Woo Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Woo CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.5/10
BonusDeri në 200 €/$
Kazino me letra me gërvishtje
Slote të reja mujore
Pranon kriptovalutat
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me letra me gërvishtje
Slote të reja mujore
Pranon kriptovalutat
Woo Casino
Deri në 200 €/$
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Woo Casino ka vendosur disa terma dhe kushte për bonuset dhe kazinotë e saj si kazinotë e tjera në internet. Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme. Lojtarët mund të vazhdojnë të kontrollojnë faqen e promovimeve për oferta të reja bonusesh që mund të jenë të buta për entuziastët e kazinosë live.

+6
+4
Mbyll
Games

Games

Ruleta live është një nga lojërat më të aksesueshmeWoo Casino ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë live me 300 tavolina nga 6 studio lojrash live. Lojtarët duhet të identifikohen për lojërat e kazinosë live për të aksesuar të gjitha veçoritë pasi nuk kanë një version demo. Ato përfshijnë blackjack, ruletë, baccarat dhe shfaqje lojërash live. Le të shqyrtojmë disa nga këto kategori.

Blackjack live

Po kërkoni tavolina të shkëlqyera dhe ekskluzive për të luaj live blackjack? Woo kazino ju mirëpret për të sfiduar tregtarët e tyre simpatikë live në tavolina të ndryshme blackjack. Nëse jeni në humor, mund të aktivizoni muzikë optimiste dhe të relaksoheni ndërsa shijoni një seancë fantastike blackjack me tregtarët e drejtpërdrejtë. Disa nga tabelat përfshijnë:

 • Blackjack klasik me shpejtësi
 • Partia Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack VIP
 • Blackjack i personit të parë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ndiheni dembel? për të luajtur në Woo Casino. Gjithçka që ju nevojitet është të parashikoni se ku do të bjerë topi, prisni që tregtari të rrotullojë tryezën. Ka shumë tavolina ruleti në dispozicion. Ato përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë zhytëse
 • Mega Roulette
 • Ruletë me fat

Baccarat live

Live Baccarat është një tjetër kategori interesante e kazinosë live. Tavolinat e ndryshme këtu do t'ju zhytin në një atmosferë të mrekullueshme plot argëtim. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të sfidoni bankierin, tregtarin e drejtpërdrejtë në këtë rast. Variacione të ndryshme baccarat kanë disa rregulla të veçanta që i bëjnë ato unike. Disa nga variacionet përfshijnë:

 • Lucky Streak Baccarat
 • Asnjë Baccarat me shpejtësi komisioni
 • Punto Banco
 • Baccarat me shpejtësi
 • Bakarat rrufeje

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Përveç blackjack, ruletë dhe baccarat, Woo Casino ofron një koleksion të mrekullueshëm të shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave. Ekzistojnë 2 kategori të rëndësishme të shfaqjeve të lojërave; rrota e fatit dhe shfaqje llotarie. Lojtarët kanë një shans për të fituar shpërblime masive dhe për të bashkëvepruar me lojtarët e tjerë gjatë lojës. Disa nga shfaqjet e lojës përfshijnë:

 • Koha e Çmendur
 • Ëndërrimtare
 • Monopoly Live
 • Bast në numra
 • Mega Ball

Software

Zgjedhja e pabesueshme e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në Woo Casino nuk do të ishte e mundur pa ofruesit e duhur të softuerit në vend. Ofruesit e softuerit përfshijnë si markat e njohura ashtu edhe ato të reja. Evolution Gaming, Ezugi dhe Luckystreak janë marka të njohura që kanë qenë në industri për disa kohë. Ezugi fuqizon mbi 30 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, ndërsa 2 të tjerat kanë mbi 50 tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve.
Markat Absolute Live dhe Authentic Gaming janë studiot më të reja të lojërave që po fitojnë popullaritet me shpejtësi. Ata mburren se përdorin teknologjitë më të fundit dhe lojëra me cilësi të lartë. Të gjitha studiot e lojërave janë të pajisura me kamerat dhe mikrofonat më të fundit të internetit për transmetim me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Woo Casino është ndër kazinotë më të mira që kanë adoptuar sistemet e pagesave të bllokut. Ai mbështet opsionet tradicionale të pagesës plus kuletat elektronike dhe kripto-portofolet. Depozitat përpunohen menjëherë në të gjitha opsionet e pagesave, por tërheqjet janë të ndryshme. Kuletat elektronike dhe kuletat kripto janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet përmes transfertave bankare dhe kartave zgjasin deri në 3 ditë. Disa nga metodat e mbështetura përfshijnë:

 • Skrill
 • Neteller
 • Visa/MasterCard
 • Transfertat bankare
 • Kuletat kripto (BTC, ETH, BTCH, DOGE, LTC, USDT)

Deposits

Woo Casino është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Woo Casino ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Bitcoin, Maestro, Dogecoin, Neteller, Skrill , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Woo Casino për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Woo Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Woo Casino është një platformë lojërash shumëgjuhëshe. Faqja ngarkohet në anglisht si parazgjedhje, por lojtarët mund të kalojnë në gjuhët e tyre të preferuara. Aktualisht, ka 13 gjuhë të mbështetura. Shumica e tregtarëve flasin anglisht, ndërsa të tjerët përdorin gjuhë të tjera në tavolina të veçanta. Gjuhët e tjera të mbështetura përfshijnë:

 • frëngjisht
 • rusisht
 • finlandez
 • japoneze
 • arabisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Woo Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Woo Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Woo Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Woo Casino është një anëtar i familjes Dama NV i njohur mirë për disa nga kazinotë e saj me reputacion si BitStarz, mBit, CasinoChan dhe Playamo. Është themeluar në vitin 2020 dhe tashmë ka ndërtuar një reputacion të mirë mes lojtarëve të saj. Të gjitha operacionet në Woo Casino janë të licencuara dhe të rregulluara nën Qeverinë e Curacao. Woo Casino është një nga kazinotë më të njohura në internet në lojtarët e Irlandës, Australisë, Kanadasë, Afrikës së Jugut, Indisë dhe Zelandës së Re. Është një kazino e shquar në internet me mbi 300 lojëra dhe shfaqje lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga disa zhvillues kryesorë të softuerit. Lojtarët mund të bashkohen me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe të shijojnë kohë cilësore duke luajtur blackjack, video poker, craps, baccarat dhe ruletë. Të gjitha lojërat transmetohen duke përdorur kamerat dhe teknologjinë më të fundit të internetit.

Një gjë në lidhje me lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë është se nuk ka softuer RNG pasi lojtarët janë pjesë e aksionit. Kazinoja live ofron një përvojë virtuale të kazinove me tulla dhe llaç. Epo, le të hyjmë në veprim dhe të zhbllokim veçoritë e Woo Casino në këtë përmbledhje.

Pse të luani Live Casino në Woo Casino

Woo Casino, duke qenë një hyrje e re në industrinë e lojërave të fatit, lojtarët duhet të pyesin veten se çfarë ofron ajo që e bëjnë atë të rëndësishme! Woo Casino është një kazino kripto, dhe mbështet si monedhat tradicionale ashtu edhe disa kriptovaluta. Përveç kësaj, lojtarët mund të hyjnë në kazino live në Woo Casino ndërsa janë në lëvizje. Ai mbështetet nga telefonat celularë, PC dhe tabletët.

Faqja e Woo Live Casino është e përshtatshme për përdoruesit pasi përdor teknologjinë HTML5 që përgjigjet automatikisht. Ai vjen me një dizajn të errët, por modern që funksionon në mënyrë të përkryer në të gjithë shfletuesit modernë. Woo Casino mbështet disa mënyra dhe gjuhë pagese. Lojtarët mund t'i kanalizojnë të gjitha pyetjet e tyre në mbështetje të besueshme të klientit në dispozicion 24/7.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: Woo Casino

Account

Regjistrimi për një llogari me një Woo Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Woo Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Reputacioni i një kazinoje në internet ndikohet kryesisht nga ekipi i mbështetjes së klientit. Nga forumet e tjera të lojtarëve, ekipi mbështetës i Woo Casino është i shpejtë dhe i përgjegjshëm. Ato janë të disponueshme përmes objektit Live Chat dhe emailit (support@woocasino.com). Mos harroni të kontrolloni seksionin FAQ për përgjigjet e disa pyetjeve të zakonshme.

Pse ia vlen të luash Woo Live Casino?

Woo Casino është një kazino e re dhe me reputacion në internet me mbi 300 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ka tavolina të ndryshme të blackjack live, ruletë, baccarat, craps dhe shfaqje lojërash. Falë studiove Ezugi, Evolution gaming, Luckystreak, Authentic Gaming dhe Absolute Live Gaming, këto lojëra transmetohen me cilësi të lartë. Aktualisht, lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme. Lojtarët mund të regjistrohen në Programin e Besnikërisë VIP dhe të shijojnë shpërblime të tjera të personalizuara.

Woo Casino mbështet opsione të shumta pagese që e bëjnë të përshtatshëm për të kryer të gjitha transaksionet. Ata mund të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të shumta, duke përfshirë kriptovalutat e njohura. Lojtarët nga rajone të ndryshme mund të eksplorojnë tabela që mbështesin gjuhët e tyre lokale.
Mos harroni të luani kumar me përgjegjësi.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Woo Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Woo Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Woo Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Woo Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Woo Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Woo Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Woo Casino është një kazino e re dhe me reputacion në internet me mbi 300 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ka tavolina të ndryshme të blackjack live, ruletë, baccarat, craps dhe shfaqje lojërash. Falë studiove Ezugi, Evolution gaming, Luckystreak, Authentic Gaming dhe Absolute Live Gaming, këto lojëra transmetohen me cilësi të lartë. Aktualisht, lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme. Lojtarët mund të regjistrohen në Programin e Besnikërisë VIP dhe të shijojnë shpërblime të tjera të personalizuara.

Woo Casino mbështet opsione të shumta pagese që e bëjnë të përshtatshëm për të kryer të gjitha transaksionet. Ata mund të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të shumta, duke përfshirë kriptovalutat e njohura. Lojtarët nga rajone të ndryshme mund të eksplorojnë tabela që mbështesin gjuhët e tyre lokale.

Monedhat

Monedhat

Në ditët e sotme, shumica e kazinove kanë diversifikuar monedhat e disponueshme për të akomoduar më shumë lojtarë. Woo Casino i lejon lojtarët të bëjnë transaksione me monedha të shumta të mbështetura nga faqja. Ai pranon si FIAT ashtu edhe kriptomonedha. Lojtarët mund të vendosin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen në Woo Casino. Monedhat e disponueshme përfshijnë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Dollar Australian
 • Bitcoin
 • Ethereum
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €