YYY Live Casino Rishikoni

Age Limit
YYY
YYY is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Pse të luani në Live Casino

YYY Casino është një kazino arabe live që u ofron lojtarëve një shumëllojshmëri lojërash kazino, lojëra tavoline, jackpot dhe baste sportive me shanse dhe tregje konkurruese. Evolution është ofruesi i vetëm i lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në YYY Casino.

Kur vizitojnë kazinotë live, lojtarët arabë shpesh ndihen si turistë. Klientët nga Lindja e Mesme, nga ana tjetër, janë në qendër të vëmendjes në YYY Casino. Kjo kazino live e veçantë u shërben vetëm lojtarëve të Afrikës Veriore dhe Lindjes së Mesme. Mënyrat e pagesës dhe përdorshmëria e përgjithshme ofrojnë përvojën më të qetë të mundshme. Për më tepër, rishikimi ynë gjithëpërfshirës i kazinosë YYY zbuloi se kjo kazino live premtuese ofron një larmi lojërash.

Lojërat më të mira, sipas lojtarëve të YYY Casino, janë lojëra të drejtpërdrejta si Ruleta pasi fitimet janë të pastra dhe pagesat janë të shpejta, kështu që mund të jeni i sigurt se paratë e tyre janë të sigurta.

Lojtarët janë të kënaqur me shpejtësinë dhe komoditetin me të cilin mund të bëjnë depozita, si dhe me shumëllojshmërinë e opsioneve të pagesës në dispozicion. Ekziston edhe një gjë shtesë që lojtarët kënaqen. Ky është shërbimi fantastik i klientit dhe biseda e drejtpërdrejtë në ueb-in e kazinosë, ku ata mund të marrin këshilla në më pak se dy minuta. Të gjithë do të ndihen të sigurt ndërsa luajnë në kazino live YYY

About

Në vitin 2020 u krijua YYY Casino. Kjo https://livecasinorank.com/ ka një lojëra kazino të kufizuar por magjepsëse për të zgjedhur. YYY Casino dallohet për dizajnin e saj profesional të faqes së internetit blu të errët dhe blu të thellë, si dhe për paraqitjen e saj të thjeshtë dhe të drejtpërdrejtë.

Për shkak se YYY Casino u shërben lojtarëve arabë, kazinoja e drejtpërdrejtë ofron qasje të thjeshtë në shërbimet VPN. lojtarët e fatit mund ta përdorin shërbimin në mënyrë anonime dhe të përfitojnë nga siguria e shtuar gjatë depozitimit dhe tërheqjes së fondeve.

Games

Evolucioni është ofruesi i vetëm i lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në kazino YYY. Pavarësisht nga fakti se lojërat janë të kufizuara, Evolution është një nga ofruesit më të mirë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në treg, kështu që lojtarët mund të presin një përvojë me cilësi të lartë. 

Prisni një përvojë dramatike të transmetimit të drejtpërdrejtë, ku një person i vërtetë rrotullon rrotën e ruletës dhe i jep letrat e lojtarit, duke i sjellë ata më afër se kurrë me aktivitetin aktual të kazinosë me bazë tokësore.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Zgjidhni midis një eksperience më komplekse me pamje të shumta të kamerës, siç paraqitet në lojën e famshme të Roulette Immersive, ose një rrotullimi për të fituar duke luajtur numrat me fat në tryezën e Roulette të dizajnuar me shije.

Blackjack live

Në dy variante me cilësi të lartë të lojës popullore të Blackjack në YYY Casino, përballja mes lojtarit dhe tregtarit si garë kumarxhini në 21 rritet me veprimin e drejtpërdrejtë të tregtarit. Lojtarët mund të zgjedhin midis elegancës së pastër të lojës bazë dhe pamjes më luksoze të tavolinave me temë Ari të Zi.

Baccarat live

Në YYY Casino, mund të luani Baccarat, lojën e ndërlikuar e bërë të famshme nga spiuni imagjinar James Bond. Në formën origjinale të lojës, lojtarët mund të vënë bast që Lojtari ose Bankeri të marrin një tetë ose nëntë natyrale, ose mund të zgjedhin për veprimin me ritëm më të shpejtë të Speed Baccarat.

Bonuses

Fokusi i kazinosë YYY është kryesisht në lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë, kështu që ata ofroni bonuse dhe promovime emocionuese për kazino live. Disa nga bonuset për kazino live janë:

**Bonusi i mirëseardhjes:**100% deri në 500 dollarë në depozitën e parë - 40x bast

Bonusi i ringarkimit: 20% rritje bonus çdo të hënë

Kushtet e vetë bonuseve nuk janë lehtësisht të dukshme, edhe në T&C; prandaj, lojtarët duhet t'i kontrollojnë dy herë këto fakte duke kontaktuar shërbimin mbështetës përpara se të depozitojnë.

Languages

Opsionet e përkthimit në shumë gjuhë për një kazino të drejtpërdrejtë janë shumë të rëndësishme për të tërhequr vëmendjen e lojtarëve në mbarë botën. Fatkeqësisht, kazinoja live YYY nuk mbështet gjuhë të tjera ndërkombëtare, gjë që është pengesa kryesore e kësaj kazinoje live. Gjuha e vetme e mbështetur nga kjo kazino live është:

  • arabisht

Monedhat

Opsionet e monedhës janë gjithashtu shumë të rëndësishme për renditjen mbarëbotërore të një kazinoje online. Meqenëse kazinoja live YYY është një kazino arabe, ajo nuk ofron fleksibilitet në monedha. Por gjëja pozitive është se përdor monedhën ndërkombëtare për depozita dhe tërheqje, që është:

  • dollarë amerikanë

Gjatë shkrimit të këtij rishikimi, dëgjohet për shtimin e kriptomonedhave për depozita dhe tërheqje në këtë kazino live.

Live Casino

YYY Casino është një lloj standardi ari për lojtarët arabë. Nëse kazinotë e tjera në internet dëshirojnë të tërheqin klientët nga Afrika Veriore dhe Lindja e Mesme, ky është padyshim një model për t'u ndjekur.

Faqja fokusohet në shqetësimet më të zakonshme me të cilat përballen lojtarët arabë, të tilla si mënyrat e pagesës, siguria dhe shpërblimet. Ndërsa lojtarët do të dëshironin të shihnin lojëra shtesë të tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe një aplikacion të dedikuar celular, ne përsëri rekomandojmë YYY Casino. Duhet të ketë opsione të tjera gjuhësore për të argëtuar lojtarët anembanë globit.

Kumarxhinjtë duhet të jenë të shqetësuar për të provuar YYY Casino tani që ata kanë lexuar rishikimin tonë të YYY Casino. Për të mbledhur bonusin e madh të mirëseardhjes, shkoni në Kazino YYY tani dhe regjistrohuni.

Software

Roli i ofruesve të softuerit është shumë i rëndësishëm në renditjen e një kazinoje live. Për një kazino të drejtpërdrejtë, ajo kërkon veçanërisht një ofrues kryesor të industrisë për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë në kazinonë YYY live ofrohen gjithashtu nga ofruesi kryesor i softuerit të tregut të lojërave që është:

  • Lojëra evolucionare

Edhe pse listën e ofruesve të softuerit është i kufizuar, por mund të jetë në të ardhmen ata do të zgjerojnë gamën e tyre të lojërave të kazinove live me ofrues të tjerë softuerësh.

Support

Në çdo kazino live, mbështetja e klientit është shumë e rëndësishme, dhe YYY Casino ofron një nga përvojat më të mëdha të arritshme aktualisht. Në pamje të parë, mungesa e një opsioni të bisedës live do t'i zhgënjejë lojtarët. YYY, nga ana tjetër, merr një qasje të ndryshme për lidhjen e drejtpërdrejtë të klientit. Faqja përmban një numër WhatsApp në vend të një bisede live.

  • Mbështetje WhatsApp

Agjentët mbështetës të WhatsApp janë të aksesueshëm 24 orë në ditë, 7 ditë në javë dhe janë kompetentë dhe të këndshëm. Ata janë gjithashtu folës natyralë arabë, gjë që siguron që asnjë hollësi të mos humbasë në përkthim. Mbështetja është gjithashtu e disponueshme me telefon dhe email 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, me kohë përgjigjeje të qëndrueshme.

Deposits

Lojtarët e dinë më mirë se sa e bezdisshme është të shkosh në një kazino në internet dhe të gjesh një listë të madhe alternativash pagese, shumica e të cilave nuk janë në gjendje t'i përdorin. Për shkak se lojtarët arabë kanë kërkesa unike bankare, një nga veçoritë e preferuara të YYY Casino është shumëllojshmëria e opsioneve të depozitimit dhe tërheqjes. Të një sërë opsionesh bankare është krijuar ekskluzivisht për klientët e Lindjes së Mesme.

  • VIZA
  • MasterCard
  • PaysafeCard
  • Neteller
  • Instadebit
Total score7.5
Përfitimet
+ Kazino arabe
+ Pranohen pagesat popullore
+ Mbështetje 24/7

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Arabe
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (52)
Age of Empires
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
Dota 2
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Kabaddi
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Motorsport
Netball
Overwatch
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Valorant
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (6)
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Iraku
Jemeni
Jordania
Katari
Kuvajti
Libani
Libia
Omani
SoftwareSoftware (14)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Endorphina
Evolution Gaming
GameArt
Iron Dog Studios
NetEnt
Platipus Gaming
Quickfire
Quickspin
Thunderkick