Kazinotë më të mira live me Genesis Gaming 2023

Genesis Gaming ekziston që nga viti 2008 dhe është një furnizues kryesor i lojërave elektronike për industrinë e lojërave të kazinove. Ajo ka mbi 200 lojëra elektronike në katalogun e saj dhe prodhon versione të reja çdo muaj, për kazinotë tokësore, online dhe celulare. Ndër titujt e tij të shumtë të njohur janë Bier Fest, Attack of the Zombies dhe Bounty Hunter.