britanik
 • Krona suedeze
 • franga zvicerane

Live Casino

Pse ia vlen të luash Winspark Live Casino?

Kazino Winspark ka krijuar një reputacion të bazuar në integritetin, diversitetin dhe besueshmërinë gjatë dekadës që ka qenë në tregun e lojërave. Është anëtar i Twino Trading NV dhe menaxhohet nga Jurimae. Ai krenohet me një përzgjedhje unike të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga Evolution Gaming. Të gjitha lojërat janë të rregulluara nën një licencë lojrash Curacao.

Lojtarët mund të kryejnë transaksione në kazino Winspark duke përdorur monedha të shumta dhe disa opsione të sigurta pagese. Faqja e internetit e kazinosë është miqësore për përdoruesit dhe të gjitha transmetimet janë të disponueshme me cilësi të lartë. Ekipi i mbështetjes së klientit është i besueshëm dhe miqësor. Përveç kësaj, lojtarët mund të kenë akses në të gjitha shërbimet në gjuhë të ndryshme.

Software

Kazino Winspark nuk do të ishte krenare për veten si destinacioni i ëndrrave të lojërave online pa përpjekjet e ofruesit e softuerit. Ai përmban ofrues të pronarëve të softuerit të shijuar nga disa prej ofruesve të softuerit të njohur në treg. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë mundësohen thjesht nga studiot Evolution Gaming. 

Lojërat transmetohen drejtpërdrejt nga studiot e drejtpërdrejta të Evolution dhe në kohë reale. Studiot janë të pajisura me kamera moderne për të ofruar transmetime me cilësi të lartë. Ne presim që kazinoja Winspark të bashkëpunojë me më shumë ofrues softuerësh për të zgjeruar hollin e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë.

Support

Ekipi mbështetës është shtylla kurrizore e të gjitha operacioneve në një kazino online. Në kazino Winspark, ekipi mbështetës punon gjatë gjithë kohës për të adresuar në kohë të gjitha pyetjet e lojtarëve. Disa nga pyetjet e zakonshme janë diskutuar mirë në FAQ. Megjithatë, lojtarët mund të arrijnë ekipin mbështetës përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit (support@winspark.com).

Deposits

Kazino Winspark është një kazino ndërkombëtare që i shërben një tregu global. Ai mbështet të shumta pa telashe metodat bankare. Ato janë lehtësisht të disponueshme dhe të sigurta. Depozita minimale është 10 €, ndërsa limitet mujore të tërheqjes janë vendosur në 15,000 €. Disa nga mënyrat e disponueshme të pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Paysafecard
 • Tela bankare
 • Cashlib
 • Portofoli Jeton